• Край на мача

90+3'
  • 3 минути допълнително време на срещата в Русе

90+1'
  • Много красив гол за Царско село. Марков центрира добре в наказателното поле на Дунав, а Антуи с акробатичен удар матира Макенджиев.

85'
  • Корнер за Царско село. След изпълнението му Балджийски беше затворен от Костадинов и Инкоом.

84'
  • Смяна в Дунав. Свилен Щерев влиза, излиза Аясс

76'
  • Смяна в Дунав. На мястото на Селеменев влиза Семедо

72'
  • Пряк свободен удар в полза на Царско село. Балджийски застана зад топката, но не сполучи да създаде опасност пред вратата на Макенджиев.

68'
  • Последна смяна в Царско село. Излиза Манев, влиза Сергей Георгиев

61'
  • Смяна в Дунав. Излиза Исаевски, влиза Мартин Костадинов

59'
  • Смяна в Царско село. На мястото на Хашев влиза Балджийски

56'
  • Жълт картон за Антонио Георгиев

55'
  • Жълт картон за Стефан Христов

54'
  • Жълт картон за Кацаров

53'
  • Нов гол за Дунав! Селеменев реализира трети гол за Дунав, след като беше изведен отлично в половината на Царско село, напредна добре и матира Чворович.

49'
  • Смяна в състава на Царско село. На мястото на Минев влиза Ивайло Марков

46'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Край на първото полувреме

45+4'
  • След центриране от корнер на Христов, топката попадна в ръцете на вратаря на Царско село

45+2'
  • Опасен удар на Ахмедов, Чворович изчисти в корнер

45+2'
  • Минчев изпълни пряк свободен удар почти на границата на наказателното поле, топката мина над вратата

45+1'
  • Жълт картон за Мартин Ковачев от Дунав

45'
  • Гол за Дунав! Стефан Христов намери добре Ивайло Лазаров и за последния не остана нищо друго освен да се разпише.

40'
  • Центриране на Реян Даскалов търсеше атакуващ играч на Царско село, но топката не намери адресат

40'
  • Мартин Кавдански в опита си да изчисти топката в корнер при центриране отдясно прати топката във вратата на Чворович и Дунав излезе напред в резултата

26'
  • Удар на Селеменев, топката излезе в аут

20'
  • Георги Хашев има нужда от лекарска помощ

17'
  • Медицинска помощ за Ивайло Лазаров

12'
  • Първи точен удар, отправен от футболист на Царско село. Антуи стреля опасно, Макенджиев спаси

9'
  • Христов опита центриране към наказателното поле на Царско село, но не се получи

8'
  • Кацаров имаше нужда от лекарска помощ

8'
  • Мартин Ковачев с добра намеса в отбрана, която предотврати опасност пред вратата на домакините.