• Това бе всичко от този сблъсък! Ботев Пловдив победи Хебър с 1:0.

• Ивайло Видев получи жълт картон.

90+5'
  • Ивайло Видев се появи на терена за сметка на Константинос Балоянис.

90+4'
  • Винни Трибуле овладя много трудна топка в наказателното поле и веднага, без да губи време, отправи силен удар, но той бе блокиран в последния момент и последва само корнер.

90'
  • Калоян Пехливанов напусна, за да отстъпи мястото си на Калоян Кръстев.

82'
  • Алекса Мараш бе заменен от Ехидже Укаки.

79'
  • Георги Стайков вече е на терена за сметка на Душан Вукович.

75'
  • Божидар Пенчев получи тежка контузия в главата и бе заменен от Николай Николайев.

74'
  • Кристиан Нвачукву бе заменен от Самюел Акере.

68'
  • Винни Трибуле се появи на терена за сметка на Никола Илиев.

67'
  • Октай Хамдиев напусна и освободи мястото си на Кристиан Андонов.

60'
  • Божидар Пенчев получи жълт картон.

55'
  • Алекса Мараш влезе с лекота в наказателното поле на Хебър, но отново показа неспособност да завърши атаката с гол.

54'
  • Никола Илиев и Кристиян Нвакучкву размениха по чудесен начин подавания, а последният запази хладнокръвие и останал очи в очи с Петър Дебърлиев, завърши клинично, за да открие резултата.

52'
  • Второто полувреме вече започна!

46'
  • Това бе всичко за първата част.

45+4'
  • Алекса Мараш бе чудесно изведен зад противниковата защита, но Петър Дебърлиев излезе съобразително и успя да отрази удара на нападателя.

45+3'
  • Георги Търтов оспори съдийско отсъждане и получи жълт картон.

36'
  • Алекса Мараш се ориентира добре в противниковото наказателно поле и бързо се завъртя, като стреля по диагонала, но след получилия се рикошет, топката премина на сантиметри от дясната греда на Хебър.

35'
  • Хебър изпълни заучено корнер, а Атанас Кабов центрира, след което Ивелин Попов отклони, като се стигна до удар на Уилям Фонкеу, но Бернат блесна с чудесна изява, за да предотврати гола.

32'
  • Антонио Перейра спря непозволено съперник и получи жълт картон.

22'
  • Ботев бе длъжен в тази ситуация да открие резултата! Алекса Мараш направи великолепен пробив, след което намери непокрития Кристиан Нвачукву, който от много близка дистанция нацели напречната греда.