• Удар с глава на Мунин към вратата на Василев, топката излиза в аут

82'
  • Пряк свободен удар пред границата на наказателното поле, Станоев стреля в стената

80'
  • Петко Цанков получи втори жълт картон за игра с ръка пред наказателното поле и Витоша ще доиграе мача с 10 души.

79'
  • Жълт картон за Вълчанов след нарушение срещу Ахмедов

78'
  • Корнер за Витоша. След изпълнението нямаше опасност за вратаря на Дунав

77'
  • Ахмед Ахмедов стреля с глава, топката излезе в аут, като премина на сантиметри от страничната греда на Василев

75'
  • Жълт картон за Петко Цанков от Витоша

73'
  • Корнер за Дунав, след центрирането Мунин прати топката в аут

67'
  • Пряк свободен удар за Дунав. Станоев центрира отлично в наказателното поле, но Василев изчисти в корнер, след като Динков и Мунин не достигнаха до кълбото

66'
  • Жълт картон за Красимир Станоев от Дунав за нарушение срещу Гъргоров

63'
  • Смяна във Витоша. Долапчиев излиза, влиза Стефан Христов

61'
  • Смяна в Дунав, на мястото на Фирцулеску, влиза Ахмедов

59'
  • Васев с опасен фалцов удар, топката лети в аут

58'
  • Първи точен удар към вратата на Макенджиев, отправи го Гъргоров, вратарят се справи

57'
  • Корнер за Дунав, след изпълнението гостите се справиха със ситуацията.

55'
  • Гъргоров падна театрално пред границата на наказателното поле след като се удари в Димов, но съдията Драганов остави играта да продължи.

53'
  • Светослав Ковачев игра опасно срещу съперник и атаката на Дунав се провали

51'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Край на първото полувреме

45'
  • Долапчиев опита атака спрян беше още на центъра на терена

44'
  • Иван Вълчанов е в положение на засада

44'
  • Фирцулеску опита атака за Дунав, сбърка при финалното подаване

44'
  • Витоша получи правото да изпълни пореден корнер пред вратата на Дунав. След центрирането отбраната на русенци се справи

34'
  • Корнер за Витоша. Долапчиев с глава не затрудни вратаря на Дунав

32'
  • Отново Василев е на ниво след удар по посока вратата на Витоша

31'
  • Корнер за Витоша, след изпълнението не последва опасност за Макенджиев

26'
  • Вълчанов стреля опасно, топката излезе в корнер в полза на Витоша.

25'
  • Светослав Ковачев финтира бранители на Витоша, пусна към Фирцулеску, който стреля, но Василев отново беше на мястото си

17'
  • Иса опита да премине през двама играчи на Витоша, но не сполучи

14'
  • В тези минути Дунав натиска съперника, но чисти голови положения липсват

• Корнер за Дунав. След центрирането Долапчиев изчисти напред.

11'
  • Топката се удари в ръката на Садула в наказателното поле на Витоша, след като Васев стреля, а съдията остави играта да продължи.

9'
  • Пряк свободен удар за Дунав. След изпълнението Василев улови кълбото уверено след удар на Станоев.