• Край на мача! Победа за Лудогорец с 1:0 над ЦСКА на „Българска армия“!

• Девет минути добавено време на мача.

90+1'
  • Огромен пропуск! Маурисио Гарсес получи отличен шанс да стреля от около 13-14 метра, фронтално срещу вратата на Лудогорец, но Серджио Падт спаси майсторски

74'
  • СПРЯХА МАЧА! В 70-ата минута съдията Кабаков реши да прибере футболистите и на двата тима, след като феновете на ЦСКА не спряха да хвърлят предмети по бившия си футболист Кирил Десподов, който се опитваше да изпълни ъглов удар.

70'
  • Първа промяна и за ЦСКА – Браян Морено отстъпи мястото си на Маурисио Гарсес.

69'
  • ГОООЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Игор Тиаго откри в 68-ата минута! Две минути след подновяването на играта гостите поведоха.  Десподов изпълни отлично ъглов удар, при който Амос Юга не успя да покрие Игор Тиаго. Бразилецът връхлетя върху коженото кълбо и без проблеми реализира за 0:1. №9 на "орлите" обаче провокира Сектор "Г", което нервира и Иван Турицов, изблъскал го в гърдите. Породеното напрежение беше туширано с по един жълт картон за двамата от Кабаков.

68'
  • ГОООООЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Игор Тиаго откри в 68-ата минута!

68'
  • Първи точен удар в мача! Назон отне топката от Гонславеш в половината на Лудогорец, което позволи на Хайнц да напредне към наказателното поле и след това стреля ниско от дъгата пред него, но Падт плонжира и улови.

66'
  • Първа промяна в двубоя – Кайо Видал замени Спас Делев в състава на гостите.

66'
  • Съдията Георги Кабаков продължи да раздава официални предупреждения, а поредното такова бе за Якуб Пьотрьовски от Лудогорец.

65'
  • Жълт картон и за капитана на „орлите“ – Кирил Десподов.

64'
  • Мачът трябваше да бъде спрян за известно време, след като феновете на ЦСКА пуснаха димки и факли от трибуните, а димната завеса се настани на терена.

53'
  • Нов жълт картон за играч на ЦСКА – той бе за Енес Махмутович.

51'
  • Старт на второто полувреме!

46'
  • Край на първото полувреме!

45+7'
  • Жълт картон за Клод Гонславеш от Лудогорец за нарушение срещу Назон.

45+5'
  • Пет минути добавено време на първата част.

45+1'
  • Официално предупреждение и за Аслак Фон Витри от Лудогорец.

43'
  • Нерви в края на полувремето! Старши треньорът на ЦСКА - Саша Илич, изпусна нервите си, когато беше устно предупреден от съдията Кабаков. Сърбинът реагира бурно заради жълт картон, който по негова преценка не е трябвало да бъде показан на Тибо Вион. Секунди по-късно отново той бе изблъскан от Аслак Фон Витри и само бързата намеса на арбитрите предотврати по-сериозно напрежение край тъчлинията.

42'
  • Жълтия цвят видя и Тибо Вион от домакините.

41'
  • Нов жълт картон – този път за Браян Морено от „червените“.

32'
  • Удар! Тобиас Хайнц надбяга Пипа и стреля от около 17 метра почти фронтално срещу вратата, но доста неточно.

30'
  • Какъв пропуск за ЦСКА! Иван Турицов центрира отдясно в наказателното поле, където топката стигна до Дюкенс Назон на първа греда, който опита нисък удар по тревата към далечния ъгъл, но неточно. Атаката на „червените“ обаче продължи и Тибо Вион центрира отляво, получи се рикошет в играч на „зелените“, а топката стигна до Браян Морено отдясно във вратарското поле, който останал сам срещу Серджио Падт опита да го прехвърли, но кълбото премина на милиметри от дясната греда на нидерландския страж.

27'
  • Първо официално предупреждение и за играч на Лудогорец. То бе за Густаво Нонато.

25'
  • Първи жълт картон в мача. Получи го Марселино Кареасо от ЦСКА за настъпване срещу Густаво Нонато.

21'
  • Шанс за Лудогорец! Първата по-интересна ситуация дойде в петата минута, когато Иван Турицов сгреши в дефанзивен план и извърши нарушение срещу Спас Делев. Капитанът на гостите - Кирил Десподов, се зае с изпълнението на статичното положение отляво на наказателното поле две минути по-късно и отправи нещо средно между удар и подаване, но то не създаде проблеми за Енес Махмутович, който изчисти с глава пред Густаво Бусато.