FT

1 : 0

• 89’ Григор Долапчиев
  • Край на срещата. Дунав постигна първата си победа у дома от август насам, след 1:0 срещу Царско село!

90+5'
  • Гол за домакините! След не особено бляскавата продукция на двата тима, все пак е отбелязан гол. След центриране на Фернандо Кавалканте бранители на гостите отново не действаха съобразително, от което се възползва Григор Долапчиев, за да направи резултата 1:0.

89'
  • Симеон Иванов пък заменя Дуде Ндонгала.

86'
  • Нови смени и за Дунав. Мерт Тасим заменя Александър Исаевски.

85'
  • И още една смяна. Тома Ушагелов е заменен от Румен Гьонов.

84'
  • Нова смяна за Любослав Пенев - Дилан Бахамбула отстъпва мястото си на Мирослав Будинов.

83'
  • Пореден удар от много сериозно разстояние за Дунав, този път на Албер Силвиев. Отново обаче далеч от истината.

83'
  • Проблеми за Александър Исаевски, който се нуждае от медицинска помощ.

77'
  • Огромен шанс за Дунав! След хубаво меко центриране на Петко Цанков топката не беше изчистена от бранителите на Царско село и попадна в краката на Фернандо Кавалканте. Той се нагласи, но ударът му за пореден път не намери вратата на Михаил Иванов, този път от чиста позиция.

72'
  • И втората промяна - Григор Долапчиев се появява на мястото на Стефан Христов.

68'
  • Смени и за Дунав. Фернандо Кавалканте заменя Свилен Щерев.

67'
  • Мартин Попов влиза на мястото на Антонио Георгиев като следваща смяна за гостите.

67'
  • Поредица от ъглови удари и блокирани удари пред вратата на Михаил Иванов, но домакините така и не могат да стигнат до съществено голово положение.

66'
  • Свилен Щерев отново намери добра позиция пред наказателното поле на Царско село, но отново ударът му мина над вратата на гостите.

61'
  • Опит за удар от страна на Дуде Ндонгала от малък ъгъл, но той по никакъв начин не затрудни Михаил Иванов.

56'
  • Първа смяна и в състава на Дунав. Митко Русанов е заменен от Юлиан Ненов.

54'
  • Дунав получи възможност да застраши вратата на Царско село от пряк свободен удар. Свилен Щерев застана зад топката и стреля директно, но ударът му попадна право в ръцете на Михаил Иванов.

53'
  • Любослав Пенев предприема една смяна в състава си за началото на втората част. Младият Тихомир Динев влиза вместо Андерсон.

47'
  • Начало на второто полувреме в Русе!

45'
  • Край на първата част, двата тима се оттеглят при 0:0!

45'
  • Първият удар за Царско село идва в последната минута на частта. Дилан Бахамбула стреля отдалеч, но шутът мина безопасно над вратата на Благой Макенджиев.

44'
  • Шанс за Дунав! Диян Димов овладя отбита топка и от около 25 метра опита късмета си с шут от въздуха. Ударът беше коварен, но Михаил Иванов успя да избие в корнер.

41'
  • Първи точен удар в мача. След центриране на Свилен Щерев от статично положение Петко Цанков намери най-добра позиция, за да отправи удар по посока на вратата на Михаил Иванов. Изстрелът обаче попадна право в ртцете на стража на гостите и не му създаде сериозни затруднения.

31'
  • Греда за домакините! След сериозно неразбирателство между бранителите на Царско село и вратаря Михаил Иванов топката попадна в краката на Свилен Щерев, който се опита да изненада напусналия гол линията си Иванов, но топката срещна горната греда на вратата на "царете".

23'
  • Дунав отново опита да създаде опасност пред вратата на гостите. След отнета топка в центъра на терена Стефан Христов опита шута си, но той се отби в тялото на Реан Даскалов преди опасността да бъде неутрализирана.

20'
  • Нов удар отдалеч на играч на домакините. Свилен Щерев овладя избита от защитник на Царско село топка, след което я изстреля от воле, но шутът му отново не беше близо до вратата на Михаил Иванов.

17'
  • Първи удар в мача и той е на сметката на "русенци". Албери Силвиев опита късмета си от около 25 метра, но шутът му мина далеч над вратата на Иванов.

9'
  • Бавно начало на срещата в Русе. Домакините имат повечето притежание на топката, но за момента не са успяли да застрашат вратата на Михаил Иванов.