• 85’ Орелиен Жоаким
  • 90+67'
  • Край на мача

90+4'
  • Центриране от фаул на Жоан Фелипе Робейро, a Орелен Жоаким засече с глава, топката се отби в гредата и влезе в мрежата за 2:0.

85'
  • 83'
  • Жълт картон за Бирсент Карагерен.

79'
  • Нов корнер за Локо Пд. Дани Кики центрира, последва удар с глава на играч на гостите, но Якуб Дивиш лови без никакви усилия.

77'
  • Корнер в полза на Локомотив Пд. Центрирането на Дани Кики не бе от най-добрите, защитата на ЦСКА се справя без проблеми.

76'
  • Добра атака на ЦСКА. Витанов отново спаси мрежата си, като улови топката след удар по земя на Соарес.

71'
  • След центриране от корнер, отново Оршулич засече, но този път над вратата на Локо Пд.

65'
  • Смяна в състава на гостите, Ошобе напуска, на негово място Вълчев.

64'
  • Трета смяна в състава на ЦСКА. Буш напуска, на негово място Бергонси.

63'
  • Гол за ЦСКА. Центриране от корнер, Марин Оршулич засече топката отблизо, областта на корема, за 1:0.

58'
  • Атака отляво на ЦСКА, Луис Соарес върна топката към Серджиу Буш, който стреля на секундата, но над вратата на Локомотив Пд.

58'
  • Маркиньос отстъпва мястото си на Жоаким.

55'
  • Центриране на Маркиньос, Луис Соарес навлизаше на скорост, но ударът му не бе точен.

49'
  • Смяна в състава на Локо Пд на почивката. Емерик де Врийзе влиза на мястото на Георги Стефанов.

46'
  • Начало на второто полувреме.

• Край на първото полувреме при резултат 0:0.

45+4'
  • Много чисто положение за домакините. Подаване към Серджиу Буш, който остана сам срещу вратаря на точката на дузпата, но стреля точно в Александър Витанов.

45+2'
  • Битсент Карагерен овладя топката в наказателното поле на ЦСКА, но защитата на червените се справи след леко засуетяване.

45'
  • Центриране на Апостол Попов, разбъркване в наказателното поле, след рикошет Витанов лови.

44'
  • Смяна в състава на ЦСКА. Тончи Кукоч бе заменен от Неманя Милисавлевич, като най-вероятната причина е контузия.

37'
  • Удар на Тони Силва по земя, защитата на Локо Пд се справя без проблеми и чисти.

36'
  • Центриране на Жуан Фелипе Рибейро, Тунчев засече с глава, но ударът му е слаб и не застраши вратата на съперника.

34'
  • Жълт картон за Ангел Грънчов.

27'
  • Много добър удар на Тони Силва отдалеч, но в аут, покрай вратата, пазена от Александър Витанов.

26'
  • Жълт картон за Богомил Дяков.

25'
  • Серджиу Буш получи топката на ъгъла на наказателното поле, отправи диагонален удар, топката се оплете от външната страна на мрежата.

25'
  • Най-добрата ситуация за гостите от началото на срещата. Греда за Локо Пд. Дани Кики стреля отдалеч, топката се отби в гредата, след това се върна към Георги Стефанов, който я прати в мрежата на ЦСКА, но страничният рефер бе вдигнал флага за засада.

22'
  • Жълт картон за Оршулич.

19'
  • Фаул в полза на Локомотив Пд, отляво по атаката на гостите. Ванчо Траянов изпълни ниско по земя, но Якуб Дивиш лови.

19'
  • Центриране на Дани Кики в наказателното поле, защитник на червените изчисти към центъра на терена. Това даде шанс за бърза контраатака на ЦСКА, която завърши с корнер, от който не последва нищо опасно.

15'
  • Много добро центриране на Платини отляво по крилото, но Ивайло Димитров подсигури своите и изчисти в корнер.

13'
  • Жълт картон за Оладеле Ошобе.

9'
  • Много добро изпълнение на фаула от страна на Маркиньос, но вратарят Александър Витанов изби.

7'
  • Пряк свободен удар в полза на ЦСКА. Маркиньос изпълни, топката срещна ръка на защитник на Локо Пд, затова червените получават право на втори фаул, на по-добра позиция за обстрел.

6'
  • След центриране в наказателното поле, защитата на Локо Пд изпусна Маркиньос, който се извиси над всички в наказателното поле, засече с глава, но вратарят Александър Витанов улови топката.

3'
  • Центриране на Серджиу Буш по земя към точката на дузпата, където беше Тони Силва, но той не успя да се възползва от ситуацията.