• Диагонален удар на Александър Василев бе избит в корнер от Георигев.

• Александър Цветков смени Вандерсон в Берое.

74'
  • Жълт картон за Антон Огннянов.

72'
  • ГОЛ ЗА БЕРОЕ - 0:2. Мартин Камбуров от пряк свободен удар бе безапелационен - право в ъгъла и гол.

65'
  • Меска бе сменен от Рубен Бригидо.

62'
  • Милен Танев бе сменен от Станислав Маламов.

61'
  • Билел Малек смени Александер.

60'
  • Вандерсон шутира диагонално, Георгиев изби в корнер.

58'
  • Удар на Камбуров изпраща топката малко встрани от вратата на Верея.

57'
  • Здравко Илиев получи жълт картон.

50'
  • Здравко Илиев игра с ръка в неестествено положение  в пеналта на Верея, странно защо Георги Давидов не отсъди дузпа за Берое.

48'
  • Далечен удар на Антон Огнянов, Перниш боксира топката.

46'
  • НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ.

46'
  • КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ - 1:0 ЗА БЕРОЕ СРЕЩУ ВЕРЕЯ.

45'
  • След центриране от корнер, Ерол Алкан намери с глава напречната греда на вратата на Верея.

41'
  • Ударът от фал на Огнянов изпрати топката над вратата на Берое.

38'
  • Курупис от Верея получи жълт картон.

32'
  • Вандерсон се пльосна в наказателното поле на Верея, но симулацията бе категорична и реферът му показа жълт картон.

27'
  • Мартин Райнов уцели гредата с глава, а Мартин Камбуров от няколко метра изстреля топката много неточно.

22'
  • ГОЛ ЗА БЕРОЕ - 0:1. Борислав Цонев се пребори на фланга със Здравко Илиев, отне топката и я центрира отдясно, право на главата на Мартин Райнов, който бе безпогрешен.

20'
  • Вандерсон бе повален на границата на пеналта на Верея. Ударът на Иван Минчев изпрати топката над вратата.

9'
  • Центриране на Иван Минчев от фал, никой не успя да закачи топката, но вратарят на Верея Георги Георгиев успя да отрази.