• 82’ Филипе Нашименто
  • 89’ Найджъл Робърта
  • Край на мача! Левски победи Витоша с 4:0!

90+2'
  • Найджъл Робърта прави резултата 4:0, след като е точен с глава при едно центриране на Филипе Нашименто от корнер.

89'
  • Последна смяна в мача. Излиза Атанас Кабов, влиза Георги Амзин.

86'
  • Знаменит момент! Близо 10 месеца, след като получи тежка травма в коляното заради нарочно наводнения терен на "Тича" през октомври миналата година, на терена се завръща Холмар Ейолфсон. Исландецът смени Янис Каргас под бурните аплодисменти на агитката.

84'
  • Резултатът е класически в полза на Левски! Найджъл Робърта направи страхотен пробив по фланга и пусна пред вратарското поле за Филипе Нашименто, за когото беше лесно да вкара за 3:0.

82'
  • Опасно изпълнение на Филипе Нашименто от пряк свободен удар, топката излезе в аут, въпреки претенциите на португалеца, че вратарят е играл с нея.

74'
  • Втора смяна в Левски. Излиза Дени Алар, влиза Найджъл Робърта.

72'
  • Първа смяна и в Левски. Излиза Станислав Иванов, влиза Насиру Мохамед.

68'
  • Иван Горанов пробва центриране, което се превърна в опасен удар под гредата на Християн Василев. Вратарят обаче изби, а при последвалата атака Франко Мазурек стреля в аут.

67'
  • Втора смяна във Витоша. Излиза Тодор Гочев, влиза Теофилос Курупис.

64'
  • Извеждащ пас за Дени Алар зад защитата, но той пак потегли тромаво и не успя да се измъкне и в последния момент Георги Купенов изби пред крака му.

63'
  • Първа смяна в мача. Излиза Мартин Станкев, влиза Даниел Кутев.

58'
  • Тодор Гочев получава жълт картон за фаул в половината на Левски.

54'
  • Станислав Иванов получава първия жълт картон за играч на Левски за симулация в търсене на дузпа.

54'
  • Паулиньо вкара втория си гол в мача. Тогава след центриране от корнер Янис Каргас скочи най-високо и отклони топката на далечната греда, където непокрит беше Паулиньо и той необезпокояван вкара за 2:0!

51'
  • Страхотна възможност и за Левски! Франко Мазурек изпълни пряк свободен удар, а топката влизаше под гредата, но Християн Василев изби.

50'
  • Първи шанс в мача за Витоша! И положението се откри пред Атанас Кабов, който е собственост на Левски!. Той получи дълъг пас зад защитата, преодоля защитник и стреля от малък ъгъл, но Миятович изби с вещина.

48'
  • Начало на втората част на мача на Националния стадион "Васил Левски"!

46'
  • Край на първата част на мача! Левски води на Витоша с 1:0!

45+1'
  • Една минута продължение на първата част.

45'
  • Нова страхотна възможност за Левски се откри пред Франко Мазурек. Иван Горанов пак проби отляво и качи топката на главата на аржентинеца пред вратарското поле, но изстрелът му мина на сантиметри от гредата.

44'
  • Нов далечен удар на Франко Мазурек, но изпълнението му от границата на наказателното поле прелетя високо над вратата.

38'
  • Страхотна атака на Левски, при която поне 2 минути отборът не изпусна владението на топката и си подаваше страхотно. В крайна сметка изострянето на атаката стана факт с хубав пас на Мазурек, а при последвалото двойно подаване с Иван Горанов изстрелът на аржентинеца беше крайно неточен.

37'
  • Положение-близнак за Паулиньо, както при първия гол. Този път пасът беше на Станислав Иванов, а фалцът на бразилеца беше малко пресилен и топката излезе в аут с няколко сантиметра.

33'
  • Иван Горанов със страхотен пробив стигна до аутлинията отляво и свърна опасно към вратарското поле. Там обаче беше защитник на Витоша, който изби. Топката летеше опасно към собствената му врата, но стражът се намеси и улови.

27'
  • Емил Гъргоров получава първия жълт картон в мача за бурна реакция срещу отсъждане на съдията.

26'
  • Нов шанс за Левски да удвои. Франко Мазурек стреля мощно от дистанция, като топката се забиваше под гредата, но вратарят изби.

25'
  • Какъв шедьовър от Паулиньо! Левски повежда в резултата след истински брилянт на бразилеца! Филипе Нашименто се пребори за една топка в наказателното поле, Евгени Зюмбулев не можа да изчисти добре и подаде на практика за южноамериканеца, който с невероятно фалцово изпълнение препарира вратаря - 1:0!

22'
  • Страхотен извеждащ пас на Атанас Кабов за Мартин Станкев, който излезе сам срещу Миятович. Вратарят излезе и пресече подаването, а впоследствие имаше вдигнат флаг за засада.

19'
  • Първи удар в мача! Филипе Нашименто центрира от корнер, на далечната греда Дени Алар надскочи Мартин Станкев, но изстрелът му мина далеч от вратата.