• 62’ Жорди Кайседо
  • 90+2’ Мартин Атанасов
  • Край на мача!

90+5'
  • ГООООЛ за Славия! След добра атака по лявото крило, топката бе центрирана в наказателното поле, където Добрев стреля с глава, но коженото кълбо срещна страничния стълб. След това обаче, то попадна в Димитър Стоянов, който видя непокрития Мартин Атанасов, а той без проблеми насочи топката в мрежата за крайното 1:1.

90+2'
  • Четири минути добавено време.

90+1'
  • Андреа Христов получава жълт картон.

86'
  • Калоян Кръстев дебютира за ЦСКА, заменяйки Кайседо.

84'
  • Йоан баи заменя Вилдсхут

84'
  • Опасен удар на Кирилов минава покрай левия страничен стълб.

83'
  • Макрилос получава жълт картон за нарушение пред собственото си наказателно поле.

79'
  • Димитър Стоянов заменя Марин Солаков.

78'
  • НОва отлична проява на Вуцов! Този път младият страж разколебава Феде Варела, избивайки с крак в корнер.

78'
  • Светослав Вуцов спасява дузпата на Греъм Кери. Ирландецът стреля слабо и не успя да затрудни стража на гостите, който плонжира и улови топката.

76'
  • Вички получава жълт картон.

74'
  • Дузпа за ЦСКА! Емил Виячки събаря в наказателното поле Федерико Варела, а Георги Кабаков посочва бялата точка.

74'
  • Ерол Дост заменя Иван Минчев за Славия.

63'
  • ГОООЛ за ЦСКА! Жорди Кайседо бележи с глава след прекрасно центриране на Греъм Кери от ъгловия удар. Нападателят бележи в четвърти пореден мач от шампионата.

62'
  • Изстрел на Мухар, след рикошет топката излиза в корнер.

60'
  • Кемело Нгуена получава втори жълт картон за груб фал срещу Кери.

54'
  • Федерико Варела заменя Амос Юга за ЦСКА.

48'
  • Без промени в двата състава на почивката.

47'
  • Начало на втората част.

45+15'
  • Край на първото полувреме.

45+15'
  • Вилдсхут пропуска страхотен шанс. Той бе изведен отляво и стреля по диагонала, но Вуцов за пореден път показва класа и спасява.

38'
  • Нова възможност за ЦСКА, този път създадена от футболист на Славия. След центриране от корнер, Георги Вълчев не се ориентира добре и топката рикошира в крака му и застраши Вуцов. Вратарят обаче реагира и успя да избие в корнер.

35'
  • Уникален пропуск на Греъм Кери! Той бе изведен абсолютно сам в половината на Славия, но не успя да поеме добре топката. Това допълнително уби от скоростта му и въпреки че успя да навлезе в наказателното поле, там се засуети и бе притиснат от трима бранители на гостите. В крайна сметка Кери стреля, но слабо и неточно.

33'
  • Удар на Радослав Кирилов, който обаче е блокиран.

33'
  • ЦСКА изпълни свободния удар заучено, но ударът на Мухар спря в стената.

29'
  • Кемело Нгуена получава жълт картон за опасно нарушение срещу Греъм Кери в близост до наказателното поле на Славия.

27'
  • Страхотна възможност и за ЦСКА. Греъм Кери пробва рефлексите на Вуцов с мощен шут от разстояние. Вратарят успя да избие, но топката попадна в Йомов, който центрира остро, А Кайседо се размина с коженото кълбо и не успя да стреля.

19'
  • Уникален шанс за Славия! Мартин Сораков стреля много опасно от близка дистанция, но Бусато показа класа и успя да избие. Последва добавка, но след рикошет топката излиза в корнер.

15'
  • Принудителна смяна за ЦСКА. Бранителят Жерерсон не успя да продължи срещата и е заменен от Асен Дончев.

12'
  • Проблеми за Жеферсон от състава на ЦСКА. Бранителя има нужда от лекарска помощ.

10'
  • Равностойно начало на срещата в Борисовата градина. В първите пет минути от мача играта се води предимно в центъра на терена без оопасности пред двете врати.