• Смяна в Ботев Враца - Даниел Генов излиза, влиза Мартин Дичев.

91+2'
  • Край на мача - 1:1!

90+6'
  • Червен картон за Хебър! Получи го резервата Олексей Збун, който събори нахлуващия сам срещу вратаря Спас Георгиев.

90+3'
  • Набил Макни стреля от добра позиция, но не успя да намери очертанията на вратата на врачани.

84'
  • Третата е излизането от игра на ОктайХамдиев, като на негово място влиза Кристиан Андонов.

80'
  • Втората смяна е влизането на Олексей Збун вместо Божидар Пенчев.

80'
  • Три смени в Хебър - първата е Калоян Кръстев вместо Шейх Диаманка.

80'
  • Втората е смяната на Бабукар Траоре със Спас Георгиев.

75'
  • Още две промени в Ботев Враца. Първата е влизането на Стефан Велев за сметка на Мартин Смоленски.

75'
  • Жълт картон за Давид Суарес от Ботев Враца.

72'
  • Първа смяна и в Хебър - Душан Вукович заема мястото на Уилям Фонкеу.

71'
  • Греда! Набил Макни стреля отблизо и след намесата на стража на гостите, топката срещна напречната греда.

68'
  • Жълт картон и за Даниел Генов от състава на врачани.

65'
  • Първа промяна в Ботев Враца - Чавдар Ивайлов влиза, Антоан Стоянов излиза

61'
  • Жълт картон за защитника на Ботев Враца - Деян Лозев.

60'
  • Звездата на Хеър - Набил Макни, се нужда от медицинска помощ след тежкия удар, който получи в лицето.

50'
  • Жълт картон за Браян Переа, който в опита си отправи удар към противниковата врата ритна в лицето Набил Макни.

50'
  • Старт на второто полувреме

46'
  • Край на първата част при резултат 1:1.

45+2'
  • Георги Стайков от Хебър получи третия жълт картон в мача.

45+1'
  • Халфът на Ботев Враца - Антоан Стоянов центрира отляво към Браян Переа, който надскочи Милен Гамаков и стреля с глава, но не успя да отправи точен удар към вратата на Хебър.

35'
  • Жълт картон и за Уилям Фонкеу от Хебър.

33'
  • Резултатът е изравнен - 1:1! Дилян Георгиев бе изпуснат от Октай Хамдиев при корнер и отблизо прати топката в мрежата.

21'
  • Гооол! 1:0 за Хебър! Божидар Пенчев откри резултата с виртуозно изпълнение на фал, което направи безпомощен вратаря Любомир Василев.

10'
  • Вратарят на Хебър - Марсио Роса, отрази последователно изстрели на Бубакар Траоре и Даниел Генов.

9'
  • Жълт картон за Дилян Георгиев от Ботев Враца.

9'
  • Уилям Фонкеу отправи първия удар в мача, но топката вина над вратата на Хебър.

8'
  • Даниел Генов от гостите има нужда от медицинска помощ.

6'
  • Първи ъглов удар в срещата и той е в полза на Ботев Враца - центрирането на Смоленски обаче е изчистенто далеч от наказателното поле на Хебър.