• Червен картон и за Спас Георгиев от Берое!

90+8'
  • Червен картон за Серкан Юсеин! Това стана, след като двата отбора влязоха във физическа саморазправа край тъчлинията и халфът няма да играе в баража срещу Спорист Своге.

90+8'
  • ГОЛ ЗА ХЕБЪР! Домакините успяха да вкарат трети гол във вратата на съперника, след като се втурнаха да изравняват, но Марк-Емилио Папазов, който влезе като резерва и взе топката вляво. Той напредна добре, финтира Каскардо и с прецизен удар прати топката във вратата на Гошев - 3:1.

90+5'
  • ГОЛ ЗА ХЕБЪР! Марк-Емилио Папазов се реваншира за фала за дузпата на Берое и отново поведе Хебър наперд. Топката беше пратена в наказателното поле на старозагорци, а вратарят Гошев излезе изключително неразчетено и не успя да боксира кълбото. То отиде към Папазов, който отблизо нямаше как да сбърка - 2:1 за Хебър.

90+1'
  • Пет добавени минути.

• Жълт картон за Серкан Юсеин.

88'
  • Жълт картон за Роберт Мазан.

87'
  • Смяна в Хебър - влиза Стоян Стоичков, излиза Серано.

83'
  • Жълт картон за Уерди Мара.

83'
  • ГОЛ ЗА БЕРОЕ! Тонислав Йорданов застана зад бялата точка и с безпощаден изстрел изравни - 1:1.

82'
  • ДУЗПА ЗА БЕРОЕ! Густаво Каскардо влезе в наказателното поле на Хебър и падна в него след контакт с Марк-Емилио Папазов. Георги Давидов веднага посочи бялата точка, но играчите на Хебър имаха сериозни претенции за наказателен удар, макар при повторенията да се видя, че Каскардо пада сравнително леко.

79'
  • Смяна в Хебър - влиза Марк-Емилио Папазов, излиза Марсел.

73'
  • Смяна в Хебър - влиза Архан Исуф, излиза Николаев.

72'
  • Смяна в Хебър - влиза Стилиян Тисовски, излиза Търтов.

72'
  • Смяна в Берое - влиза Тонислав Йорданов, излиза Василев.

71'
  • Шанс! Калоян Кръстев атакува центрирана топка с глава, но Дебърлиев се хвърли добре и спаси удара на нападателя, който играе в Берое под наем от ЦСКА.

68'
  • Смяна в Берое - влиза Калоян Кръстев, излиза Машедо.

55'
  • Удар! Георги Търтов овладя центриране отляво и реши да стреля през защитник на Берое. Ударът отиде силно към вратата на Гошев, но и неточно.

55'
  • Шанс! Октай Хамдиев преодоля бранител на Берое вляво и центрира към Марузин. Нападателят стреля с глава, но анемично и Гошев спаси.

53'
  • Удар! След подновяването на втората част Берое беше близо до това да изравни, след като Уерди Мара получи край дъгата и отправи удар с левия крак, но Дебърлиев внимаваше и боксира встрани.

48'
  • Жълт картон за Педро Енрике.

46'
  • Смяна в Берое - влиза Вини Трибуле, излиза Мойсе.

46'
  • Старт на второто полувреме!

• Край на първата част!

45+3'
  • Три добавени минути.

• Смяна в Хебър - влиза Лорен Марузин, излиза Михайлов.

45+1'
  • Голмайсторът на Хебър трябваше да бъде изнесен на носилка от терена след гола си, тъй като се получи тежък сблъсък със стража Гошев при попадението на пазарджиклии.

43'
  • ГОЛ ЗА ХЕБЪР! Домакините изпълниха свободен удар, а топката беше пратена в наказателното поле на Берое. Иван Гошев излезе да боксира, но заради липсата на късмет прати топката право в главата на Ивайло Михайлов, след което тя спря в опразнената старозагорска врата.

42'
  • Шанс! Николай Николаев и Октай Хамдиев комбинираха отлично отдясно. Вторият беше изведен в наказателното поле на Берое и опита да комбинира с Алекс Серано, но Серкан Юсеин отново изчисти в ключов момент.

38'
  • Шанс! Симеон Мечев получи вляво по нападението на Берое и отправи силен диагонален удар, който обаче не затрудни особено много Петър Дебърлиев.

31'
  • Претенции за дузпа! Васил Василев от Берое имаше претенции към Георги Давидов за неотсъдена дузпа срещу него, претендирайки, че Вълчев го е задържал в наказателното поле на домакините, но реферът остави играта да продължи.

23'
  • Николай Николаев получи вдясно и центрира в наказателното поле на Берое, но Серкан Юсеин се върна и спря топката преди тя да бъде завършена от Серано.

21'
  • Срещата на "Георги Бенковски" стартира с двуостра игра от двата отбора, но реферът Давидов в първите пет минути показа по един жълт картон на футболисти от двата тима и опита да респектира ситуацията на терена. Там обаче след първия четвърт час нямаше сериозни опасности пред двете врати