• Смяна в Хебър - влиза Красиан Колев, излиза Каракашев.

89'
  • Жълт картон за Георги Каракашев.

77'
  • ГОЛ ЗА ЛЕВСКИ! "Сините" отговориха с бързо контранападение, а Фабио Лима реализира фантастичен гол. Бразилецът получи от Мислович и се обърна към вратата на Хебър, стреляйки с левия крак. Топката влетя във вратата на Дебърлиев с огромна сила и точност и с помощта на напречната греда столичани излязоха напред в резултата.

74'
  • Удар! Домакините имаха пореден шанс да поведат в резултата, след като Ангел Бастунов отправи нов и силен шут към "синята" врата, но топката не намери очертанията край Андреев.

73'
  • Смяна в Левски - влиза Илиян Стефанов, излиза Рикардиньо.

71'
  • Смяна в Левски - влиза Асими Фадига, излиза Митков.

70'
  • Смяна в Левски - влиза Патрик Мислович, излиза Димитров.

70'
  • Шанс! Хебър създаде ново положение в срещата, а Георги Каракашев проби през средата. Халфът сви вдясно към Атанас Кабов, който центрира на далечната греда, но там ударът на Бастунов с глава беше блокира от Ван дер Каап.

68'
  • Отменен гол на Хебър! Йоан Н'Зи изведе отлично вдясно другата резерва - Атанас Кабов, който напредна към полето на "сините". Юношата на Левски върна назад към дъгата за Ангел Бастунов, който с премерен изстрел матира Пламен Андреев.

След преразглеждане на ситуацията обаче се установи, че има засада при паса за Кабов и реазултатът остана 0:0.

59'
  • Смяна в Хебър - влиза Атанас Кабов, излиза Пенев.

58'
  • Смяна в Хебър - влиза Олексей Збун, излиза Папазов.

58'
  • Жълт картон за Кристиан Димитров, който извърши фал срещу Шейх Диаманка.

55'
  • Удар! "Сините" стигнаха бързо до ново положение през второто полувреме, след като Джавад Ел Джемили видя вляво Марин Петков. Юношата на столичани отправи плътен удар по диагонала с левия крак, но Петър Дебърлиев показа добър рефлекс и парира опита на младока.

51'
  • Смяна в Хебър - влиза Шейх Диаманка, излиза Сеско.

• Смяна в Хебър - влиза Йохан Н'зи, излиза Тисовски.

• Старт на второто полувреме!

46'
  • Край на първо полувреме - 0:0!

45+3'
  • Две добавени минути.

45+1'
  • Левски имаше претенции за дузпа пет преди края на първото полувреме, след като Тисовски и Фабио Лима влязоха в единоборство. Ситуацията бе прегледана от ВАР-съдиите, като Тисовски задържа Лима отвъд полето на Хебър, но бразилецът се строполи в него, но в крайна сметка решението беше играта да продължи след корнер за Хебър.

42'
  • Изстрел! Левски беше близо до това да открие резултата при визитата си след много силен удар от дистанция. Келиан ван дер Каап шутира от повече от 25 метра, но Петър Дебърлиев изби в корнер с две ръце.

37'
  • Николай Костов леко прибра своите играчи след сериозния натиск от първите минути и играчите на Хебър започнаха да владеят малко по-трайно топката в Пазарджик.

• Рикардиньо пое с гръб към вратата пред наказателното поле на Хебър и подаде вдясно за Фабио Лима. Бразилецът овладя и шутира силно с левия крак, но и много неточно.

30'
  • Галчев от Левски стреля от сериозна дистанция, но и доста сериозно аут.

27'
  • Шанс! Джавад Ел Джемили проби през средата в половината на Хебър, но Цонков с шпагат изчисти топката. Тя отиде вляво към Марин Петков, който стреля от движение, но не успя и тук да затрудни Петър Дебърлиев.

21'
  • Хебър създаде бързо нападение при контраатака. Архан Исуф се понесе по дсения фланг и даде пас по земя за Бастунов. Той реши да не отиграва, а пусна топката между краката си, но Галчев от "сините" спечели единоборството преди кълбото да бе стигнало до Марк-Емилио Папазов.

20'
  • Удар! Марин Петков беше видян вляво от Ел Джемили и крайният бранител на Левски върна леко назад към Патрик-Габриел Галчев. Десният защитник на "сините" беше в изгодна позиция да завърши срещу Дебърлиев, ала шутът му отлетя високо над напречната греда.

15'
  • Възможност! Джаван Ел Джемили беше вляво и даде остро центриране в наказателното поле на Хебър. Вълчев не се намеси, а Дебърлиев трябваше да прави спасяване, за да предотврати гол за "сините".

11'
  • Шанс! Гостите от София получиха ъглов удар в третата минута, след който топката беше изчистена от отбраната на Хебър и стигна до Карлос Охене. Опитният полузащитник я гърдира, след което стреля от ждроп, но ударът му не беше точен.