• Жълт картон за Виктор Митев.

87'
  • Хамдиев излезе, за да влезе Божуркин.

84'
  • При един фал се стигна до заучено изпълнение и Микелс стерля от дистанция, но една идея по-високо от нужното.

83'
  • Десетина минути преди края на срещата се получи истинска суматоха в наказателното поле на Хебър, но нямаше игра от Спартак, който да нанее удар.

82'
  • Мартин Михайлов отстъпи мястото си на Стефан Цонков.

79'
  • Муса Сила замени Венсан Марсел.

78'
  • Румен Руменов бе заменен от Божидар Васев.

76'
  • Лерой Микелс намери място за стрелба и опита удар, но не сполучи.

76'
  • Втори жълт картон за Ивайло Михайлов. Първият бе за разправия с Карамоко, а вторият за препъване отзад срещу Иван Йорданов.

75'
  • Марузин отстъпи мястото си на Марк-Емилио Папазов.

72'
  • Родни Антуи отстъпи мястото си на Евандро.

69'
  • Румен Руменов също видя жълтия цвят на картона.

68'
  • Иван Йорданов стреля директно от корнер, но опитът му кацна на напречната греда на вратата на "гробарите".

65'
  • Георги Вълчев бе декориран в жълто.

61'
  • Баланюк замени Жоао Марио.

57'
  • Белоусов замени Ивей Ромееш.

57'
  • Виктор Митев опита удар по тревата в началото на второто полувреме, ала не затрудни Дебърлиев.

50'
  • Начало на втората част!

46+1'
  • Край на първаат част!

45+2'
  • Чиста възможност за гол! Хамдиев проби отдясно до аутлинията и извади топката на дузпата, където Марсел засече, но Фигередо показа страхотен рефлекс и запази нулевото равенство.

45+1'
  • Официално предупреждение за Ивайло Михайлов.

44'
  • Жълт картон и за Бен Карамоко.

44'
  • Жълт картон за Венсан Марсел.

42'
  • Вълчев центрира опасно почти от тъчлинията на десния фланг, но Фигередо пресече подаването му, макар и неособено убедително.

41'
  • Първи шанс за Хебър - Мартин Михайлов засече с глава центриране от свободен удар, но бе неточен.

31'
  • Удар на Микелс се отклони коварно в тялото на съперник и заблуди Дебърлиев, който все пак успя да избие в ъглов удар. Антуи бе наблизо, но не се възползва от ситуацията.

24'
  • Иван Йорданов залъга противник и стреля от около 25 метра, но шутът му бе отклонен в корнер.

14'
  • Виктор Митов намери от въздуха подаване на Микелс от корнер, но не уцели вратата на Дебърлиев.