• Край на срещата на "Българска Армия"!

90+3'
  • ГОЛ ЗА ЦСКА! Кайседо с ново попадение в добавеното време!

90+2'
  • ГОЛ ЗА ЦСКА! Еквадорецът Кайседо стреля по земя в средата на вратата, правейки 5:0 за домакините!

90'
  • ДУЗПА ЗА ЦСКА! Реян Сенхаджи задържа Жорди кайседо в наказателното поле на Монтана и реферът отсъди наказателен удар.

89'
  • Първи точен удар от гостите! Йордан Йорданов стреля силно от сериозна дистанция, но Димитър Евтимов с лекота улови топката, отправена към неговата врата.

84'
  • Жълт картон за Владимир Айтов.

80'
  • Смяна в ЦСКА - влиза Асен Дончев, излиза Кери.

76'
  • ГОЛ ЗА ЦСКА! Греъм Кери достави поредното си добро центриране в хода на мача. Ирландецът центрира от корнер на близка греда, където Юрген Матей засече. Топката рикошира леко в тялото на Айтов и влетя във вратата на Макенджиев.

75'
  • Смяна в ЦСКА - влиза Мартин Смоленски, излиза Варела.

68'
  • Пропуск! Още с първото си докосване Кайседо създаде проблеми на Монтана. Федерико Варела изведе зад отбраната на Монтана Жорди Кайседо. Той финтира Реян Сенхаджи и стреля отблизо, но право в тялото на Макенджиев.

67'
  • Смяна в ЦСКА - влиза Пламен Гълъбов, излиза Кох.

65'
  • Смяна в ЦСКА - влиза Жорди Кайседо, излиза Бисмарк Чарлс.

65'
  • Смяна в ЦСКА - влиза Джером Синклеър, излиза Кейта.

65'
  • Смяна в Монтана - влиза Адам Буджамаа, излиза Ангелов.

62'
  • Удар! Нов шанс за Жул Кейта, който не спря да тормози отбраната на Монтана. Той влезе в наказателното поле и шутира, но право в ръцете на Макенджиев.

62'
  • Смяна в Монтана - влиза Раян Сенхаджи, излиза Терзиев.

59'
  • Жълт картон за Радослав Терзиев.

56'
  • Греда! Добрите действия на Жул Кейта продължиха. Той проби отляво и видя с успореден пас по земя Бисмарк Чарлс. Нападателят на ЦСКА не засече добре топката и тя продължи към Греъм Кери. Крилото засече силно топката, но тя се отби в напречната греда на Монтана - аут.

54'
  • Жълт картон за Николай Минков.

53'
  • ГОЛ ЗА ЦСКА! Федерико Варела подаде много добре към Греъм Кери и на практика изведе ирландецът зад отбраната на Монтана. Крилото на ЦСКА отправи мощен удар с левия крак, а Макенджиев нямаше какво да стори в тази ситуация - 3:0.

51'
  • Удар! Нов шанс за "червените", нов такъв за Жул Кейта. Офанзивният футболист напредна отляво, след като видя свободно пространство. Последва мощен шут, но Макенджиев спаси.

50'
  • Шанс! Изгодна ситуация за "червените". Федерико Варела пусна бърз пас от свободен удар вдясно на наказателното поле на Монтана към Жул Кейта. Той отправи диагонален шут, който не затрудни Макенджиев.

47'
  • Смяна в Монтана на почивката - влиза Димитър Законов, излиза Цонков.

• Старт на втората част!

• Край на първата част!

45+1'
  • Възможност за Монтана! Радослав Терзиев стреля с глава, но Евтимов се намеси.

45+1'
  • Една добавена минута.

45+1'
  • ГОЛ ЗА ЦСКА! Френският футболист на ЦСКА Тибо Вион удвои актива на "червените". Играещият като опорен халф за домакините нанесе силен изстрел посока вратата на Монтана, а топката се отклони в гърба на капитана Иван Михов. Рикошета обърка тотално Макендижев и топката влетя зрелищно във вратата му - 2:0.

35'
  • Удар! Ирландецът Греъм Кери си отвори пространство отляво за диагонален шут, но силният му изстрел не намери очертанията на вратата на Монтана - аут.

33'
  • Удар! Халфът на домакините Федерико Варела се измъкна през двама бранители на гостите и шутира по земя, но ударът му не затрудни Макенджиев, който спаси уверено.

26'
  • ВТОРИ ГОЛ ЗА ЦСКА, ВТОРИ НА МЕНО КОХ, но той бе отменен! Кох реализира втори гол с глава, но реферът Димо Димов отсъди нарушение на нидерландеца срещу вратаря Макенджиев и попадението бе отменено. С лявата си ръка все пак Кох попречи на вратаря на гостите да атакува по-добре топката.

16'
  • ГОЛ ЗА ЦСКА! Бранителят от Нидерландия Мено Кох вкара първия си гол с екипа на "червените" след зимния си трансфер. Защитникът посрещна добре центрирана топка от корнер и отблизо с глава матира монтанчани - 1:0.

13'
  • Удар! Брадли Мазику заходи отляво и влезе навътре, след което отправи удар с десния крак, но бе блокиран и топката излезе в корнер.

12'
  • Добра възможност за ЦСКА! Амос Юга даде превъзходен пас зад отбраната на Монтана, където бяха Федерико Варела и Жул Кейта. Вторият понечи да играе с топката, но бе в положение на засада, която беше маркирана, а Варела отигра с едно, след което Макенджиев отрази удара.

9'
  • Напълно логично, ЦСКА взе инициативата от първите минути на срещата, ала опасности пред двете врати нямаше.