• 90+2’ Здравко Илиев
  • 20’ Фернандо Кавалканте
  • 78’ Стефан Христов
  • 82’ Свилен Щерев
  • Край на мача! Сензационен мач видяха зрителите на стадион "Ивайло", а домакините все пак се поздравяват с важни три точки и победа с 5:3.

90+6'
  • Етър отбелязва решителен пети! След бърза контраатака на домакините Милчо Ангелов изведе Здравко Илиев, който избяга над 70 метра, за да отбележи сам срещу Благой Макенджиев за 5:3.

90+2'
  • Поредица от ъглови удари за домакините, които се опитват да задържат резултата в последните минути.

89'
  • Сензационно, Дунав връща още един гол! Дуде Ндонгала беше оставен да центрира напълно необезпокоено, а в наказателното поле Свилен Щерев се оказа най-съобразителен, за да вкара трети гол за своя тим.

82'
  • Головете нямат край, Дунав намали! Стефан Христов беше намерен в коридор за гърба на "болярите" от Фернандо Кавалканте и с елегантно изпълнение преодоля безпомощния Христо Иванов за 4:2.

78'
  • Четвърто попадение за Етър! След нова поредица от грешки в отбраната на гостите Тонислав Йорданов беше намерен сам срещу Благой Макенджиев и отново не сгреши за 4:1.

76'
  • Пореден жълт картон в срещата. Този път той е показан на сметката на Флорент Боджадж,

75'
  • Нова смяна за Людмил Киров и Дунав. Свилен Щерев заменя Петко Цанков.

68'
  • Феноменален трети гол за Етър! Домакините получиха възможност да изпълняват пряк свободен удар от около 25 метра от вратата на Благой Макенджиев и зад топката застана Томислав Йорданов. Нападателят произведе възхитителен изстрел, попаднал право в скобата на вратата на Макенджиев, за да бъде покачен резултата до 3:1.

64'
  • Смяна и за гостите. Дуде Ндонгала заменя Григор Долапчиев.

60'
  • Първа смяна в състава на Петко Петков. Кольо Станев заменя Яни Пехливанов.

59'
  • Почти 2:2! Юлиан Ненов взе топката близо до тъчлинията, но след страхотен индивидуален пробив намери начин да стреля от малък ъгъл и да принуди Христо Иванов да направи солидно спасяване.

54'
  • Шанс за трети гол за домакините! Росен Колев се засуети по комичен начин и остави топката на крака на Флорент Боджадж, чийто удар обаче беше слаб и попадна право в ръцете на Благой Макенджиев.

51'
  • Начало на втората част!

45+2'
  • Край на първата част! Етър се оттегля с аванс от 2:1 срещу Дунав.

45+2'
  • Греда! Долапчиев отново успя да намери добра комбинация около наказателното поле на Етър, този път подавайки към Петко Цанков. Той, от своя страна, намери Стефан Христов, който обаче сам срещу Макенджиев не успя да отбележи, след като ударът му срещна страничната греда.

41'
  • Домакините отново са напред! Здравко Илиев беше изведен по отличен начин по десния фланг, след което той напредна и пласира перфектно центриране на главата на Флорент Боджадж, който не остави никакви шансове на Макенджиев за 2:1.

39'
  • Трето официално предупреждение за играч на Дунав - този път потърпевш е Диян Димов.

34'

34'
  • Шанс за гостите! След комбинация между Григор Долапчиев и Стефан Христов, последният успя да отправи силен изстрел от малък ъгъл, но топката срещна външната част от мрежата на вратата на Христо Иванов.

33'
  • Картоните във Велико Търново нямат край - Никола Колев от състава на домакините е поредният с предупреждение.

27'
  • Жълт картон и за играч на домакините. Георги Купенов е предупреден официално.

23'
  • Шок за Етър, Дунав изравни! С първата си смилена атака в срещата "русенци" успяха да изравнят. Ивайло Лазаров получи възможност да овладее топката отляво и с меко центриране намери връхлитащия от задна позиция Фернандо Кавалканте, който изравни с лекота за 1:1.

20'
  • Само минута по-късно с картон е декориран и Любен Николов.

19'
  • Първи жълт картон в срещата и той е на сметката на Стефан Христов от състава на гостите.

19'
  • Иван Скерлев опита мерника си от около 25 метра, но ударът му отново е лесна плячка за стража на гостите.

10'
  • Домакините откриват резултата! След страхотно извеждащо подаване на Антон Огнянов Милчо Ангелов пое топката и след около 30-метров спринт успя да разстреля Макенджиев от около 15 метра за 1:0 в полза на "болярите".

8'
  • Първи удар в мача и той е в полза на домакините. След дъкъг пас към Флорент Боджадж нападателят се завъртя и стреля с левия крак към вратата на Благой Макенджиев, но стражът не беше затруднен.