0 : 1

• 61’ Леандро Годой
  • Край на мача - победа за Берое!

90+5'
  • ШАНС! Домакините се хвърлиха мощно да нападат вратата на Берое и в 95-ата минута Джунейт Али отправи много силен диагонален шут към старозагорската врата, но Мота изби.

90+5'
  • Пет добавени минути.

90+3'
  • Жълт картон за Серкан Юсеин.

90+1'
  • Смяна в Берое - влиза Викторио Вълков, излиза Гаврилов.

85'
  • Жълт картон за Стефан Гаврилов

85'
  • Жълт картон за Артур Мота.

82'
  • Жълт картон за Франко Минго.

77'
  • Жълт картон за Лукас Сантана.

77'
  • Жълт картон за Хуан Пинеда.

76'
  • ШАНС! Джунейт Али си спря топката вляво по нападението на Крумовград и я прати в наказателното на Берое. Защитата на гостите не действа умело и кълбото някак се озова у Патрик Луан, чийто удар с обръщане не затрудни Мота.

74'
  • Смяна в Берое - влиза Кевин Сейхас, излиза Сариеги.

67'
  • Смяна в Крумовград - влиза Матеус Соуса, излиза Дост.

65'
  • Смяна в Крумовград - влиза Диего Рапосо, излиза Милев.

65'
  • Смяна в Берое - влиза Енцо Еспиноса Барето, излиза Винисиус.

64'
  • ГОЛ ЗА БЕРОЕ! Въпреки натиска на Крумовград в началото на втората част, Берое поведе в 61-вата минута. Хуан Пинеда проби отдясно и центрира, от аутлинията Винисиус Белоти свали за Леандро Годой, който със странична ножица прати топката в долния ляв ъгъл за 0:1..

61'
  • ШАНС! Даниел Оливейра центрира оптимално към Патрик Луан, който се отскубна от бранител на Берое в наказателното поле на гостите и отправи удар с глава с гръб към вратата. Стражът на беройци - Артур Мота, направи зрелищно изчистване с една ръка, предотвратявайки гол във вратата си.

57'
  • ШАНС! Серкан Юсеин получи топката в полето на Берое и опита удар с външен фалц през бранител на старозагорците, но той беше неточен.

52'
  • Старт на втората част!

46'
  • Край на първата част - 0:0!

45+4'
  • Удар на Даниел Оливейра отиде встрани от вратата на Мота.

33'
  • Удар на Леандро Годой след ъглов удар отлетя аут.

26'
  • Жълт картон за Даниел Оливейра.

15'
  • ГРЕДА! Домакините бяха близо до отбелязване на гол след ъглов удар. Топката беше центрирана в полето на Берое, а над всички се извиси Божидар Кацаров. Бранителят отправи удар, а Артур Мота докосна топката, за да се отбие тя в гредата му.

14'
  • Крумовград започна да действа по-смело след първоначалния натиск на Берое.

13'
  • Винисиус Белоти пробва нещо между удар и центриране отляво, но Янко Георгиев се намеси.

4'
  • ШАНС! Гостите отново развиха нападение отдясно, след като Карлос Алгара се понесе и центрира добре към Винисиус Белоти, но сантиметри разделиха крилото на Берое от гол.

3'
  • ШАНС! След само 15 секунди игра Берое можеше да открие резултата. Хуан Пинеда проби отдясно и пусна към Леандро Годой. Първоначалният му удар беше блокиран от Божидар Кацаров, но при втория не демонстрира точност от изгодна позиция.