• Жълт картон за Албентоса

78'
  • Греъм Кери падна в наказателното поле след съприкосновение с Горанов, но съдията Кабаков му вдигна жълт картон за симулация

76'
  • Гол за ЦСКА. Евандро се разписа за пореден път и върна надеждите на "червените"

73'
  • Корнер за ЦСКА, Евандро не уцели вратата, а Милан Миятович е на земята

69'
  • Жълт картон за Хали Тиам от Левски

68'
  • Соломон-Отабор има нужда от лекарска помощ

65'
  • Греъм Кери с далечен шут, който не намери целга

61'
  • Кери центрира отляво, никой с червена фланелка не успя да реализира

59'
  • Корнер за ЦСКА. След центрирането Пламен Гълъбов беше изпреварен от син бранител

59'
  • Илия Юруков влиза, излиза Нашименто в състава на Левски

56'
  • Центриране на Отабор отдясно, топката излезе в аут

55'
  • Пряк свободен удар за Левски. След центрирането отбраната на ЦСКА се справи

53'
  • Опасен удар на Кери, добра намеса на Миятович

51'
  • Опит за опасна атака на ЦСКА, не се получи за пореден път

50'
  • Смяна в ЦСКА. Влиза Мазику, излиза Занев

46'
  • Смяна в ЦСКА, излиза Тиаго, влиза Кери

46'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Край на първото полувреме

45+6'
  • Корнер за Левски. След центрирането отбраната на "червените" се справи

45+6'
  • Паулиньо намери празно пространство и шутира, но топката излезе в аут

45+3'

45+1'
  • Живко Миланов имаше нужда от лекарска помощ

44'
  • Евандро наруши правилата срещу Живко Миланов в наказателното поле на "сините"

43'
  • Евандро опита с глава да пусне топката към играч на "червените", не се получи.

39'
  • Евандро има нужда от лекарска помощ

35'
  • Тиаго центрира от корнер, след изпълнението не последва опасност за отбраната на Левски.

29'
  • Робърта стреля към вратата на ЦСКА, топката беше спасена от Черниаускас, който изби в корнер

22'
  • Нов гол за Левски! Найджъл Робърта беше на точното място и матира Черниаускас, след пас от прекия свободен удар.