• Втори жълт картон и за Малинов

90+5'
  • Втори жълт картон за Дяков

90+4'
  • Антов фаулира Кешеру, пряк свободен удар за Лудогорец.  Попа центрира, след ново центриране отбраната на ЦСКА се справи.

90+2'
  • Добавеното време е 3 минути

90+1'
  • Корнер за ЦСКА, Сисиньо изчисти топката, след изпълнението Томаш игра с глава и прати топката в аут

90'
  • След корнера не последва опасност за вратата на Илиев

88'
  • Отлична атака на ЦСКА, Соу стреля, топката се отклони от Анисе и излезе в корнер

87'
  • Последна смяна и в Лудогорец. Влиза Манолев, излиза Лукоки

84'
  • Жълт картон за Лукоки от Лудогорец

84'
  • Корнер за ЦСКА. Малинов центрира, Илиев улови кълбото

81'
  • Смяна в ЦСКА. Пинто излиза, влиза Антов, което е и последна смяна за "червените"

79'
  • Соу игра с ръка при опит за атака на ЦСКА по посока вратата на Пламен Илиев

77'
  • Моци спря Соу, задържайки го с ръка, играта продължи

76'
  • Смяна в Лудогорец. Швиерчок излиза, влиза Кешеру

74'
  • Влиза Енрике Рафаел, излиза Евандро в състава на ЦСКА

72'
  • Центриране отдясно от страна на Турицов в наказателното поле на Лудогорец, не се получи атаката на ЦСКА.

71'
  • Недялков спря атака на Жоржиньо

70'
  • Корнер за ЦСКА. След изпълнението не последва опасност за Лудогорец

69'
  • Пламен Илиев излезе своевременно напред и изпревари играч на ЦСКА при атака на домакините

68'
  • Корнер за Лудогорец, центриране на Попа, Черниаускас изби топката напред

66'
  • Двама футболисти на ЦСКА паднаха на терена след съприкосновения със съперникови играчи, но Кабаков не видя нарушения

• Жълт картон за Малинов за остра реакция срещу съдията Кабаков

65'
  • Корнер за ЦСКА, Пинто центрира, не се получи

59'
  • Смяна в ЦСКА, излиза Джеси, влиза Жоржиньо

58'
  • Атака за Лудогорец, бранител се намеси добре, резултатът остава 0:0

56'
  • Корнер за ЦСКА. След изпълнението не последва опасност за Илиев

55'
  • Соу беше изведен в наказателното поле на Лудогорец, но той не съумя да стигне до топката

54'
  • Ситуация в наказателното поле на ЦСКА. Марселиньо беше повален от Малинов, но съдията остави играта да продължи

51'
  • Соу беше затворен от Недялков в наказателното поле на Лудогорец и атаката на ЦСКА загуби остротата си

50'
  • Попа не съумя да се възползва от шанс пред вратата на Черниаускас

49'
  • Недялков пробва пас към Попа, Турицов се справи

47'
  • Начало на второто полувреме, Лудогорец стартира от центъра

46'
  • Край на първото полувреме

45+2'
  • Добавеното време на първата част е две минути

45+1'
  • Швиерчок е в положение на засада

44'
  • Лукоки беше спрян от двама футболисти на ЦСКА, а топката излезе в тъч за шампионите

44'
  • Жълт картон за Дяков за нарушение срещу Томаш

42'
  • Пряк свободен удар за Лудогорец. Отличен удар на Марселиньо, Черниаускас се намери отлично и боксира топката

42'
  • Центриране в наказателното поле на ЦСКА от Лукоки, отбраната се справи

41'
  • Жълт картон за Жеферсон, който фаулира Сисиньо

40'
  • Атака на Лудогорец, последва центриране в наказателното поле на ЦСКА, Чорбаджийски се справи

39'
  • Принудителна смяна в Лудогорец. Попа замени Вандерсон, който получи контузия

38'
  • Пряк свободен удар за ЦСКА, след центрирането, бранител на Лудогорец се справи и изчисти в корнер

37'
  • Вандерсон има нужда от лекарска помощ и не може да продължи двубоя

35'
  • Моци наруши правилата срещу Соу в половината на ЦСКА

34'
  • Томаш наруши правилата срещу Марселиньо в центъра на терена

32'
  • Удар на Соу, Пламен Илиев улови уверено кълбото

31'
  • Швиерчок наруши правилата срещу Томаш като влезе остро с бутоните на съперника си

30'
  • Навременна намеса на Илиев, който излезе напред, за да изпревари Соу

29'
  • Соу наруши правилата срещу съперник при атака на ЦСКА

28'
  • Корнер за Лудогорец, след изпълнението нямаше проблеми за Черниаускас

26'
  • След корнера в полза на Лудогорец, с общи усилия домакините се справиха със ситуацията

24'
  • Опасен удар на Сисиньо, Черниаускас се справи и изчисти в корнер

23'
  • Корнер за Лудогорец. Късо изпълнение, Марселиньо центрира, Пинто изчисти напред

22'
  • Опасна атака за Лудогорец, Швиерчок не стигна до успоредния пас на Лукоки в наказателното поле на ЦСКА

22'
  • Швиерчок е в положение на засада, след като Чорбаджийски успя да изтегли навреме и остави играча на Лудогорец в нередовна позиция

20'
  • Швиерчок наруши правилата срещу Малинов, получи жълт картон

19'
  • Малинов имаше нужда от лекарска помощ

18'
  • След корнера не последва опасност за Илиев

17'
  • Удар на Евандро, Моци изчисти в корнер

17'
  • Удар на Евандро с глава прати топката на сантиметри от гредата

16'
  • Евандро беше фаулиран от Моци на границата на наказателното поле, последва удар на Пинто, а Моци изчисти кълбото в корнер, като топката беше спряна пред голлинията

16'
  • Лукоки излезе на голова позиция, но Черниаускас излезе добре и спаси

14'
  • Анисе беше фаулиран от Евандро, последва свободен удар за Лудогорец, след изпълнението Недялков не успя да затрудни Черниаускас.

13'
  • Атака за Лудогорец, Чорбаджийски се справи добре в отбрана

12'
  • Али Соу изпусна дузпа, която беше отсъдена за игра с ръка на Марселиньо в наказателното поле на Лудогорец, като изпрати топката над вратата

8'
  • Пинто стреля към вратата на Илиев, след като топката се отклони от бранител на Лудогорец последва корнер за домакините

6'
  • Срещата започна с триминутно забавяне заради проблем с мрежите на стадиона

• След изпълнението на корнера, защитата на Лудогорец се справи

2'
  • Още в първата минута на двубоя Али Соу напредна добре, навлезе в наказателното поле и стреля, топката се отклони от ръката на Григоре и излезе в корнер, а "червените" играчи искаха дузпа