• Край на срещата!

90+3'
  • Жълт картон за Александър Колев.

86+2'
  • ГОЛ! 2:0! Александър Колев удвои за "жълто-сините" от дузпа, причинена от Диме Димов, който закъсня много с шпагат в наказателното поле.

85'
  • Още една добра атака за "жълто-сините"! Миланович бе изведен сам срещу Любенов, но стреля право в тялото на вратаря на Локомотив София.

81'
  • Калоян Кръстев смени Димитър Митков.

69'
  • Жак Пехливанов смени Патрик Луан.

68'
  • Китан Василев смени Серкан Юсеин.

67'
  • Жълт картон за Серкан Юсеин.

65'
  • Малко след старта на второто полувреме Крумовград направи още един опит за гол. Георгиев от левия флан "извади" топката към точката на дузпата, а там Миланович пробва удар, но стреля слабо.

53'
  • Начало на втората част!

46+1'
  • Край на първата част!

45+2'
  • Сетне дойде още една хубава атака на „жълто-сините“. Колев получи отдясно и с диагонален пас намери  Юсеин, който овладя и пусна към Рапосо, а той с пета намери Патрик Луан. Бразилецът не можа да отправи хубав удар.

36'
  • Янко Георгиев спаси Крумовград от гол в 30-ата минута. Вратарят отрази много хубав изстрел с глава на Красимир Станоев.

30'
  • Жълт картон за Александър Георгиев.

29'
  • Диего Рапосо се освободи в наказателното поле и подаде към Алекс Колев, но нападателят не уцели топката.

10'
  • ГОЛ! Крумовград поведе рано-рано на Локомотив София. Точен бе Божидар Кацаров, който с глава засече подаване от корнер и прати топката във вратата на Александър Любенов за 1:0