FT

1 : 0

• 68’ (д) Красимир Станоев
  • Край на мача! Дунав постигна първа победа от август насам, след като победи с 1:0 Локомотив Пловдив!

90+4'
  • Локо вкара, ала голът не бе зачетен. Бирсент Карагарен бе изведен зад гърба на русенци, а  капитанът на Локо Пд бе в засада, макар че подаде към Ожболт, който вкара на празна врата.

90+4'
  • Голям пропуск за Дунав! Исмаил Иса напредна мощно през средата на терена и излезе срещу Луков. Последното му докосване бе по-тежко, а вратарят на Локо Пд скъси ъгъла. Въпреки това нападателят се хвърли на шпагат, но кракът му спря в тялото на Луков, а съдията отсъди нарушение.

90+2'
  • Пет минути добавено време

90'
  • Дерик Менса заменя Христо Попадийн

88'
  • Жълт картон и за Даниел Пехливанов за нарушение срещу Петрович

88'
  • Стивън Езе игра с ръка в наказателното поле на Дунав и съдията отсъди фаул

81'
  • Играта стана прекалено груба през втората част, а съдията има много работа в целия ход на второто полувреме. Картоните, които бяха показани също станаха много на брой.

78'
  • Ахмед Ахмедов напуска, за да влезе Исмаил Иса

75'
  • Иван Коконов получава медицинска помощ в половината на Дунав

74'
  • ГОЛ ЗА ДУНАВ! Красимир Станоев изпълни отлично дузпата, пращайки топката в десния ъгъл  на вратата на Луков - 1:0 за Дунав.

68'
  • Дузпа за Дунав! Пехливанов засече центриране, а топката се отби в ръката на Милош Петрович според съдията Железов, който посочи бялата точка!

66'
  • Много коварен рикошет от футболист на Локомотив Пловдив, а топката продължи опасно посока вратата на Луков. За щастие на стража тя премина край лявата му греда и излезе в корнер

64'
  • Втора смяна за Локо Пд: Ален Ожболт заема мястото на Парвизджон Умарбаев

63'
  • Даниел Пехливанов влиза на мястото на Ндиайе

63'
  • Попадийн центрира отдясно към Ковачев, но капитанът на Дунав не засече топката

60'
  • Йосип Томашевич получава жълт картон за нарушение малко след центъра, край тъчлинията

59'
  • Вилим Посинкович влиза на мястото на Анте Аралица

54'
  • Циничен фаул на Бранимир Костадинов срещу Абделхаким Буна и заслужен жълт картон за футболиста на Дунав

54'
  • Невъздържана реакция при топка извън терена на Анте Аралица, но съдията не му показа втори жълт картон. За сметка на това Милош Петрович получи жълт картон

51'
  • Тихи първи минути през второто полувреме на стадиона в Русе

50'
  • Двата тима се прибират на почивка при нулево равенство

45+1'
  • Една минута добавено време

45'
  • Жълт картон за Красимир Станоев

44'
  • Жълт картон за Мартин Ковачев

42'
  • Светослав Ковачев показа брилнтна техника отляво и елиминира двама противникови футболисти. Последва остро центриране към Ндиайе, но Асен Георгиев изби топката

41'
  • Неразбирателство между Преслав Петров и Георги Динков доведе до тъч за Локомотив Пловдив

41'
  • Серия от рикошети след центриране от корнер в наказателното поле на Дунав, но в крайна сметка Филип Димитров улови

38'
  • Нарушение в атака на Дунав

36'
  • Анте Аралица получава жълт картон, след като реагира остро на решение на Валентин Железов

32'
  • При последвалия ъглов удар Мартин Луков увисна, а топката отиде към Ахмедов, който не успя да засече в опразнената пловдивска врата.

29'
  • Красимир Станоев стреля от фаула, но топката бе изчистена от Игор Банович в корнер

28'
  • Стивън Езе фаулира Ндиайе пред границата на наказателното поле на Локо Пд и реферът му показа жълт картон

27'
  • Абделхаким Буна и Бирсент Карагарен бяха изведени зад гърба на русенската отбрана, но страничният съдия вдигна флага си. При повторенията обаче остана съмнения по правотата на решението му.