• Край на мача! Етър е във Втора лига след загубата от Монтана!

90+4'
  • Втори жълт и червен картон за ​Йордан Йорданов, който бавеше времето и остави монтанчани с 10.

90+4'
  • ГОЛ ЗА МОНТАНА! Каква драма във Велико Търново. Стефан Каменов намери вляво Николай Минков, който шутира, а топката се отби в крака на Пламен Крачунов и влетя във вратата на Етър - 1:2.

90+2'
  • Миси Мезу напредна отдясно мощно и центрира остро в наказателното поле на Монтана, но капитанът Михов сложи крак на пътя на топката и изби в тъч преди тя да отиде в Боруков.

88'
  • Смяна в Монтана - влиза Валери Христов, излиза Предев.

82'
  • Възможност! Отборът на Етър можеше да инкасира фатално попадение в 78-ата минута. Капитанът на тима Христо Иванов не се прояви добре, а допусна огромна грешка, напускайки безразсъдно своето наказателно поле. Далеч от него той загуби топката от Николай Минков и позволи на съперниковия нападател да стреля към опразнената врата. Изстрелът му обаче се оказа изключително слаб и срещна тялото на Крачунов.

78'
  • Смяна в Етър - влиза Ловре Кнежевич, излиза Филипов.

76'
  • Смяна в Монтана - влиза Адам Буджамаа, излиза Кръстев.

76'
  • Жълт картон за Венелин Филипов.

69'
  • Смяна в Етър - влиза Даниел Младенов, излиза Ромееш.

68'
  • Смяна в Етър - влиза Николас Фемия, излиза Мечев.

68'
  • Удар! Пропуск за Монтана, след като Давид Кики проби отляво и шутира мощно, но топката не намери очертанията на вратата, пазена от Иванов.

68'
  • Жълт картон за Стефан Каменов.

61'
  • Смяна в Етър - влиза Кольо Станев, излиза Алдаир.

58'
  • Смяна в Етър - влиза Гаетан Миси Мезу, излиза Ангелов.

58'
  • Удар! Божидар Кацаров центрира умело топката в наказателното поле на Монтана. Той намери с паса си Милчо Ангелов, който стреля красиво от въздуха, но топката отлетя встрани.

56'
  • Смяна на почивката в Монтана - влиза Стефан Каменов, излиза Терзиев.

46'
  • Начало на второ полувреме!

46'
  • Край на първо полувреме.

45+2'
  • Жълт картон за Николай Минков.

45+1'
  • ГОЛ ЗА МОНТАНА! Янко Ангелов бе точен с удар по земята в долния десен ъгъл на вратата на Етър.

42'
  • Христо Иванов получи жълт картон и донесе дузпа за Монтана след фаул срещу Кръстев.

41'
  • Жълт картон за Йордан Йорданов от Монтана.

33'
  • ГОЛ ЗА ЕТЪР! Симеон Мечев изпълни свободен удар от центриране на далечната греда. Макенджиев увисна, а Кацаров се пребори и върна с крак успоредно към вратата за Преслав Боруков, за който беше "детска игра" да реализира отблизо - 1:0.

20'
  • Етър все пак започна да играе по-добре с топката и изравни играта, пренасяйки я в половината на монтанчани.

• Монтана стартира малко по-настърверно срещата, но положения пред вратата на Христо Иванов нямаше.