• Край на мача - 3:1 за Хебър!

90+5'
  • Берое остава с 9 души! Леандро Годой получи втори жълт картон и е изгонен.

90'
  • 3:1 за Хебър! Резервата Кристиан Андонов изведе отлично друг играч, влязъл от пейката Олексий Збун сам срещу вратаря на гостите и той не пропусна да вкара трети гол във вратата на Берое.

85+2'
  • Жълт каптон за Лучиано Скуадроне от Берое.

81'
  • Още една промяна за тима от Пазарджик - Душан Вукович излиза, Георги Стайков влиза

74'
  • Смяна в Хебър - Октай Хамдиев отстъпва мястото си на Олексий Збун.

69'
  • Пропуск за Берое! Карлос Алгара шутира опасно от дистанция, но топката премина покрай вратата.

69'
  • Промяна в Берое - влиза Викторио Вълков, излиза Оиер Сариеги.

66'
  • 2:1! Берое върна едно попадение чрез Леандро Годой от дузпа! 11-метровият наказателен удар бе отсъден след преглед с ВАР, който показа, че при центриране от ъглов удар вратарят Дебърлиев удря с юмрук в лицето Ойер Сариеги. От бялата точка Леандро Годой прати топката в средата на вратата и върна Берое в мача.

65'
  • Спасяване на Петър Дебърлиев! Резервата Франциско Сагардия бе изведен зад защитата на Хебър и стреля от движение, но вратарят се разтегна и изби.

61'
  • Жълт картон за защитника на Хебър - Мартин Михайлов.

59'
  • Гооол! 2:0 за Хебър с гол на Набил Макни! Душан Вукович блесна със страхотна асистенция, след като разсече по ширина отбраната на съперника, за да изведе Набил Макни на стрелкова позиция. Нападателят си нагласи топката и с плътен удар в близкия ъгъл изненада Артур Мота.

56'
  • Жълт картон за още един играч на Берое - Хуан Саломони.

48'
  • Другата смяна в състава на символичните гости е Карлос Алгара, който заема мястото на единствения българин сред титулярите Стефан Гаврилов.

46'
  • Две промени в Берое - първата е влизането в игра на Франсиско Сагардия за свметка на Джани Политино.

46'
  • Старт на второто полувреме

46'
  • Край на първата част

45+3'
  • Жълт картон за Енцо Еспиноса от Берое.

45+3'
  • Червен картон за Берое! Капитанът Франко Рамос, бе изгонен след безумно влизане. В опита си да играе с топката бранителят удари с крак в главата Набил Макни и логично беше изгонен. Нападателят на Хебър пък бе превързан и доигра срещата с бинт на главата.

39'
  • Претенции за дузпа от футболистите не Берое! Леандро Годой падна на тревата при единоборство с Мартин Михайлов след центриране отдясно.

36'
  • Пропуск на Енцо Еспиноза! Той отправи удар с глава след меко центриране на Оиер Сареги, но топката мина над вратата.

29'
  • 1:0 за Хебър! Атанас Кабов бележи от дузпа, която бе отсъдена след намесата на ВАР. Защитникът на Берое Скуадроне в опита си да изчисти топката на границата на наказателното поле, изрита отзад Мартин Михайлов, което не бе забелязано от Волен Чинков. След като реферът прегледа ситуацията на монитора, не се поколеба да посочи бялата точка.

11'
  • Още един играч на Хебър има нужда от лекарска помощ - Мартин Михайлов излиза извън терена.

8'
  • Още в началните минути вратарят на Хебър - Петър Дебърлиев се нуждае от медицинска помощ. Той изпревари Леандро Тодой, който в опита си да стигне първи до топката го закачи.