• 15’ Яни Пехливанов
  • 41’ Флорент Боджадж
  • 65’ Иван Иванов
  • 78’ Тонислав Йорданов
  • Край на срещата! Разгромна победа за Етър с 6:2 при домакинството на Витоша Бистрица!

90+2'
  • Само минута добавено време на срещата.

90'
  • Последна смяна за гостите. Дино Мартинович заменя един от голмайсторите на срещата Флорент Боджадж.

85'
  • Шесто попадение за Етър, головете просто нямат край! След центриране на Красимир Станоев от свободен удар резервата Тонислав Йорданов успя да гърдира в наказателното поле и да прати топката за 6-ти път за гърба на безпомощния Християн Василев.

78'
  • Смяна в състава на Петко Петков. Тонислав Йорданов заменя Петко Петков.

71'
  • Пето попадение за Етър! След чудеса комбинация през центъра на терена Милчо Ангелов намери пробива на Иван Стоянов, който не остави шансове за Християн Василев, излязал само срещу вратаря на Витоша.

65'
  • Витоша отново се връща в срещата! След изстрел отдалеч на Атанас Кабов вратарят на гостите Христо Иванов не се намеси изобщо добре и изпусна топката пред вратата си. Илия Димитров беше на правилното място, за да направи добавката за 4:2.

59'
  • Първи жълт картон в срещата и той е на сметката на Четин Садула.

58'
  • Шанс за домакините! "Тигрите" получиха възможност да изпълнят пряк свободен удар от около 25 метра. Зад топката застана Атанас Кабов, който стреля и принуди Христо Иванов да се намеси стабилно, за да предотврати попадение във вратата си.

51'
  • Смяна и в състава на Витоша. Атанас Кабов заменя Станислав Маламов.

48'
  • Смяна в състава на гостите. Иван Стоянов влиза на мястото на Иван Скерлев.

47'
  • Начало на второто полувреме!

46'
  • Край на първата част! 4:1 за гостите от Етър след страхотно първо полувреме!

45+2'
  • Отново три аванс за Етър! След дълга топка от вратаря Христо Иванов към нападателя Боджадж защитникът на Витоша Евгени Зюмбулев увисна и позволи на Боджажд да стреля с едно докосване, за да препарира Василев за 4-ти път.

41'
  • Яни Пехливанов опита опита мерника си отляво от пряк свободен удар, но не успя да затрудни сериозно Християн Василев.

38'
  • Дузпа за Витоша! Опит за центриране от страна на Кристиян Кочилов беше посрещната от Антон Огнянов, който обаче фаулира съперник и главният съдия посочи точката за 11-метров наказателен удар. Зад топката застана именно Кочилов, който не сбърка за 1:3.

31'
  • Витоша овладя топката в последните минути, но въпреки това до истински положения до момента така и не може да стигне.

23'
  • Невероятно, трети гол за Етър! След нова чудесна комбинация между Божидар Кацаров и Милчо Ангелов последният намери Яни Пехливанов на задната греда, който не остави никакви шансове на Християн Василев за трети път, за да направи резултата класически.

15'
  • Мигновен втори удар за Етър! След бърза атака по левия фланг Милчо Ангелов пласира центриране, успоредно на гол линията, където Флорент Боджадж засече, а Веселин Минев в опита си да изчисти довкара топката в собствената си вкара.

12'
  • Гостите откриват резултата! След центриране на Яни Пехливанов се получи поредното меле в наказателното поле на "тигрите", след което Александър Дюлгеров се оказа най-съобразителен, за да направи резултата 1:0.

11'
  • Първи сериозен шанс в срещата! След центриране на Красимир Станоев в наказателното поле на Витоша се получи разбъркване, след което Милчо Ангелов опита късмета си, но ударът му беше блокиран.

8'
  • Тежък сблъсък в първте минути на срещата, като на земята останаха играчи и на двата тима. Медицинските щабове проверяват състоянието на играчите.