• 41’ Емил Стоев
  • 90+4’ Даниел Генов
  • КРАЙ НА МАЧА.

90+5'
  • ГОЛ ЗА БОТЕВ ВРАЦА - 2:5! Даниел Генов слага поантата! Той изпълни бързо фаул край тъчлинията и направи двойно подаване с Емил Стоев, за да продължи към наказателното поле. От 22 метра опитният нападател нанесе фалцов шут покрай вратаря и намери долния ляв ъгъл.

90+4'
  • Жълт картон за Георги Купенов от Витоша.

90+4'
  • 4 минути добавено време на мача.

• Ивайло Михайлов от Ботев Враца също беше декориран с жълт картон.

88'
  • ГРЕДА ЗА ВИТОША! Иван Вълчанов получи пас на скорост в наказателното поле, а позиционирането на Кавдански не беше най-доброто. Крилото на Витоша нанесе хубав шут по диагонала, който срещна левия стълб.

87'
  • Жълт картон за Петко Цанков от Витоша.

86'
  • Жълт картон за Румен Гьонов от Витоша Бистрица. Резервата на домакините много твърдо атакува Керчев.

84'
  • Последна смяна за Ботев Враца - Ивайло Михайлов ще довърши мача вместо Домовчийски.

82'
  • Втора смяна за Витоша - Георги Амзин зае мястото на Ивайло Лазаров.

80'
  • Жълт картон за Ивайло Лазаров от Витоша, който много грубо фаулира Емил Стоев отзад.

75'
  • Втора смяна в Ботев Враца - Петър Атанасов седна на пейката, а оттам влезе Милан Вушорович.

70'
  • Първа смяна за Витоша - Румен Гьонов зае мястото на Тодор Гочев.

64'
  • Играта временно беше спряна, след като Илия Миланов от Ботев Вр получи удар в коремната област и се превиваше от болка. Все пак бранителят се изправи и продължи мача.

58'
  • Първа смяна за Ботев Враца - Даниел Гаджев замени получилия картон Йордан Апостолов.

56'
  • Жълт картон за Михаил Милчев от Витоша.

54'
  • ГРЕДА ЗА ВИТОША! Иван Вълчанов показа страхотна техника и промуши кълбото през краката на Кавдански, за да нахлуе отдясно в наказателното поле. Там той центрира към Емил Гъргоров, който с греда улучи топката много добре. Неговият шут срещна лявата греда от вътрешната ѝ страна и все пак не порази целта. Впоследствие играч на Ботев Враца изчисти.

53'
  • Жълт картон за Йордан Апостолов от Ботев Враца.

52'
  • ГОЛ ЗА ВИТОША - 2:4! Григор Долапчиев беше изпуснат! Първоначалното центриране на Иван Вълчанов от корнер беше избито обратно при крилото на Витоша. Този път той се справи много по-добре и намери при близката греда Долапчиев. Нападателят атрактивно с глава стреля по диагонала.

48'
  • НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ. Футболистите на Витоша подновиха играта от центъра. Без смени в двата състава.

46'
  • КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ.

45+1'
  • 1 минута продължение на първото полувреме.

• Точен шут на Ивайло Лазаров! Халфът на бистричани с дрибъл проби отляво в наказателното поле и нанесе силен изстрел в очертанията на вратата. Краси Костов със самочувствие улови.

43'
  • ГОЛ ЗА БОТЕВ ВРАЦА - 1:4! Емил Стоев завърши своя хеттрик! Валери Домовчийски се изтегли извън дъгата, за да участва в градежа на атаката и с точен пас между Гочев и Милчев изведе Емил Стоев сам срещу вратаря. Халфът овладя кълбото и с второто си докосване го плъзна към мрежата.

41'
  • ГОЛ ЗА ВИТОША - 1:3! Георги Купенов намали изоставането на "тигрите"! Ивайло Лазаров си заложи топката и изпълни ъгловия удар отляво по атаката. Пред вратарското поле Купенов надскочи поне двама футболисти на Ботев Враца и с красив изстрел порази долния десен ъгъл. Краси Костов нямаше на какво да се надява въпреки отличния плонж.

30'
  • ГОЛ ЗА БОТЕВ ВРАЦА - 0:3! Валери Домовчийски най-сетне се разписа! С известна доза късмет врачани продължиха нападението си отляво, след като Петко Цанков се размина с топката. Петър Атанасов напредна и пусна подаване към дъгата, където намери Домовчийски, а Гочев беше твърде далеч от нападателя. Капитанът на Ботев Враца стреля по фамозен начин в горния десен ъгъл.

28'
  • ГОЛ ЗА БОТЕВ ВРАЦА - 0:2! Отново Емил Стоев, този път с още по-красив удар! Симеон Мечев изпълни корнер отдясно по атаката, а Краси Костов в купа от тела не успя да избие съвсем добре. Топката продължи да тупка в наказателното поле, а Емил Стоев я връхлетя и вложи цялата сила на удара си в това воле. Кълбото излетя и спря в горния ляв ъгъл.

25'
  • Домакините с претенции за дузпа, но Ивайло Стоянов замълча, при това с право.

23'
  • Невероятен пропуск на Гъргоров! Котев и Гочев с хубава размяна на пасове пробиха защитата на Ботев Враца. Крайният защитник центрира идеално по тревата, а непокритият Гъргоров пред вратарското поле опита технично с външен фалц да пусне покрай вратаря. Изпълнението му се оказа много, много неточно.

23'
  • Страхотно отиграване от капитана на Витоша! С първото докосване до топката Четин Садула преодоля пазача си по левия фланг, а после в наказателното поле финтира и втори футболист на Ботев Враца. Стигнал до аутлинията, крилото опита ниско центриране, което Илия Миланов изчисти в корнер.

20'
  • ГОЛ ЗА БОТЕВ ВРАЦА - 0:1! Логичното се случи, а голмайсторът е Емил Стоев! Валери Домовчийски беше изведен фронтално срещу вратата и нанесе силен шут, който Християн Василев изби обратно. Топката премина над дъгата и попадна у Емил Стоев, който без забавяне нанесе плътен шут, влетял под гредата преди вратаря да може да се изправи.

15'
  • Жълт картон за Андреас Васев от Ботев Враца.

12'
  • Жълт картон за Тодор Гочев от Витоша Бистрица.

9'
  • Втори отменен гол за Ботев Враца! Симеон Мечев опита изстрел от дистанция, а Домовчийски изскочи и с шпагат засече топката в мрежата. Този път нападателят категорично беше в нередовна позиция.

7'
  • Шанс пред Витоша Бистрица! Страхотна контраатака за домакините, Долапчиев изведе Гъргоров на скорост през центъра. Ветеранът нахлу в наказателното поле и загуби баланс при точката на дузпата точно когато нанасяше изстрел. Вратарят Краси Костов се оказа изправен пред далеч по-лека задача, отколкото изглеждаше отначало.

4'
  • Валери Домовчийски порази мрежата още преди да са изминали и 40 секунди игра, но голът беше отменен! Даниел Генов получи пространство отдясно и центрира полувисоко, а Домо с плонж изпревари вратаря и изпрати топката във вратата. Телевизионните повторения не показаха убедително дали имаше засада, ситуацията беше изключително тънка.