• 90+6’ (д) Жорди Кайседо
  • 60’ Сисиньо
  • Край на мача!

90+6'
  • ГОЛ ЗА ЦСКА! Жорди Кайседо с премерен изстрел покачи резултата на 4:1 за ЦСКА.

90+6'
  • Дузпа за ЦСКА! Жорди Кайседо овладя в наказателното поле на Лудогорец с гърди, а Алекс Сантана го препъна, което беше достатъчно, за да може Кабаков да отсъди дузпа.

90+6'
  • Смяна в ЦСКА - влиза Пламен Гълъбов, излиза Варела.

90+5'
  • Шанс! Йомов проби отдясно и подаде за Касйедо. Той продължи за Амос Юга. Халфът отправи мощен удар с левия крак, но топката се отби в бранител на Лудогорец и отлетя аут.

90+4'
  • Втори жълт картон за Мавис Чибота, който си изпусна нервите след първия и бе отстранен от игра.

90+4'
  • Жълт картон за Юрген Матей за претенции.

90+2'
  • Жълт картон за Мавис Чибота.

90+1'
  • Смяна в Лудогорец - влиза Анисе Абел, излзиа Дяков.

83'
  • Федерико Варела също опита изстрел посока вратата на Лудогорец, но топката профуча встрани.

77'
  • Шанс! Жорди Кайседо пое топката в половината на ЦСКА и напредна към вратата на Лудогорец. Ситуацията бе в полза на домакините, които бяха петима на трима, а еквадорецът сви вляво за Енрике Рафаел. Той шутира по диагонала, ала аут.

76'
  • Смяна в ЦСКА - влиза Жорди Кайседо, излиза Чарлс.

74'
  • Жълт картон за Кирил Десподов от Лудогорец.

69'
  • Феновете на ЦСКА от Сектор "Г" се разяриха на корнерите, изпълнени от Десподов. За щастие на футболната игра всичко се размина без особени ексцесии, изключвайки предметите, които летяха посока крилото на "орлите".

68'
  • Кирил Десподов изпълни серия от корнери откъм Сектор "Г" на "Българска армия", а при един от тях стреля директно към вратата на ЦСКА, но Бусато боксира топката.

68'
  • Смяна в Лудогорец - влиза Мавис Чибота, излиза Баджи.

66'
  • Смяна в ЦСКА - влиза Георги Йомов, Синклер.

64'
  • Смяна в ЦСКА - влиза Енрике Рафаел, излиза Кери.

64'
  • Смяна в ЦСКА - влиза Брадли Мазику, излиза Вион.

64'
  • ГОЛ ЗА ЦСКА! Домакините отново увеличиха преднината си на два гола срещу шампиона. Федерико Варела центрира топката от пряк свободен удар в наказателното поле на "орлите" за Мено Кох. Другият нидерландски бранител на ЦСКА насочи необезпокояван с глава към вратата на Лудогорец, а Кахлина не успя да отрази - 3:1.

62'
  • ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Гостите от Разград намалиха пасива си след час игра. Кирил Десподов изведе страхотно Сисиньо зад отбраната на ЦСКА, където крайният бранител овладя и финтира Бусато, за да прати топката в опразнената "червена" врата - 1:2.

60'
  • ГОЛ ЗА ЦСКА! "Червените" удвоиха своя актив срещу Лудогорец. Амос Юга раздаде наляво за Греъм Кери, който скочи и с глава изведе Чарлс между централните защитници на "орлите". Ганаецът сложи десния си крак и прати топката в разградската врата за 2:0.

54'
  • Принудителна смяна в Лудогорец - влиза Алекс Сантана, излиза Сотириу.

53'
  • Жълт картон за Стефан Баджи, който фаулира Варела в средата на терена.

51'
  • Втората част на "Армията" стартира по изключително сериозен дъжд.

• Смяна в Лудогорец - влиза Пиерос Сотириу, излиза Жосуе Са.

• Начало на втората част!

• Край на първата част!

45+1'
  • Една добавена минута.

• Греъм Кери видя с центриране отляво Варела на дъгата на наказателното поле на "орлите". Той отправи удар, след като овладя, но стреля над напречната греда.

45'
  • Бисмарк Чарлс се пребори вдясно със Сисиньо и подаде успореден пас за Амос Юга. Снажният халф на "червените" видя вляво Греъм Кери, който шутира през бранител на Лудогорец, но встрани от вратата на Кахлина.

42'
  • Бранителят на Лудогорец Жосуе Са получава медицинска помощ заради болка в бедрото.

39'
  • Удар! Светослав Дяков даде страхотен пас към Клаудиу Кешеру. Румънецът овладя с гръб към вратата на ЦСКА, завъртя се и отправи удар към вратата на домакините, но за негово нещастие тя отиде встрани.

39'
  • Удар! Греъм Кери тръгна отляво и реши сам да завършва. Топката рикошира в крака на Жосуе Са, след което се наложи и на Кахлина да докосва встрани, за да изкара топката в ъглов удар.

29'
  • Възможност за ЦСКА! Джером Синклер отново се озова вдясно и видя прекрасно оставения непокрит свой съотборник Амос Юга в наказателното поле на шампиона. Халфът стреля веднага, но прекалено леко, за да затрудни Кахлина, който спокойно улови.

28'
  • Шанс! Поредна добра възможност за Лудогорец. Кирил Десподов се премести отляво и намери пространство, за да развие своята скорост. Крилото премина край Иван Турицов и стреля по земя, но топката премина край левия страничен стълб на Бусато. Кешеру също опита да я засече с шпагат, но малко не достигна на румънеца да стори това.

25'
  • Възможност за Лудогорец! Гостите стигнаха до ъглов удар, а Десподов достави перфектна топка за Жосуе Са. Бранителят на разградчани я намери с главата си, но я прати край левия страничен стълб на Бусато - аут.

18'
  • Нов шанс! Джером Синклер се озова този път вдясно и центрира успоредно за Чарлс. Ганаецът опита да засече топката, но Георги Терзиев предугади идеята му и блокира опита.

16'
  • Шанс! Домакините от София създадоха добра възможност след четвърт час игра. Федерико Варела проби отдясно по нападението на ЦСКА и достави центриране за Бисмарк Чарлс. Ганаецът отигра с глава, но Кахлина внимаваше и улови.

15'
  • ГОЛ ЗА ЦСКА! Греъм Кери достави топката на близката греда от корнер за Юрген Матей. Сисиньо нямаше абсолютно никакъв шанс да противодейства в тази ситуация на снажния нидерландец, който с глава зарадва феновете на "червените" на "Армията".

4'
  • ЦСКА започна срещата, владеейки повече топката от своя съперник. "Червените" опитваха висока преса спрямо отбраната на "орлите" в началния етап от срещата.