• 16’ Якуб Швиерчок
  • 81’ Клаудиу Кешеру
  • Край на мача!

90+4'
  • Уникален шанс за Лудогорец да направи преднината си още по-изразителна. Футболистите на Лудогорец на няколко пъти стреляха към вратата на Дунав, но в единия от случаите топката рикошира в бранител на Дунав, а след това и в гредата. При последвалия нов изстреля, Антонов спаси и изби в корнер.

90+2'
  • Доминик Янков влиза на мястото на Яцек Горалски.

87'
  • Георги Динков отстъпва мястото си на Кристиан Върбанов.

85'
  • ГОЛ за ЛУДОГОРЕЦ! Клаудиу Кешеру бележи втори гол за Лудогорец в мача и свой 16-ти в Първа лига. Жоао Пауло проби по лявото крило и пусна успореден на голлинията пас, а за Кешеру остана само да подложи десния си крак, за да реализира за 2:0.

81'
  • Жълт картон за Петър Патев за опасна игра.

81'
  • Лукас Саша заменя Якуб Швиерчок.

78'
  • Жоао Пауло заменя Димо Бакалов за Лудогорец.

73'
  • Отлична намеса на Георги Динков, който пресича пас към Швиерчок и предотвратява сигурен гол.

72'
  • Мухамаду Н'Диайе заменя Борислав Балджийски за Дунав.

72'
  • Уникален пропуск за Дунав. Преслав Петров пробва извеждащ пас към Ахемед Ахмед, Броун излиза неразчетено и избова топката в краката на Исмаил Иса. Той обаче не успя да намери пролука д апрати топката във вратата, а вместо това стреля в тялото на защитник.

68'
  • Греда за Лудогорец! Швиерчок овладява на границата на накзателното поле и стреля технично в далечния ъгъл на вратата, но за негово нещастие топката среща левия страничен стълб.

62'
  • Страхотен шанс за Дунав Русе. Преслав Петров намери с много добре Балджийски в наказателното поле, но ударът на полузащитника от малък ъгъл бе спасен от Хорхе Броун.

61'
  • Хубав удар на Козмин Моци, който минава над вратата.

57'
  • Нова много спорна ситуация в мача! Домакините имат сериозни претенции за дузпа, след като Козмин Моци удря с лакът Ахмед Ахмедов в наказателното поле. Според рефера Никола Попов обаче няма умисъл в действията на румънския защитник.

54'
  • Жълт картон и за Ахмед Ахмедов.

53'
  • Жълт картон за Яцек Горалски.

52'
  • Хубаво центриране на Сисиньо към ФОрстър, Антонов увисна, но футболистът на Лудогорец стреля в аут.

51'
  • Начало на втората част.

45+5'
  • Край на първата част.

45+5'
  • Доста спорна ситуация в мача. Лудогорец бележи гол чрез Рафаел Форстър, но Никола Попов отменя попадението заради засада на Клаудиу Кешеру. Румънецът наистина попречи на видимостта на вратаря Сатанислав Антонов, но телевизионните повторения показаха, че Исмаил Иса покрива засадата. Решението на Никола Попов предизвика остра реакция на Тони Здравков.

45'
  • Корнер в полза на Лудогорец.

43'
  • Контраатака за Дунав, която завършва с препречване на Козмин Моци срещу Балджийски. Реферът Никола Попов обаче не отсъжда нарушение срещу играча на Дунав.

39'
  • Удар на Якуб Швиерчок по земя, който обаче не затруднява Станислав Антонов.

37'
  • Двата тима действат доста предпазливо на тежкия терени в Русе. След попадението на Швиерчок, интересните положения пред двете врати липсват.

30'
  • ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Шампионите повеждат след гол на Якуб Швиерчок. Вандерсон се възползва от груба грешка на Бранимир Костадинов, който не успя да пресече едно дълго подаване към него, нахлу в наказателното поле и пусна пас към Швиерчок. Първият удар на нападателя не сполучи, но при добавката той нямаше как да сгреши и от сантиметри я прати в мрежата.

16'
  • Великолепен шанс за Дунав! Ахмед Ахмедов пое топката отляво и центрира много добре в пеналта, където Иван Коконов стреля с глава, но в аут.

15'
  • Далечен изстрел на Рафаел Форстер от фаул, топката попада право в ръцете на Станислав Антонов.

10'
  • Първи корнер в мача, който е на сметката на Лудогорец. След изпълнението му обаче, футболистите на Лудогорец не успяват да създадат нищо интересно.