• 86’ Велислав Василев
  • 90+5’ Николай Златев
  • Край на срещата!

90+6'
  • ГОООООООЛ! Черно море организира светкавична контраатака. Николай Златев бе изведен очи в очи с Янко Георгиев и не сгреши - той прати топката в мрежата за 3:1.

90+5'
  • Иван Дюлгеров получи жълт картон за бавене на времето

90+1'
  • Четири минути добавено време

90'
  • Клайдер Машедо заменя Серкан Юсеин

87'
  • ГООООООООЛ! Гостите откраднаха топката край наказателното поле на Крумовград. След това тя стигна до краката на Велислав Василев, който стреля от дистанция. Ударът му срещна футболист на домакините и се отклони, като по този начин заблуди Янко Георгиев, който остана на място. Топката пък се озова във вратата му.

86'
  • Минута след това отново пред Иса се откри възможност. Той бе изпуснат отляво и проби в наказателното, а след това стреля от малък ъгъл. Отново стражът на домакините се справи.

85'
  • Исмаил Иса бе потърсен с центриране. Той обаче не успя да стигне до топката и да отправи удар, а Янко Георгиев излезе напред и улови.

84'
  • Исмаил Иса влиза на мястото на Матеус Машадо

77'
  • Цветомир Панов влиза на мястото на Александър Василев

77'
  • Бруно Гарсия заменя Ренан Карвальо

76'
  • Андрей Иванов заменя Димитър Тонев

76'
  • Джунейт Али заменя Вячеслав Велев

69'
  • Мартин Сораков заменя Патрик Луан

69'
  • Отменен гол! Серкан Юсеин даде преднина на домакините, след сериозна грешка в защитата на Черно море. Виктор Попов върна към Иван Дюлгеров, а стражът не успя да изчисти, вместо това изрита топката в Юсеин, а кълбото попадна в мрежата. Радостта на Крумовград не продължи дълго, тъй като попадението бе отменено от ВАР заради игра с ръка на Серкан Юсеин.

67'
  • Първо Мазир Сула опита силен изстрел от сериозна дистанция, който бе отразен от Янко Георгиев. След това топката остана в Черно море, а Матеус Машадо бе намерен, а той от близо не успя да нацели вратата.

65'
  • Смяна - Велислав Василев влиза на мястото на Атанас Илиев.

60'
  • Жълт картон за Алекс Фернандес

59'
  • Корнер за Черно море, при който топката стигна до Васил Панайотов. Той стреля от границата на наказателното, но топката срещна тяло на противников играч и излезе в нов ъглов удар. Нищо опасно от второто центриране в пеналтерията на Крумовград.

59'
  • Алекс Фернандес на свой ред си опита късмета, но Янко Георгиев улови без проблеми. В следващата атака пък Божидар Кацаров също пробва да изненада Иван Дюлгеров с далечен удар, който обаче попадна в средата на вратата и стражът на Черно море спаси.

51'
  • Алекс Колев опита изстрел от дистанция след хубав пас на Димитър Тонев. Шутът му обаче бе блокиран от току-що влезлия на терена Влатко Дробаров.

47'
  • Даниел Димов е заменен от Влатко Дробаров

46'
  • Начало на втората част!

46'
  • Край на първото полувреме!

45+4'
  • Първи жълт картон в мача и той е за Божидар Кацаров

45+3'
  • ГООООООООООООЛ! Отлична атака на Крумовград бе завършена от Александър Колев. Той бе изведен от Димитър Тонев, а след това шутира с левия край покрай стража на Черно море и попадна в мрежата за 1:1.

45'
  • Една минута продължение

44'
  • ГОООООООООООООООЛ! Атанас Илиев застана зад бялата точка. Нападателят на гостите се засили и преодоля Янко Георгиев, за да даде преднина на Черно море.

39'
  • Дузпа! Матеус Машадо се впусна към топка в наказателното поле, той стигна първи до нея, а след това бе препънат от Ренан Карвальо, който закъсня с влизането си. Валентин Железов веднага посочи бялата точка, а ВАР потвърди решението му.

37'
  • Патрик Луан бе изведен отляво след триково подаване с пета на Алекс Колев. Луан обаче трябваше да стреля от малък ъгъл и прати топката встрани от вратата.

32'
  • Вячеслав Велев опита изстрел от дистанция, който обаче не бе добър и се спря в Серкан Юсеин, а след рикошет топката попадна в Ренан Карвальо, който я добави в мрежата на гостите. Веднага обаче прозвуча сигнал на Валентин Железов, който посочи, че има засада. Положението бе преразгледано от ВАР, а засадата беше потвърдена - 0:0.

25'
  • Греда! Футболист на Крумовград хвърли топката в наказателното поле на "моряците" от тъч. Топката тупна и внесе хаос в отбраната на гостите. До нея стигна Патрик Луан, който се сблъска с Иван Дюлгеров. Вратарят на Черно море направи достатъчно, за да топката кацне на напречната греда, а след това да излезе.

22'
  • Поредна атака отдясно и поредно центриране от Патрик Луан към Александър Колев, който с гръб към врата се опита да стреля, но не успя.

21'
  • Още една добра атака на домакините. Имаше докосване до ръката на Алекс Фернандес, но то бе извън накзателното поле, а и съдията остави играта да продължи. След това дойде ударът от границата на пеналтерията, който обаче не затрудни стража на Черно море.

16'
  • Първият точен удар бе на Алекс Колев, който получи отново след високо подаване в наказателното поле. Топката бе свалена към нападателя с глава, а той опита воле между двама души, а топката рикошира и се озова в ръцете на Дюлгеров.

14'
  • Велев бе намерен с центриране в пеналтерията на гостите, той се опита с едно докосване от въздуха да свали топката за Патрик Луан, но подаването му бе лошо.

12'
  • Срещата започна със здрава битка в центъра, но без по-опасни атаки и голови възможности. Вячеслав Велев опита да намери свой сътборник в наказателното поле на "моряците", но центрирането му не притесни Иван Дюлгеров, който излезе напред и улови.