• Край на мача, Левски победи Дунав с 1:0 в Русе.

• Жълт картон за Христофор Хубчев за груб фаул срещу Атанас Кабов.

90+4'
  • Три минути продължение на мача.

90'
  • Уникален пропуск на Левски. Божидар Краев намери Александър Александров пред вратарското поле напълно сам. Неговият удар обаче мина над вратата.

88'
  • Хубав шанс за Дунав. След едно центриране Мирослав Будинов беше изпуснат на далечната греда, но беше с гръб и не можа да вкара.

84'
  • Последна смяна в мача. Излезе Бабатунде Адениджи от Левски, влезе Давид Яблонски.

83'
  • Жълт картон за Александър Александров от Левски за посягане срещу Ндуйе Муйеци.

82'
  • Последна смяна за Дунав. Излиза Бранимир Костадинов, влиза Ивайло Раденцов.

82'
  • Хубав шанс за Дунав, Юлиян Ненов стреля от дистанция, но Кръстев изби.

80'
  • Нов страхотен шанс за Антон Огнянов. Адениджи го намери пред наказателното поле и той стреля, но встрани от вратата.

79'
  • Жълт картон и за Атанас Кабов от Левски, леко пресилен.

78'
  • Най-после резултатът е открит. Антон Огнянов центрира от корнер, Божидар Краев стреля, но вратарят изби. При добавката обаче младокът добута топката в мрежата за 1:0.

74'
  • Страхотен шанс за Левски. Антон Огнянов се справи и стреля, но вратарят изби.

74'
  • Втора смяна за Левски. Излиза Франсис Нар, влиза Атанас Кабов.

73'
  • Втора смяна в Дунав. Влиза Ндуйе Муйеци, излиза Васил Шопов.

70'
  • Поредица опасни центрирания пред вратата на Левски, но в крайна сметка защитата на гостите чисти в корнер постоянно.

67'
  • Смяна за Дунав. Влиза Юлиян Ненов, излиза Бирсент Карагарен.

66'
  • Хубава атака на Антон Огнянов след грешка на Искандар Джалилов от Дунав, но в крайна сметка центрирането му беше твърде слабо.

65'
  • Удар на Роман Прохазка от границата на наказателното поле, но твърде слабо и Антонов улови.

60'
  • Мирослав Будинов можеше да открие в ответната атака, но ударът му мина успоредно на голлинията и нямаше после кой да засече.

57'
  • Най-чистата възможност за Левски. Адениджи излезе сам срещу вратаря, но стреля слабо в ръцете на вратаря на Дунав.

56'
  • Суматоха в наказателното поле на Левски след поредица слаби отигравания в защита на тима, но Кръстев улови.

56'
  • Опасно центриране на Бурабия от корнер, но защитник на Дунав изби в последния момент.

54'
  • Жълт картон и за Самир Аясс за грубо влизане в краката на Антон Огнянов.

52'
  • Веско Минев от Левски получава жълт картон за задържане на Карагарен.

51'
  • Първа смяна в мача. Излиза Ивайло Найденов от състава на Левски, влиза Антон Огнянов.

46'
  • Начало на втората част на мача.

46'
  • Край на първата част на мача. Дунав - Левски 0:0.

45'
  • Сериозен шанс пред вратата на Левски. Бранимир Костадинов проби по фланга и центрира успоредно на голлинията, но Николай Кръстев изби, точно преди топката да бъде засечена от играч на Дунав.

45'
  • Най-чистата ситуация за Левски до момента. Мехди Бурабия центрира великолепно от пряк свободен удар, Димитър Пиргов засече топката с глава, но над вратата.

43'
  • Хубава атака на Левски, Ивайло Найденов намери добре Божидар Краев пред наказателното поле, той финтира защитник и стреля, но високо над вратата.

40'
  • Възможност за Дунав, Бранимир Костадинов центрира успоредно на голлинията, но защитник на Левски изби в последния момент.

39'
  • В последните минути битката е в центъра, като неточните подавания преобладават.

38'
  • Обещаваща контра на Левски, която беше провалена по невероятен начин от Сашо Александров, който върна нескопосано и дори можеше да даде начало на атака за Дунав, но защитник на гостите се намеси подобаващо.

33'
  • Играчите на Дунав поискаха дузпа за падане на техен играч в наказателното поле, но реферът не даде нищо и с основание.

32'
  • Какъв уникален пропуск на Бабатунде Адениджи! С мощна крачка той напредна и излезе сам срещу вратаря, но стреля нескопосано и далеч в аут, почти в тъч!

27'
  • Опасно центриране на Бирсент Карагарен от пряк свободен удар, но Димитър Пиргов изби в последния момент с глава.

26'
  • Жълт картон за Ивайло Найденов от Левски.

21'
  • Хубава атака на Дунав, при която Мирослав Будинов изведе Бранимир Костадинов на стрелкова позиция, но нападателят стреля над вратата. Впоследствие се оказа, че е бил в засада.

17'
  • Още една атака на Дунав завърши с изстрел с глава, този път на Самир Аясс, но пак Николай Кръстев спаси по великолепен начин.