• Евандро пусна добър пас за Баланюк пред Бусато, но Махмутович притича и го блокира.

• Шанс! Дюкенс Назон нахлу в наказателното поле на Спартак след отличен пас на Де Нойер. Той влезе навътре и шутира по диагонала, а топката премина на сантиметри край левия страничен стълб на Фигейредо. Там беше и Гарсес, на който също не му достигна малко да засече.

79'
  • Смяна при гостите - влиза Евандро, излиза Микелс.

73'
  • Пропуск! Гостите от Варна стигнаха до изключителна възможност за гол, която беше предотвратена от Густаво Бусато. Топката беше разиграна отдясно по нападението на Спартак и подадена към Родни Антуи, който беше сам срещу бразилеца. Последва удар, но някак Бусато с рефлекс спря пътя към вратата му.

72'
  • Смяна в ЦСКА - влиза Тибо Вион, излиза Хайнц.

69'
  • Смяна в ЦСКА - влиза Марселиньо Кареасо, излиза Шопов.

69'
  • Жълт картон за Станислав Шопов.

66'
  • Смяна в ЦСКА - влиза Дауда Бамба, излиза Туфегджич.

63'
  • Смяна в Спартак - влиза Денис Баланюк, излиза Марио.

62'
  • Феновете на ЦСКА запалиха редица факли и димки, което преустанови играта за кратко.

57'
  • Шанс! Станислав Шопов подаде към Дюкенс Назон, който овладя на дъгата и отправи много силен удар към вратата на гостите, но топката отиде в сектор "Г" на "Българска армия".

53'
  • Хайнц "върна жеста" към Назон и го изведе вдясно. Той финтира Луан, за да си освободи да стреля с левия крак, но стражът на варненци излезе и с една ръка изби топката преди Назон да шутира.

51'
  • Щанс! Домакините си взеха топката чрез Туфегджич след въздушно единоборство, а тя отиде у Назон. Хаитянинът пусна вдясно за Тобиас Хайнц, който шутира по земя по диагонала и преодоля Фигейредо, но не намери очертанията на вратата му.

48'
  • Старт на второто полувреме!

• Край на първото полувреме!

45+2'
  • Жътл картон за Виктор Митев.

45+1'
  • Една добавена минута.

• ГРЕДА ЗА ЦСКА! Домакините изпълниха корнер, а над всички беше Юрген Матей, който стреля с глава, но топката се отби в единия от двата странични стълба на "соколите".

45'
  • Шанс! Хайнц подаде на Назон след чудесен рейд от норвежеца, а нападателят на ЦСКА опита с пета да преодолее Фигейредо. Ударът му бе блокиран, последава нов с левия крак, но Виктор Митев с глава току пред голлинията изби в корнер.

44'
  • Шанс! Гостите направиха много стойностна атака, а Иван Йорданов изведе отлично Жоао Марио сам срещу Густаво Бусато. Бразилският страж скъси дистанцията до топката и блокира с тяло удара на Марио.

33'
  • След попадението темпото на "Армията" леко поспадна, като до 28-ата минута положения пред двете врати нямаше.

• Жълт картон за Юрген Матей.

22'
  • ГОЛ ЗА ЦСКА! Домакините разиграха отлично отляво, а Брадли Де Нойер центрира към Лазар Туфегджич. Сърбинът не игра с топката и я пропусна, а тя отиде в Маурисио Гарсес, който с прецизен удар даде аванс на "червените" - 1:0.

14'
  • Удар! Християн Петров получи топката вляво и бранителят не се посвени да стреля от средна дистанция, но топката профуча край десния страничен стълб на вратата, пазена от Кристиан Фигейредо.