• Край на мача! 4:0 за ЦСКА!

90+3'
  • Бамба стреля от дъгата на наказателното поле на Хебър, но встрани.

87'
  • Жълт картон за Густаво Бусато, който от началото на второто полувреме на няколко пъти бавеше времето, а накрая Вълков го декорира. Това е петият жълт картон за бразилеца, което означава, че ще пропусне мача с Ботев Враца.

85'
  • Удар! Алехандро Серано стреля от фал от изгодна позиция, но опитът му беше неточен.

84'
  • Смяна в ЦСКА - влиза Асен Дончев, излиза Вион.

76'
  • Шанс! Шагоян овладя изчистена топка от корнер и шутира силно, но Стефан Цонков с тяло блокира.

72'
  • Смяна в ЦСКА - влиза Дауда Бамба, излиза Хайнц.

71'
  • Удар! Бисмарк Чарлс се понесе отдясно и можеше да комбинира с Шагоян, но нападателят прецени да стреля, като ударът му беше неточен.

70'
  • Шанс! Венсан Марсел разигра отдясно и центрира към Георги Търтов, който игра с глава, но не нацели вратата на Бусато.

69'
  • Шанс! Изключителна възможност се откри пред Бисмарк Чарлз секунди след появата му на терена. Той беше изведен вдясно и шутра, но Дебърлеив излезе и блокира удара му. Последва повторен шут от нападателя, но Мартин Михайлов спаси влизането на топката във вратата на Хебър, но с цената да удари тежко коляното си в страничния стълб на вратата.

63'
  • Смяна в ЦСКА - влиза Енес Махмутович, излиза Матей.

62'
  • Смяна в ЦСКА - влиза Бисмарк Чарлз, излиза Турицов.

61'
  • Смяна в ЦСКА - влиза Жираир Шагоян, излиза Назон.

61'
  • Смяна в Хебър - влиза Октай Хамдиев, излиза Хамдиев.

59'
  • Смяна в Хебър - влиза Николай Николаев, излиза Исуф.

58'
  • ГОЛ ЗА ЦСКА! Иван Турицов се нагърби с изпълнението на дузпата и преодоля Дебърлиев - 4:0.

52'
  • Жълт картон за Георги Вълчев.

50'
  • Дузпа за ЦСКА! Юрген Матей беше задържан при корнер от Георги Вълчев и реферът посочи бялата точка.

48'
  • Смяна в Хебър - влиза Мартин Михайлов, излиза Стоичков.

47'
  • Смяна в Хебър - влиза  Анте Живкович, излиза Валпорт.

• Смяна в Хебър - влиза Георги Вълчев, излиза Корнел.

46'
  • Старт на второто полувреме!

• Край на първото полувреме!

45+2'
  • Една добавена минута.

• Пропуск! Маурисио Гарсес получи вдясно и елиминира Стефан Цонков с лекота. Последва пас към дузпата за Дюкенс Назон, който завърши с едно, но прекалено неточно прати топката аут.

44'
  • Роберт Мазан опита пас отляво за Арсенио Валпорт, който не успя да засече, след което Бусато спаси. Малко след това страничният рефер вдигна флага си за засада.

43'
  • ГОЛ ЗА ЦСКА! Иван Турицов отдясно получи подаване от Гарсес и българинът даде отличен пас в наказателното поле за Дюкенз Назон. Той отправи силен шут по земя с десния крак, а Дебърлиев се намеси, но допусна след това топката да влети във вратата му - 3:0 за столичани.

28'
  • Шанс! Маурисио Гарсес свали с глава към Дюкенс Назон, който опита мощен удар от въздуха, но хаитянинът не намери очертанията на вратата, пазена от Дебърлиев.

26'
  • Арсенио Валпорт получи вляво по нападението на Хебър и напредна, след което стреля по земя, но това не затрудни Бусато.

24'
  • Жълт картон за Юрген Матей.

20'
  • Възможност! Търтов пробва двойно подаване с Валпорт, който обаче умело бе блокиран от Матей. Докато искаха дузпа, атаката на "зелените" продължи благодарение на късметлийски рикошет и Георги Търтов можеше да намали изоставането на своя тим. Бусато обаче внимаваше, като беше скъсил ъгъла и направи качествено спасяване.

18'
  • Разликата можеше да набъбне на три гола още преди да е изминал и четвърт час на стадион "Георги Бенковски". Центриране от корнер в 14-ата минута позволи на Матей да отиграе качествено с глава, но срещу себе си видя и добра вратарска намеса.

14'
  • ГОЛ ЗА ЦСКА! Тибо Вион даде отличен извеждащ пас вляво за Лазар Туфегджич. Той надбяга Алехандро Серано и с външната част на десния си крак преодоля излезлия Дебърлиев, за да удвои актива на ЦСКА - 2:0 в Пазарджик.

13'
  • На трибуните са Стоян Орманджиев, Филип Филипов и Владимир Гаджев.

• ГОЛ ЗА ЦСКА! Гостите откриха резултата след груба грешка на Стефан Цонков, който не изтегли линията на засада, а Християн Петров с глава изведе Дюкенс Назон. Нападателят финтира с лекота Дебърлиев и вкара първия си гол от 9-и април насам.