• Край на мача – 0:1!

90+5'
  • Галин Иванов изпълни добре един пряк свободен удар, но  Християн Василев изби. Топката обаче попадна в Илиан Мицански, но бившият национал не успя да преодолее вратаря, който блокира и неговия удар

90+1'
  • Последна промяна и за „белите“. Емил Стоев сменя голмайстора Георги Йомов

82'
  • Трета и последна смяна за Витоша. Кристиян Узунов влиза на терена, той заменя Григор Долапчиев

81'
  • Жълт картон за вратаря на Славия Георги Георгиев

81'
  • Топката стигна до Григор Долапчиев след недобро изчистване от страна на Петър Патев, но нападателят стреля високо в аут.

80'
  • Жълт картон получава и Кристиян Кочилов от Витоша за нарушение срещу Венцислав Бенгюзов

75'
  • Домакините пропуснаха златен шанс да изравнят. Георги Купенов скочи най-високо след центриране от ъглов удар, но не успя да засече топката във вратата от чудесна позиция

74'
  • Втора смяна и за гостите. Венцислав Бенгюзов заменя Радослав Кирилов

73'
  • Георги Купенов бе официално предупреден

69'
  • Запро Динев се появява на мястото на Мартин Станкев в състава на Витоша

66'
  • Христо Попадийн засече с глава центриране на Галин Иванов, но не успя да уцели вратата.

64'
  • Първа промяна и за домакините. Четин Садула напуска игра, на негово място се появява Атанас Кабов

60'
  • Радослав Кирилов опита изстрел, който обаче беше много неточно.

59'
  • Първа смяна в двубоя. Илиан Мицански заменя Дарко Тасевски в тима на Славия

55'
  • ГОЛ ЗА СЛАВИЯ! Вратарят на Витоша Хриситян Василев опита да изрита върната към него топка, но вместо това уцели крака на Георги Йомов, след което топката влетя право във вратата на „тигрите“

52'
  • Янис Карабельов стреля към вратата на Витоша от близко разстояние след подаване на Георги Йомов, но вратаря Християн Василев спаси.

49'
  • Край на първото полувреме – 0:0

45+2'
  • Изстрел на Радослав Кирилов, но над вратата

45+1'
  • Една минута добавено време на първата част

45+1'
  • Домакините удариха греда! Григор Долапчиев и Четин Садула си размениха подавания на десния фланг. Топката стигна до Мартин Станкев, който опита центриране, но вместо топката придоби различна траектория и се отби в гредата на Георги Георгиев

44'
  • Галин Иванов опита изстрел към вратата на вратаря Василев, но Кристиян Кочилов застана на пътя на топката и блокира опита

42'
  • Жълт картон и за Григор Долапчиев за спречкването със Славчо Шоколаров

30'
  • Жълт картон за Славчо Шоколаров за спречкване с Григор Долапчиев

30'
  • Емил Виячки остана да лежи на тревата и ще се нуждае от медицинска помощ, който изглежда, че има проблеми с дишането

26'
  • Славчо Шоколаров опита изстрел от границата на наказателното поле, но високо над вратата

22'
  • Гостите изпълниха два поредни корнера в рамките на няколко секунди, но без да затруднят играчите на Витоша

19'
  • Първи жълт картон в двубоя. Получава го Мартин Станкев от тима на домакините

16'
  • Капитанът на Славия Галин Иванов напредна в половината на съперника и подаде към Христо Попадийн, който центрира опасно вратарят на Витоша Християн Василев се намеси решително и улови