• КРАЙ НА МАЧА - ЛЕВСКИ ПОБЕДИ ЕТЪР С 2:1.

90+11'
  • Жълт картон за Буш от левски.

90+10'
  • Изстрел на Даниел Младенов, след което вратарят Полачек се хвърли и улови топката.

90+8'
  • Велко Батрович смени Ерик Почански в Етър.

90+2'
  • Десет минути добавено време на мача заради голямото прекъсване при димките в началото на второто полувреме.

90+1'
  • Жълт картон и за Мартин Полачек.

90'
  • Нашименто пък смени Белмонт в Левски.

86'
  • Чавдар Ивайлов смени Никола Колев.

86'
  • Паулиньо отправи техничен удар, който изпрати топката малко встрани от вратата на Етър.

82'
  • Изстрел на Руменов, Полачек спаси удара му.

80'
  • Иван Петков изпраща с глава топката в гредата на вратата на Левски, но правилно е отсъдена засада.

77'
  • Паулиньо сменя Мариани в Левски.

74'
  • Хали Тиам от прекия свободен удар стреля над вратата на Етър.

72'
  • Жълт картон и за Георги Сърмов.

71'
  • Крум Стоянов получи жълт картон за събаряне на Кабрал.

70'
  • Жълт картон за Хали Тиам от Левски.

68'
  • Буш смени Станислав Костов в състава на Левски.

66'
  • ГОЛ ЗА ЕТЪР - 1:2. Даниел Младенов добре подаде към Флорент Боджадж и той върна Етър в мача с гола си.

63'
  • Хубав пробив на Почански отляво, пас към Румен Руменов, чийто удар не бе качествен, а Почански изпадна в засада.

57'
  • Играта е спряна заради стелещия се дим от пиротехниката на "сините" фенове. Твърде дълго се бави подновяването на играта заради гъстия дим. Но вече подновена.

48'
  • Иван Петков смени Жилсон Варела в състава на Етър.

46'
  • 46'
  • КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ - ЛЕВСКИ ВОДИ С 2:0 НА ЕТЪР.

45+1'
  • Жълт картон за голмайстора Костов.

45'
  • ГОЛ ЗА ЛЕВСКИ - 0:2. Две поредни възможности за гол за Левски в рамките на секунди. Първо вратарят спаси удара на Мариани, но после Станислав Костов наказа несъсредоточените домакини с втори гол.

44'
  • Даниел Младенов падна в пеналта на Левски, съдията Стефан Апостолов не обърна внимание на инцидента. Иван Горанов имаше лек контакт с нападателя на домакините. По-скоро реферът изглежда прав, въпреки че има спорен елемент в ситуацията. Преценката е на съдията.

33'
  • Крум Стоянов доста лесно се промъкна в защитата на Левски, но отправи много слаб удар.

28'
  • ГОЛ ЗА ЛЕВСКИ - 0:1. Габриел Обертан отне топката по крилото, напредна отляво и подаде на чиста позиция на Кабрал. Той имаше даже времето да си нагласи топката, преди да я изпрати в мрежата.

26'
  • Натискът на Левски продължава. Кабрал стреля между куп от тела, Скерлев изби в пореден корнер.