• 90+6’ Васил Панайотов
  • Край на мача

90+7'

90+7'
  • ГОООООООЛ! Васил Панайотов носи победта за Черно море с последния удар по топката.

90+6'
  • ГООООООЛ! Етър изравни резултата след много спорно отсъдена дузпа за игра с ръка. Мартин Тошев застана зад топката и успя хладнокръвно да отбележи от бялата точка.

90+5'
  • Мазир Сула си изкара безумен втори жълт картон бе изгонен

87'
  • Смяна на върха на атаката на Етър. Мартин Тошев влиза в игра на мястото на Ивайло Димитров

74'
  • Илкер Будинов отстъпва мястото си на Димо Бакалов

65'
  • Ловре Кнежевич е заменен от Владислав Найденов

65'
  • ГОООООООООЛ! Черно море открива резултата в 59-та минута. Александър Василев центрира в наказателното поле. Влатко Дробаров засече топката с крак и успя да реализизра. Мартин Величков направи всичко по силите си да спаси и това положение, но след намесата му кълбото се отби в напречната греда и премина зад голлинията.

59'
  • Етър пропусна страхотна възможност в началото на вторто полувреме. Букхолда намери Ивайло Димитров с прекрасен пас. Нападателят излезе очи в очи с Иван Дюлгеров, но стреля в аут.

50'
  • Осама Алу заменя Николай Янков

46'
  • Начало на втората част между Етър и Черно море.

46'
  • След 45 минути Етър и Черно море не успяха да си отбележат попадения

45+3'
  • Мазир Сула изпълни пряк свободен удар по страхотен начин, но гредата го лиши от изумително попадение. Последва и добавка на Живко Атанасов, но Мартин Величков успя да се изправи бързо и да парира шута към неговата врата.

44'
  • Влатко Дробаров получи жълт картон след непозволени действия.

34'
  • Първи жълт картон и за футболист на Черно море. Получава го Даниел Димов

32'
  • Илкер Будинов също бе декориран в жълто

32'
  • Илкер Будинов опита първи удар за Етър и се получи рикошет. Иван Дюлгеров опита да улови топката преди д напусне очертанията, но "болярите" се добраха до ъглов удар.