• Край на срещата!

90+4'
  • Кристиян Кацарев получи медицинска помощ.

88'
  • Емилиян Куреков замени Хрвое Ризванович при третата последна смяна за тима на домакините.

82'
  • Даниел Младенов стреля високо на вратата на Верея от пряк свободен удар.

78'
  • Теофилос Коуроупис получи жълт картон в тима на Верея.

77'
  • Здравко Илиев замени голмайстора Иван Петков в тима на Етър ВТ.

77'
  • Георги Сърмов получи жълт картон от състава на Етър ВТ.

75'
  • Жълт картон за Габриел Желязков в тима на Верея.

74'
  • Гол на Етър ВТ - 0:3, хеттрик на Иван Петков! Даниел Младенов засече с красиво воле подаване отдясно, но топката се удари в двете греди и се спря пред голлинията. На точното място бе Иван Петков, който на празна врата оформи своя хеттрик.

72'
  • Медицинска помощ за Хрвоие Ризванович.

69'
  • Дино Мартинович опита да прехвърли технично стража на Верея, но топката не намери очертанията на вратата и излезе в аут.

67'
  • Даниел Младенов получи зад защитата на Верея и навлезе в наказателното поле. Опитният нападател преодоля Кацарев, но скъси много ъгъла и топката се спря от външната част на мрежата на вратата на старозагорци.

66'
  • Стелиян Колев бе заменен от Пламен Стоянов в тима на Верея.

63'
  • Дино Мартинович замени Милчо Ангелов в тима на гостите.

62'
  • Иван Петков засече топката с глава подаване на Даниел Младенов. Ударът не бе точен и кълбото прелетя в аут.

61'
  • Удар на Станислав Маламов от свободен удар нацели Иван Петков в тялото. След кратък престой на земята, таранът се изправи на крака и продължи игра.

58'
  • Велко Бетрович стреля с левия крак от границата на наказателното поле, но слабо по земя - Кацарев отново нямаше проблеми да улови.

57'
  • Румен Руменов получи първия жълт картон в срещата. Това е пети картон за играча, което означава, че той ще пропусне следващата среща на своя тим.

54'
  • Прекрасен шанс за гостите! Топката стигна до Крум Стоянов, който с физика преодоля бранител на съперника и отляво на наказателното поле върна към дузпата. Там Батрович бе останал свободен, но се засуети дали да стреля директно, или да спира топката. Докато вземе решение, топката му избяга на няколко метра в страни. Все пак халфът намери начин да шутира, но бранител на Верея изби в корнер. След него не последва нищо опасно за вратата на Кацарев.

52'
  • Георги Сърмов стреля от границата на наказателното поле, но топката премина в аут.

48'
  • Яни Пехливанов замени Аласана Мане в тима на Етър ВТ.

46'
  • Начало на втората част!

46'
  • Край на първата част!

45+2'
  • Румен Руменов получи пас отдясно. Отново нито един домакински футболист не го пресрещна, а халфът стреля технично с десния крак. Кацарев се разтегна максимално, но топката се отби в десния страничен стълб на вратата на Верея. Нямаше нито един играч от гостуващия тим в близост до топката, който да добави.

45+2'
  • Станислав Маламов отправи първи удар по посока вратата на Етър ВТ, но топката отново прелетя в аут.

43'
  • Гол за Етър ВТ - 0:2! Нова асистенция на Крум Стоянов и нов гол на Иван Петков. Подаване отляво на левия флангови играч намери Петков във вратарското поле. Той отново не бе покрит и с глава матира за втори път Кристиян Кацарев с второ попадение.

39'
  • Кристиян Кацарев падна лошо при улавяне на една висока топка. Лекарите помогнаха на играча, правейки му бърз масаж в областта на кръста, което помогна на стража да продължи игра.

36'
  • Прекрасен шанс за Крум Стоянов. Фланговият играч получи топката отляво на наказателното поле, преодоля бранител на съперника след движение с тялото, но мощният му удар с десния крак прелетя на сантиметри встрани от дясната греда зад Кацарев.

34'
  • Центриране отдясно затрудни защитата на Верея. Топката стигна до Батрович, който обаче не успя да отправи добър удар и кълбото стигна до Руменов. Той стреля от границата на наказателното поле, но право в ръцете на Кацарев.

33'
  • Мидат Галбаев замени контузилия се Иво Иванов.

32'
  • Медицинска помощ за Иво Иванов, който разтегна мускул.

27'
  • Нов шут по посока вратата на Верея - Батрович стреля с десния крак, но топката летеше слабо и Кацарев улови.

26'
  • Нов шанс за Етър ВТ - подаване отдясно на Даниел Младенов по диагонал, което намери Милчо Ангелов около точката на дузпата. Атрактивният шут на Ангелов, с топка летяща под гредата, бе спасен по много умел начин от Кристиян Кацарев.

23'
  • Румен Руменов пусна хубав пас към наказателното поле отляво, а там Иван Петков стреля с воле, но извън очертанията на вратата.

22'
  • Милчо Ангелов стреля от въздуха с обръщане, но слабо и право в ръцете на Кристиян Кацарев.

18'
  • Гол за Етър дело на Иван Петков - 0:1! Силна акция на великотърновци отляво позволи на Крум Стоянов да се измъкна зад защитата на съперника и да пусне мек пас по въздух към малкото наказателно поле. Там Иван Петков бе изпуснат от бранителите на домакините и с глава прониза Кацарев за 1:0 в полза на "болярите".

14'
  • Иван Петков засече с глава подаване на Аласане Мане от корнер, но топката отново премина встрани в аут.