FT

1 : 1

• 62’ Али Соу
  • 71’ Дан Битон
  • Край на дербито! ЦСКА и Лудогорец завършиха при резултат 1:1 след много хубав и динамичен мач на стадион "Българска армия".

90+4'
  • Три минути добавено време на мача.

90+1'
  • Колко близо за ЦСКА! След центриране на Греъм Кери Али Соу се размина с топката, преди Сисиньо да избие току пред крака на Рафаел Енрике, който щеще да отбележи на празна врата.

87'
  • Темпото на терена отново спадна. Двата отбора изглеждат доволни на равния резултат.

86'
  • Поредна смяна за ЦСКА - млаодкът Йоан Бауренски заменя Жеферсон.

84'
  • Трета греда за ЦСКА! Евандро успя да свали топката за Али Соу, който се завъртя добре и от изключително малък ъгъл разтресе гредата на вратата на Владислав Стоянов за трети път. Малшанс за "червените".

78'
  • Смяна и за Стамен Белчев. Енрике Рафаел заменя Ахмед Ахмедов.

75'
  • Нова смяна за гостите, Светослав Дяков заменя Стефан Баджи.

75'
  • Смяна в състава на Лудогорец. Димо Бакалов заменя Вандерсон.

74'
  • Какъв гол за Лудогорец! Гостите получиха възможност да изпълнят пряк свободен удар от окколо 20 метра. Зад топката застана Дан Битон, който с ювелирно изпълнение просто не остави никакви шансове за Густаво Бусато.

71'
  • Нов жълт картон за играч на ЦСКА, този път за Греъм Кери.

70'
  • Нов опит за удар отдалеч, този път на Греъм Кери, чийто удар обаче мина встрани.

68'
  • Гол за ЦСКА! След грешка в центъра на терана Греъм Кери успя да намери с феноменален извеждащ пас за Али Соу, който овладя хладнокръвно и разстреля Владо Стоянов, за да вдигне "червените" фенове на крака.

62'
  • Шанс за гостите! След индивидуален рейт на Сисиньо по десния фланг той успя да центрира по чудесен начин с вънпен фалц на главата на Жоржиньо, чийто удар обаче мина съвсем малко встрани от вратата на Бусато.

61'
  • Втора греда за ЦСКА! След чудесна двойна комбинация с Греъм Кери Тиаго Родригес пласира много елегантен удар към вратата на Стоянов, който обаче за втори път в мача срещна гредата на вратата на "орлите".

57'
  • Нова спорна ситуация на "Българска армия"! Ахмед Ахмедов получи топката в наказателното поле, след което беше повален от Абел Анисе, но съдията Никола Попов прецени, че стрелецът е симулирал и му даде жълт картон.

53'
  • Тиаго опита късмета си от около 20-на метра, но ударът премина доста над вратата на Владослав Стоянов.

51'
  • Първи жълт картон и в състава на ЦСКА. Той е за Тиаго след грубо нарушение срещу Антон Недялков.

48'
  • Начало на второто полувреме!

45'
  • Край на първото полувреме! Двете нули продължават да греят на стадион "Българска армия".

45'
  • Голямо разбъркване в наказателното поле на Лудогорец! След центриране на Иван Турицов Владислав Стоянов все пак успя да избие, въпреки че не беше докрай убедителен.

45'
  • Още един мощен шут отдалеч на Антон Недялков, но Густаво Бусато отново нямаше никакви затруднения, за да парира надалеч.

42'
  • Лудогорец отново се настани в половината на ЦСКА в последните минути, но до сериозно положение така и не се стига до момента.

39'
  • Евандро беше изведен по чудесен начин зад гърба на защитата на гостите, но Георги Терзиев се намеси решително, за да избие в корнер. След него отново не последва нищо интересно.

34'
  • Нов ъглов удар за "червените", след който Ахмед Ахмедов получи центриране, но ударът му от трудна позиция профуча далеч от вратата на Стоянов.

33'
  • Нова порция претенции на домакинските играчи за игра с ръка на Сисиньо, отново обаче Никола Попов правилно не ги уважва.

31'
  • Лудогорец вече трайно се настани пред вратата на ЦСКА. Натискът се засилва!

28'
  • Шанс за гостите! След пробив на Антон Недялков отляво той намери с чудесно центриране по земя Мавис Чибота на точката на дузпата, но ударът на стрелеца беше париран от Густаво Бусато.

20'
  • Сисиньо остава на земята с болки в кръста след сблъсък в наказателното поле с Евандро.

19'
  • Момчетата на Певел Върба си помислиха, че поведоха в резултата, след като Мавис Чибота беше изпуснат на задната греда и вкара без проблем. Попадението беше отменено за засада, която обаче изглежда от повторенията по-скоро не съществуваше.

15'
  • Точен удар за състава на Лудогорец, след силен изстрел на Антон Недялков. Топката обаче беше лесна пляка за Густаво Бусато.

12'
  • Нов страхотен шанс за домакините! След центрирането от корнера Евандро беше забравен на точката на дузпата, но ударът му с глава профуча в страни от гредата на Стоянов.

10'
  • Претенции за дузпа на играчите на ЦСКА! След центриране и разбъркване в наказателното поле на гостите Евандро стреля и ударът се отби в тялото на Сисиньо. Домакините имаха претенции за дузпа, но главният съдия не беше заинтересован.

10'
  • Първи жълт картон в срещата и той е за Сисиньо от състава на Лудогорец.

8'
  • Греда, страхотен шанс за ЦСКА! След великолепна атака на домакините Евандро пласира брилиянтно центриране на главата на Али Соу, който обаче от точката на дузпата уцели лявата греда на вратата на Владислав Стоянов.