• Край на мача! Победа за ЦСКА с 4:0 над Ботев Враца!

• Три минути добавено време на двубоя

90+1'
  • Жълт картон за Иван Турицов от състава на домакините.

86'
  • Нова възможност за ЦСКА! Калоян Кръстев засече с глава центриране от корнер на Йомов в наказателното поле на пъва греда, но топката премина покрай дясната греда на Костов.

81'
  • Нова смяна за ЦСКА. Християн Петров замени Жеферсон.

80'
  • Шанс за ЦСКА! Яник-Сони Вилдсхут получи от Кръстев и добре напредна към наказателното поле на гостите, влезе в него и си освободи добро пространство за удар, но право в ръцете на Костов.

78'
  • ГОООЛ ЗА ЦСКА! Георги Йомов е голмайстор! Матай центрира отляво в наказателното поле, където на далечната греда Георги Йомов пое добре топката, излъга Мартин Николов и стреля по тревата в далечния ъгъл за 4:0.

76'
  • Втората промяна – Яник-Сони Вилдсхут смени Бисмарк Чарлс.

72'
  • Двойна смяна за ЦСКА. Калоян Кръстев замени Жорди Кайседо.

72'
  • Жълт картон за Чавдар Ивайлов от Ботев.

69'
  • Нова промяна за гостите. Христиан Петков смени Антон Фасе.

65'
  • Удар! Юга стреля директно от пряк свободен удар, но над вратата на врачани.

63'
  • Първа промяна за ЦСКА. Йоан Баи беше заменен от Георги Йомов.

59'
  • Шанс за врачани! Мухар опита да върне назад за Мено Кох, но сбърка и по този начин изведе появилия се като резерва Мохамед Бентахар сам срещу Бусато, но стражът на „червените“ изби удара на французина.

48'
  • Удар! Амос Юга пробва силен изстрел от дистанция, но над вратата на гостите.

46'
  • Втората промяна – Мартин Петков смени Карлос Со.

46'
  • Двойна смяна на почивката за Ботев Враца. Мохамед Бентахар замени Стефан Гаврилов.

46'
  • Начало на второто полувреме!

46'
  • Край на първата част!

45+2'
  • ГОООЛ ЗА ЦСКА! Юрген Матай оформи класиката! Жеферсон центрира от корнер в наказателното поле, където Матай успя да се справи с двама играчи на Ботев Враца и нанесе удар с глава, а на голлинията Антонио Георгиев не успя да изчисти и топката попадна в мрежата на Краси Костов за трети път.

45+1'
  • Една минута добавено време на първото полувреме

45+1'
  • Удар! Ничев засече с глава центриране от корнер на първа греда, но покрай дясната греда на Бусато.

44'
  • ГООООЛ ЗА ЦСКА! Жорди Кайседо удвои след асистенция на вратаря Густаво Бусато! Бразилският страж намери с отлично дълго подаване еквадорският нападател, който се пребори с двама футболисти на врачани и с прекрасен фалцов удар с десния крак в наказателното поле намери горния ляв ъгъл на вратата на Костов за 2:0.

34'
  • Удар! Жеферсон центрира от свободен удар на втора греда, където Юрген Матай стреля с глава, но слабо и в ръцете на Костов.

28'
  • Първо официално предупреждение в мача. Получи го Илия Миланов от Ботев Враца.

28'
  • ГООООЛ ЗА ЦСКА! Дебютно попадение за Маурисио Гарсес. Новият нападател на „червените“ получи отличен пас от Йоан Баи, след което успя да надбяга Мартин Николов, премина покрай вратаря Красимир Костов и с левия крак по земя реализира в опразнената мрежа - 1:0.

26'
  • Претенции за дузпа! Домакините претендираха за дузпа след съприкосновение между Костадин Ничев и Чарлс, но нападателят падна твърде леко и бялата точка не бе посочена.

25'
  • Удар! Жеферсон отклони за Карло Мухар след свободен удар, а хърватинът нанесе изстрел от дистанция, който обаче беше крайно неточен.

23'
  • Като цяло домакините владееха повече топката в първите двадесет минути, но опасности пред някоя от двете врати липсваха.

• Първи ъглов удар в мача. Той е за домакините, но вратарят на гостите Красимир Костов улови без проблеми.

18'
  • Първи шанс в мача! Мартин Николов отклони за Юлиан Ненов отляво в наказателното поле, след което последният нанесе удар, който обаче излезе в аут. В крайна сметка беше отсъдена и засада.

13'
  • Наложи се медицинският екип на домакините да влезе на терена, за да окаже помощ на Бисмарк Чарлс, който легна на тревата след съприкосновение с играч на врачани. Той обаче стана и напусна терена, като ще продължи участието си в двубоя.