• Шанс! Красимир Милошев отправи изключително тежък удар към великотърновксата врата, но Кристиян Секулич направи зрелищно спасяване.

90'
  • Шанс! Серин Файе се извиси в полето на Локо София след свободен удар и стреля с глава, но встрани от вратата на Александър Любенов.

87'
  • Жълт картон за Валентин Николов, който изрази сериозни претенции към съдията за нарушение срещу него в наказателното поле на Етър, но Ел-Хатиб освен, че не посочи дузпа, то и декорира нападателя на столичния тим.

83'
  • Смяна в Локо - влиза Калоян Кръстев, излиза Мечев.

72'
  • Невероятен пропуск! Карлос Франса стреля от фал, но Мартин Секулич отрази. Последва ново спасявяне от стража на Етър, а Валентин Николов отправи изстрел към опразнената врата, но Мартин Николов със сетни усилия изби напред току пред голлинията.

71'
  • Втори жълт картон за Мартин Моран! Панамецът е изгонен от срещата след втори жълт картон след протест срещу рефера.

70'
  • Смяна - влиза Валентин Николов , излиза Иванов.

65'
  • Шанс! Мартин Моран напредна към вратата на столичани с рейд, а Стефан Ламбез беше пред него. Моран опита да надиграе бранителя и първоначално успя, но след нанесения удар Ламбезе възстанови позицията си и блокира изстрела на панамеца.

62'
  • ГОЛ ЗА ЛОКО СОФИЯ! Второто полувреме стартира по мечтан начин за "червено-черните". Стив Траоре се измъкна от опеката на защитниците, за да подаде на нападателя Димитър Митков, който от непосредствена близост се разписа за 1:1.

50'
  • Отменен гол! Александър Любенов даде пас по земя към бранител на Локо София, а той загуби от Иван Василев, който вкара топката във вратата на Етър, но при отнемането ѝ извърши нарушение спрямо съперника.

48'
  • Жълт картон за Мартин Моран.

46'
  • Смяна в Локо София - влиза Карлос Франса, излиза Маи.

46'
  • Смяна в Етър - влиза Кольо Станев, излиза Ангелов.

46'
  • Старт на втората част!

46'
  • Край на първото полувреме!

45+2'
  • Жълт картон за Гонсало Кардосо.

31'
  • Шанс! Тибуе пусна към Йоаким Карсела елегантно, а пасът преодоля трима гостуващи футболисти. Топката беше отправена силно към вратата на Любенов, но профуча встрани от вратата му.

25'
  • ГОЛ ЗА ЕТЪР! "Болярите" откриха резултата в старопрестолния град. Жан-Марк Тибуе проби отляво и напредна умело и центрира към Йоаким Карсела. Той отигра с ножичен удар и матира Сашо Любенов, за да открие резултата.