• 72’ Жул Кейта
  • 74’ Юнус Санкаре
  • 11’ Алекс Сантана
  • 83’ Ихинио Марин
  • Край на този великолепен мач! Двата тима завършват при 2:2, а качеството на футбола беше наистина на едно невиждано скоро време по българските терени ниво.

90+5'
  • Направилият отличен мач за гостите - Доминик Янков, е заменен от Светослав Дяков.

90'
  • Лудогорец все пак изравнява! След великолепен извеждащ пас към Доминик Янков, българският атакуващ халф свали отлично към влезлия като резерва Ихинио Марин, който стреля от над 20 метра и след рикошет успя да отбележи изравнителното попадение.

83'
  • Другият герой, Жул Кейта, напуска, за да влезе Томи Юрич.

83'
  • Героят за ЦСКА е заменен - Юнус Санкаре излиза, за да влезе Енрике Рафаел.

82'
  • Соу можеше да реши всичко! След ужасна грешка на Сисиньо и страхотна работа с тяло на Али Соу, стрелецът на ЦСКА напредна мощно и сам срещу бранител на "орлите" стреля право в ръцете на Владислав Стоянов от изключително удобна ситуация.

81'
  • Светкавична промяна за Генчев - Ихинио Марин влиза вместо Клаудиу Кешеру.

75'
  • Пълен обрат на "Армията"! Поредната "червена" атака по левия фланг означаваше ново възхитително центриране на Жул Кейта за Кери в наказателното поле. Крилото предизвика спасяване от страна на Стоянов, но при добавката Юнус Санкаре не сбърка за 2:1.

74'
  • "Червените" изравняват! Ново центриране на Греъм Кери принуди Антон Недялков да изчисти в ъглов удар. При центрирането Каули Оливейра не успя да изчисти добре и топката попадна в краката на Жул Кейта, който от около 15 метра разстреля Владо Стоянов за 1:1.

72'
  • Голмайсторът Алекс Сантана се опита отново да изненада Густаво Бусато, но ударът му от 20-на метра не попадна във вратата на бразилския страж.

68'
  • Жълт картон и за преди малко появилия се на терена Елвис Ману.

65'
  • Пореден жълт картон в срещата - Доминик Янков е официално декориран.

64'
  • Нов изумителен пропуск на домакините! След разиграване по левия фланг Греъм Кери пласира великолепна топка на главата на Али Соу, който обаче по някакъв начин пропусна от няколко метра фронтално пред вратата на Владислав Стоянов.

62'
  • Първа смяна за Станислав Генчев. Елвис Ману заменя Текпетей.

59'
  • Мигновенна втора смяна - Греъм Кери на мястото на Георги Йомов.

59'
  • Време е за смени за Стамен Белчев. Амос Юга напуска, а на негово място влиза Тиаго.

58'
  • Огромен шанс за Лудогорец! След размяна на няколко бързи подавания около наказателното поле на ЦСКА Доминик Янков успя да пласира перфектен извеждащ пас към нахлуващия на скорост Каули Оливейра, който сам срещу Густаво Бусато не успя да отбележи.

54'
  • Натискът на момчетата на Стамен Белчев е факт и в началото на втората част, като Жул Кейта продължава да е най-добрият играч на "червените" на терена.

49'
  • Първи ъглов удар за втората част за ЦСКА. Владислав Стоянов обаче беше изключително сигурен в изявата си, за да боксира надалеч топката.

48'
  • Начало на второто полувреме на "Българска армия"!

45+2'
  • Край на страшно динамично първо полувреме! Лудогорец води с 1:0, но ЦСКА може много да съжалява, че не е назад в резултата.

45+2'
  • Огромен пропуск за ЦСКА, отново! След страхотно разбъркване в наказателното поле, предизвикано от пробив на Жул Кейта. След като не беше отсъдено нарушение при спирането на французина, топката стигна до Юнус Санкаре на задната греда, който от броени метри някак не уцели целта.

44'
  • Нов опит за индивидуален пробив на Жул Кейта отляво, но завършващото му подаване излезе в аут и разочарова.

41'
  • Жълт картон и за Сисиньо

33'
  • Пореден голям шанс за домакините! След перфектно изградена атака Али Соу завъртя Козмин Моци по майсторски начин, намирайки след това продължение на нападението към Кейта. Французинът навлезе в наказателното поле, но ударът му в близкия ъгъл не попадна в целта.

32'
  • Жълт картон и за Жул Кейта от състава на домакините.

27'
  • Първо жълт картон в мача и той е за Драгош Григоре.

23'
  • Греда за момчетата на Стамен Белчев! Георги Йомов се оказа този път отляво, навлезе навътре и стреля към вратата на Стоянов, нацелвайки горната греда.

22'
  • Нов шанс за домакините! След грешка в разиграване на Лудогорец Георги Йомов напред отдясно и с атрактивен удар с външен фалц затрудни максимално Владислав Стоянов, който обаче спаси

20'
  • Претенции за дузпа от страна на играчите на ЦСКА! Жул Кейта набра бързо по левия фланг и влезе в наказателното поле. Козмин Моци действа не особено благоразумно, избутвайки съперника си в гръб. Главният съдия Георги Кабаков обаче остана безмълвен.

19'
  • Бернард Текпетей направи чудесен пробив по левия фланг и опита остро центриране по земя към Кешеру, който обаче не успя да насочи топката към вратата на Густаво Бусато.

17'
  • Гостите повеждат рано в мача! След многоходова комбинация през центъра на "орлите" Доминик Янков някак успя да промуши топката по пътя на Алекс Сантана, който от около 13 метра не сбърка за 1:0.

11'
  • Юнус Санкаре опита мерника си от около 25 метра, но Стоянов беше концентриран и изби с вещина.

7'
  • Шанс за домакините! Момчетата на Стамен Белчев стигат и до първия си корнер. Гостите не бяха концентрирани и Валентин Антов беше оставен напълно сам да играе с глава, но ударът му беше много неточен.