• Четири минути добавено време.

90+1'
  • Лъчезар Йорданов заменя Аростоте Ндонгала.

78'
  • Уникален пропуск на Даниел Младенов. Нападателят на домакините не успява да преодолее вратаря на гостите, останал сам срещу него.

75'
  • Мирослав Енчев напуска за сметка на Дани Кики!

74'
  • Нова великолепна проява на Христо Иванов. Този път вратарят на Етър спасява прекрасен изстрел на Родриго.

72'
  • Мартин Минчев пропуска от бялата точка! Ударът на футболиста на Черно море бе спасен от Христо Иванов, а след това топката се отби в десния страничен стълб.

71'
  • Дузпа за Черно море! Здравко Илиев задържа Мартин Минчев в наказателното поле!

70'
  • Греда за Черно море! Аристоте Ндонгала стреля с левия крак, но топката среща левия страничен стълб. След последвалото разбъркване, топката е изчистена в корнер.

68'
  • Шанс за Етър! Крум Стоянов получи на левия фланг и незабавно стреля по диагонала, но топката премина покрай левия страничен стълб.

66'
  • Прекрасна възможност за Черно море. Илиан Илиев-младши получи в наказателното поле, обърна се и стреля с левия крак, но неточно.

65'
  • Флоран Боджадж получава жълт картон.

58'
  • Нова принудителна смяна за Етър. Влезлият като резерва Яни Пехливанов също напуска терена и е заменен от Никола Колев.

50'
  • Начало на второто полувреме.

45+3'
  • Край на първата част.

45+3'
  • Румен Руменов е безкомпромисен от бялата точка и дава преднина на своите с гол в продължението на първата част!

45+2'
  • Дузпа за Етър! Даниел Малденов е съборен в наказаелното поле на Черно море от Мирослав Енчев, който получава и жълт картон за проявата си. Отличен шанс за домакините да поведат в резултата.

45+1'
  • Хубава комбинация между Дани Младенов и Боджадж, но ударът на нападателя от близо 22 метра минава високо над вратата.

42'
  • В последните минути играта доста се накъса заради честите нарушения в мача. Цветовмир Панов също има нужда от лекарска помощ, но по всичко личи, че той ще продължи срещата.

40'
  • Яни Пехливанов заменя контузеният Красимир Станоев в тима на Етър.

35'
  • Великолепна възможност за Черно море. Цветомир Панов изведе по отличен начин Родриго, който останал сам срещу вратаря, се опита да го прехвърли, но топката мина над вратата.

34'
  • Красимир Станоев от тима на Етър има нужда от лекарска помощ след сблъсък с противников играч.

32'
  • Чудесен шанс за Етър! След центиране отдясно Даниел Младенов стреля с глава, но Миодраг Митрович показва добър рефлекс и избива.

28'
  • Поредна атака за Черно море, този път отдясно. Топката бе центрирана в наказателното поле към Аристоте Ндонгала, но защитата на домакините отново се справя.

25'
  • Нов корнер за Черно море, който обаче не води до опасност пред Христо Иванов.

22'
  • Светослав Ковачев получава първия жълт картон в мача за грубо влизане.

16'
  • Първи удар в една от двете врати. Цветомир Панов стреля по диагонала, но Христо Иванов плонжира и избира в първи корнер.

12'
  • Нова атака за Черно море отляво. Родриго се разходи по аутлинията и пусна пас към Минчев, който обаче бе избреварен от защитник на Етър.

11'
  • Родриго получава топката отляво, нагласи коженото кълбо на десния си крак и стреля, но бранител на домакините блокира удара.

7'
  • В първите няколко минути тимът на Черно море е по-активният на терена и този, който владее повече топката.