• Жълт картон за Мартин Кавдански.

87'
  • Смяна за ЦСКА - влиза Рубен Пинто, излиза Иван Турицов.

83'
  • ГОЛ ЗА ЦСКА! Греъм Кери проби добре отдясно за Тиаго, но той хитро приклекна, за да остави назад за Жеферсон, който вкара по-малко от две минути, след като влезе на терена.

81'
  • Смяна за ЦСКА - влиза Жеферсон, влиза Евандро.

79'
  • ГОЛ ЗА ЦСКА! Влезлият като резерва за ЦСКА Тиаго Родригес бе изведен вдясно и прати със зловещо силен удар в близкия ъгъл на Чворович, за да удвои - 2:0.

75'
  • Смяна за Царско село - влиза Венцислав Христов, излиза Густаво Карбониери.

69'
  • Смяна за ЦСКА - влиза Тиаго Родригес, излиза Вив Соломон-Отабор.

62'
  • ГРЕДА! Али Соу бе изведен прекрасно зад защитата на Царско село от Соламон-Отабор. Гамбиецът напредна и стреля хубаво с десния крак, елиминирайки съпротивата на Чворович, но топката се отби в страничния стълб и излезе тъч.

60'
  • Голям пропуск за Царско село! Петър Занев върна топката за Бусато, а той пое топката лошо. Антуи го атакува, но вратарят пусна напред за Андерсон, който стреля, но все пак някак стражът на ЦСКА се намеси и изби в корнер.

58'
  • Смяна за Царско село - влиза Антон Карачанаков, излиза Георги Минчев.

56'
  • Жълт картон за Реян Даскалов.

50'
  • ГОЛ ЗА ЦСКА! Евандро напредна с голяма скорост отдясно и центрира за Али Соу, който се извиси и стреля силно с глава. Иван Чворович се опита да боксира, но вместо това спомогна на топката да продължи към вратата му и домакините да поведат.

48'
  • Едно полувреме игра - ЦСКА срещу Царско село 0:0!

45+1'
  • 45'
  • Шанс за ЦСКА! Голяма възможност се откри пред Евандро, който стреля от воле в наказателното поле на Царско село, след като Али Соу му я свали с гърди, но Чворович прибра топката в обятията си.

45'
  • Остро центриране отдясно на Уесли Ната,но никой от Царско село не понечи да засече топката и да я прати към вратата на Бусато.

43'
  • Шут! Али Соу се завъртя прекрасно на границата на наказателното поле и стреля с десния крак по диагонала, но над напречната греда.

40'
  • Центриране на Греъм Кери от свободен удар, а Али Соу стреля хубаво с глава, но право в обсега на Иван Чворович.

38'
  • Андерсон направи много груб фаул срещу Брадли Мазику в средата на терена, но не получи втори жълт картон за фаула си, макар претенциите от щаба на ЦСКА да бяха яростни.

36'
  • Не много футбол, не бързо темпо след първия половин час на "Армията".

• Добро включване на Веселин Минев. Серкан Юсеин овладя в наказателното поле на ЦСКА, но бе с гръб и върна за Минев. Той стреля веднага, но прати топката високо над вратата и с такава сила, че по всяка вероятност тя е спряла на бул. Драган Цанков.

34'
  • Евандро бе съборен в наказателното поле на "царете", след като Мартин Кавдански го изрита, но позицията на бразилеца бе нередовна и бе отсъдена засада.

28'
  • Шанс за ЦСКА! Топката бе пратена отляво след дълъг удар на Греъм Кери.Играчите на двата отбора се бяха подредили за центриране, но Кери реши да търси далечния ъгъл на Чворович, а сръбският страж на Царско село с пръсти изчисти топката в ъглов удар.

23'
  • Жълт картон за Андерсон след груб фаул срещу Кристиян Малинов.

23'
  • Уесли Ната сбърка при изнасяне на топката, но се намеси решаващо след карамболни изстрели от играчите на ЦСКА. Шанс да открият резултата имаха Али Соу и Соломон-Отабор, но без успех и не се наложи на Чворович да реагира.

18'
  • Центриране от свободен удар за гостите, но защитата на "червените" се намеси и изчисти.

14'
  • Условията за футбол в София са отлични за игра, като температурата към 20:10 часа е 15 градуса.

10'
  • Али Соу бе изведен зад гърба на защитата на Царско село, а Мартин Кавдански притича и го блокира. Гамбиецът имаше претенции за дузпа, но решението бе корнер.

9'
  • Центриране от пряк свободен удар на Греъм Кери, но Мартин Кавдански изчисти в тъч с глава.

8'
  • Тромави първи минути в Борисовата градина, а ЦСКА се опитва да наложи натиск, който обаче не се получава добре.