• 48’ Иван Стоянов
  • 50’ Марселиньо
  • Край на мача.

90+6'
  • Пропуск! След корнера топката бе пратена към втора греда за Марселиньо, който отигра с глава, но неточно.

90+6'
  • Шанс! Лудогорец можеше да вземе победата в мача, след като Баджи видя вляво Чибота. Той пусна успореден пас за Марселиньо, но блестящ шпагат на Антон Недялков прати топката в корнер.

90+5'
  • Пропуск! Лудогорец прати топката в наказателното поле на Етър. Антон Недялков достави отляво към Вандерсон, който стреля, но не нацели добре топката. Тя отиде в Марселиньо, който силно шутира, но бранителите на Етър блокираха опита му.

90'
  • Жълт картон за Анатоли Господинов, който би този аут около 30 секунди.

88'
  • Мавис Чибота отигра от воле центрирана отдясно топка, но ударът на резервата на Лудогорец отлетя аут.

88'
  • Смяна за Лудогорец - влиза Димо Бакалов, излиза Швиерчок.

86'
  • Лудогорец създаде много скоростна атака. Топката бе подадена от Каули вдясно за Вандерсон, който центрира за Марселиньо, но ударът му с глава бе неточен.

83'
  • Темпото на "Ивайло" спадна, а Лудогорец продължава да се опитва да разбие линиите на защитата, предоставяна от Етър.

81'
  • Смяна за Лудогорец - влиза Станислав Манолев, излиза Икоко.

76'
  • Каули центрира за Швиерчок, но нападателят на Лудогорец бе маркиран добре от Дюлгеров и топката отлетя аут.

74'
  • Смяна за Етър - влиза Стелиян Добрев, излиза Лагоа.

73'
  • Смяна за Етър - влиза Дино Мартинович, излиза Станев.

71'
  • Жълт картон за Стефан Баджи, който фаулира Никола Колев.

70'
  • Смяна за Лудогорец - влиза Чибота, излиза Светослав Дяков.

69'
  • Кольо Станев се контузи и се очертава да бъде сменен.

65'
  • Шут! Бразилецът Вандерсон получи добро центриране вляво на наказателното поле на Етър. Плеймейкърът стреля топовно с левия крак, но топката профуча над напречната греда на Господинов.

57'
  • Удар! Якуб Швиерчок спря топката в наказателното поле на Етър. Полякът финтира Дюлгеров и стреля мощно с левия крак, но топката отлетя аут.

52'
  • ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Гостите бързо върнаха гола пасив на Етър. Центриране от корнер бе атакувано от Драгош Григоре, чийто удар се отби в напречната греда. Топката се върна към Марселиньо, който от трудна ситуация я прати във вратата на Господинов - 1:1.

50'
  • ГОЛ ЗА ЕТЪР! Домакините откриха резултата след много груба грешка на вратаря на Лудогорец - Пламен Илиев. Топката бе пратена вдясно за Иван Стоянов, който надбяга Светослав Дяков. Стражът тръгна да пресича топката, после се спря и се подхлъзна. Последва удар на Стоянов, който бе точен - 1:0.

48'
  • Край на първата част.

Лудогорец нацели на три пъти гредите на Етър, а също така неправомерно му бе отменен гол. Също така Анатоли Господинов направи няколко добри спасявания.

Ще се видим отново след 15 минути.

45+1'
  • Жълт картон за Никола Колев - лошо пое топката, след което Баджи я атакува, но Колев прецени да спре атаката, спирайки я с ръка.

45'
  • Много тежко влизане на Марселиньо в краката на Никола Колев - съдията бе безкомпромисен и му показа жълт картон.

43'
  • Спасяване! Марселиньо подаде вляво за Густаво Каули, който пое и центрира прекрасно за Швиерчок. Полякът отправи удар с глава отблизо към вратата на Господинов, но нова блестяща проява на стража на Етър запази нулите на "Ивайло".

41'
  • Марселиньо опита да премине край Александър Дюлгеров в наказателното поле на домакините, но поемането му бе дълго и топката отиде аут.

38'
  • Лудогорец вкара, но попадението бе отменено заради засада. Густаво Каули получи топката по земя остро, а защитата на Етър се изнасяше напред, но бразилецът не бе в засада, след което отправи зловещ удар към вратата на домакините и топката спря в мрежата. Все пак страничният съдия Петър Митрев маркира засада.

32'
  • Нова опасна атака за Лудогорец, след като Густаво Каули пусна с пета за Вандерсон, но намеса на бранител в последния момент предотврати гол за гостите.

25'
  • Спасяване! Вандерсон проби отляво и достави впечатляващо за Якуб Швиерчок, но велият удар на поляка бе отразен от Господинов.

21'
  • В първите десет минути Лудогорец е далеч по-дейният отбор, но това не може към 13-ата минута да се материализира в попадение.

13'
  • Греда! Вандерсон стреля от фаул, ала топката се отби в гредата на Господинов.

11'
  • Жълт картон за Кольо Станев от Етър.

10'
  • Якуб Швиерчок стреля с ножично изпълнение към вратата на Етър, ала топката удари напречната греда на домакините.

9'
  • Спасяване! Марселиньо стреля много технично от свободния удар, но Анатоли Господинов направи добро спасяване, след което топката се отби в страничната му греда.

5'
  • Кольо Станев фаулира Вандерсон в много опасна зона на терена - предстои пряк свободен удар за Лудогорец.