• Евандро и Десподов направиха двойно подаване, но ударът на Евандро мина встрани от вратата.

• Жълт картон за Карабельов

73'
  • Смяна в ЦСКА. Евандро влиза, излиза Пинто

72'
  • Янис Карабельов с точен удар с глава изравни резултата, след като засече центриране на Велковски от пряк свободен удар.

66'
  • Корнер за ЦСКА, след изпълнението топката попадна в Тиаго, но ударът му не намери целта, излизайки доста встрани от гредата на Стергиакис.

64'
  • Удар от границата на наказателното поле на Тиаго, топката попадна в ръцете на Стергиакис

61'
  • Смяна в Славия, на мястото на Узунов, влиза Пешов

60'
  • Пряк свободен удар за ЦСКА, Десподов стреля директно от разстояние, но топката излезе в аут

58'
  • Корнер за Славия, след изпълнението не последва опасност за вратата на ЦСКА

55'
  • Смяна в състава на ЦСКА. Жоржиньо напусна терена, влиза Бикел

52'
  • Жоржиньо беше ритнат лошо от Шоколаров и трябваше да получи лекарска помощ

48'
  • Старт на второто полувреме

46'
  • Край на първото полувреме

45+5'
  • Мауридес с глава изведе ЦСКА напред след като засече центриране на Кирил Десподов

45+3'
  • Пряк свободен удар за ЦСКА, Станисавлевич отклони кълбото

45+2'
  • Добавеното време на първата част е 3 минути

45+2'
  • След изпълнението на свободния удар за ЦСКА, не последва опасност за вратаря на Славия

45+1'
  • Жълт картон и за Десподов за реакция срещу Гамаков

45'
  • Нарушение на Гамаков срещу Десподов, последва жълт картон за бранителя на Славия

45'
  • Корнер за Славия. Гамаков стреля с глава, топката излезе в аут

40'
  • Рубен Пинто с жълт картон

38'
  • Десподов стреля от пряк свободен удар, топката се удари в гредата, в гърба на Стергиакис и след това се озова в ръцете на вратаря на Славия.

38'
  • Жълт картон за Станисавлевич, който спря неспорстменски Десподов

36'
  • Корнер за ЦСКА. След центрирането, играч на "червените" наруши правилата в атака.

35'
  • Корнер за ЦСКА. След изпълнението на Тиаго, футболист на Славия се строполи на терена, а това беше Милен Гамаков

32'
  • С дружни усилия Славия се справи с една доста опасна атака на ЦСКА, която можеше да доведе до сериозна опасност пред вратата на гостите от Славия, Малинов не сполучи.

30'
  • Десподов наруши правилата срещу Велковски в наказателното поле на Славия

24'
  • Корнер за ЦСКА, отново отбраната на Славия се справи след късото изпълнение на ъгловия удар

23'
  • Смяна в Славия. Йомов излиза, влиза Шоколаров

21'
  • На трибуните е и националният селекционер Петър Хубчев

• След корнера не последва опасност за Стергиакис

19'
  • Бодуров стреля отдалеч, след като топката се отклони от бранител, последва корнер за ЦСКА.

18'
  • Медицинска помощ за Георги Йомов от Славия

14'
  • Нов пряк свободен удар за Славия, след центрирането не последва опасност за вратата на ЦСКА

13'
  • Пряк свободен удар за Славия. След центрирането на Галин Иванов, Малинов изчисти кълбото далеч от Черниаускас.