• Смяна в ЦСКА - влиза Йоан Баи, излиза Йомов.

69'
  • Смяна в ЦСКА - влиза Амос Юга, излиза Мухар.

69'
  • ГОЛ ЗА ЦСКА! Юрген Матей даде пас за Кайседо към вратата на Левски. Еквадорецът елиминира с лекота Христо Сиелис, който изостана на метри зад нападателя на ЦСКА, който с лекота вкара във вратата на Михайлов, който нямаше шанс да се намеси.

65'
  • Удар на Варела от дистанция, но доста неточен.

65'
  • Противопоставянето в средата на терена между двата тима продължаваше и през втората част, като нямаше отбор, който да вземе преимущество.

• Смяна в ЦСКА - влиза Феде Варела, излиза Вилдсхут.

56'
  • Жълт картон за Мухар след спречкване с Борислав Цонев.

55'
  • Пропуск! Кайседо се пребори за висока топка и комбинира с Мухар, който раздаде за Георги Йомов. Крилото на ЦСКА отправи силен удар с десния крак, но топката премина встрани от вратата на Михайлов.

50'
  • Старт на второто полувреме!

• Край на първата част!

45+1'
  • ГОЛ ЗА ЦСКА! Греъм Кери бе точен за "червените", след като бе оставен да се освободи от Здравко Димитров и получи центриране от Брадли Мазику отляво. Ирландецът спря топката с десния крак в наказателното поле на Левски и с левия крак отблизо матира Михайлов - 1:1.

45+1'
  • Пропуск! Греъм Кери достави страхотно центриране от корнер за Кайседо, който бе оставен непокрит във вратарското наказателно поле, но ударът на еквадореца отлетя встрани.

40'
  • Голът стъписа "червените", които действаха много слабо при градежа на атаките си, докато "сините" неутрализираха всички опити на хората, водени от Стойчо Младенов, за нападение.

• ГОЛ ЗА ЛЕВСКИ! "Сините" от София стигнаха до попадение в 28-ата минута с първия си точен удар. Гьоко Зайков засече топката с глава от корнер към втора греда, а Георги Миланов със задна ножица прати топката във вратата на ЦСКА пред погледа на Жеферсон.

28'
  • Намеса! Михайлов направи спасяване след мощен удар отляво на Греъм Кери, който имаше достатъчно време да отиграе въпросното положение, но стражът на Левски се намеси решително.

20'
  • ГРЕДА! Символичните гости бяха близо до това да открият резултата, след като удар на Георги Миланов срещна страничния стълб на ЦСКА.