• Смяна в Локо Пд - влиза Лукас Салинас, излиза Умарбаев.

80'
  • Смяна в Локо Пловдив - влиза Николай Николаев, излиза Карагарен.

75'
  • Удар! Тибо Вион шутира от границата на наказателното поле, но Умарбаев отклони топката и тя излезе в корнер за домакините.

74'
  • Удар! ЦСКА направи страхотно нападение чрез Енрике Рафаел. Той нахлу отляво и импровизира с техника през двама бранители на Локо Пловдив. Последва центриране към Юга, който свали с глава към Кайседо. Той се обърна с гръб към вратата и шутира с десния крак, но топката прелетя над напречната греда на Пиргов.

70'
  • ГРЕДА! Гостите нацелиха гредата на ЦСКА. Юрген Матей и Петър Занев сбъркаха между Георги Минчев, а нидерландецът изпусна нападателя. Той центрира за Димитър Илиев, който стреля, топката преодоля Бусато, но се отби в страничната греда. Последва нов шут на Илиев, но високо над напречната греда.

66'
  • Смяна в ЦСКА - влиза Джером Синклеър, излиза Бисмарк Чарлс.

64'
  • Смяна в ЦСКА - влиза Енрике Рафаел, излиза Тиаго.

64'
  • Закъсняло действие на Кристиан Илич срещу Йомов и играчът на Локомотив получи жълт картон.

59'
  • Шанс! Отбраната на Локомотив Пловдив действа абсурдно с топка, която вървеше по аутлинията. Същото стори и стражът Илко Пиргов, а Кайседо атакува топката, която се отби в гредата, но Пиргов му я взе от краката, след което Кайседо се удари много тежко в десния страничен стълб на вратата.

52'
  • Шанс! Умарбаев центрира от свободен удар, а Димитър Илиев засече с глава, но Густаво Бусато улови.

47'
  • Старт на второто полувреме!

• Край на първата част.

45+2'
  • 60 секунди добавено време.

• Жълт картон за Парвизджон Умарбаев, който фаулира Тиаго Родригес.

37'
  • Силен удар на Амос Юга пред дъгата на наказателното поле, но Динис Алмейда блокира удара на халфа на "червените".

37'
  • Умарбаев центрира от свободен удар, но Бисмарк Чарлс изби с глава напред.

31'
  • Добра възможност за ЦСКА да порази гостуващата врата на контраатака. Бисмарк Чарлс притисна Цветанов в средата на терена отдясно, а играчът на Локо Пд върна топката към вратаря Илко Пиргов. Топката бе атакувана от Жорди Кайседо, но опитният вратар излезе и изрита силно напред току преди еквадорският нападател на "червените" да достигне топката.

28'
  • Вион центрира от фаул към Амос Юга, но в сетния миг Алмейда изби в корнер.

27'
  • Петър Витанов извърши нарушение вдясно на атаката на ЦСКА и ще последва центриране.

26'
  • Петър Занев получава лекарска помощ, след като се хвана за лявото колян, докато тичаше.

24'
  • Мачът на "Българска армия" е накъсан, като реферът Железов маркира всяка по-здрава игра от двата отбора като нарушение.

16'
  • Жълт картон за Жорди Кайседо, който фаулира Илко Пиргов.

13'
  • Жълт картон за Петър Витанов, който е за реакция.

11'
  • Силен удар на Тиаго от фаул, но право в стената на пловдивчани.

10'
  • Тиаго Родригес опита изстрел от далечна дистанция, но той бе прекалено лек, за да затрудни Илко Пиргов.

7'
  • Тибо Вион центрира от корнер към далечната греда, но Пиргов улови топката, след което бе фаулиран от Амос Юга.