• Смяна в ЦСКА - влиза Станислав Шопов, излиза Юга.

63'
  • Шанс! Джонатан Линдсет отправи силен удар отдясно по диагонала, но той не смути Георгиев.

60'
  • ГОЛ ЗА КРУМОВГРАД! Крумовград обаче не се сломи и в 55-ата минута тимът изравни. Топката беше изритана силно към Алекс Колев. Той изпревари Махмутович и с глава изведе зад отбраната на ЦСКА Патрик Луан. Нападателят се преобри с Християн Петров, след което вкара във вратата на Бусато за 2:2.

55'
  • ГРЕДА! Домакините наложиха масиран натиск след втория гол и нацелиха гредата на съперника. Топката беше изчистена с глава към Улаус Скаршем, който от въздуха отправи много силен удар и след рикошет в тялото на Алекс Колев топката се отби в левия страничен стълб на Георгиев.

52'
  • ГОЛ ЗА ЦСКА! "Червените" обърнаха развоя на мача три минути след подновяването на играта. Джонатан Линдсет подаде към Улаус Скаршем. Той се надигра вдясно с Джунейт Али и центрира към Матиас Фаетон, който от много близо нямаше как да сбърка с глава - 2:1 за ЦСКА.

49'
  • Старт на втората част!

46'
  • Край на първото полувреме - 1:1!

45+4'
  • Шанс! Матиас Фаетон получи вляво и видя Марселино Кареасо, чийто шут профуча над напречната греда.

45+2'
  • Пропуск от дузпата! Джонатан Линдсет стреля неточно с десния крак.

42'
  • ДУЗПА ЗА ЦСКА! Тибо Вион се включи отдясно и подаде към Тобиас Хайнц. Той стреля от движение, но топката се спря в дясната ръка на Матей Шимич и реферът Андреев веднага посочи бялата точка.

41'
  • Шанс! При последвалото нападение Хайнц намери Улаус Скаршем, чийто удар завърши край вратата на Крумовград.

37'
  • Шанс! ЦСКА стигна до възможност за пълен обрат, но ударът на Хайнц от средна дистанция беше спасен от Янко Георгиев.

36'
  • Пропуск! Крумовград направи двоен пропуск срещу Густаво Бусато, след като стражът на ЦСКА на дваж пъти се намеси умело.

35'
  • ГОЛ ЗА ЦСКА! Изцяло норвежка комбинация донесе гол за домакините. Улаус Скаршем се понесе отдясно и намери Тобиас Хайнц. Топката дойде леко назад за него, но той се справи и я постави на пътя на Линдест, който с премерен изстрел преодоля Георгиев.

29'
  • Шут! Матиас Фаетон овладя вляво и шутира по диагонала с десния крак, но Георгиев улови.

21'
  • Играта на ЦСКА определено не очарова, като в първите 20 минути ясно личи, че Крумовград стои по-подредено по терена.

20'
  • Шанс! Серкан Юсеин центрира отлично от ъглов удар в наказателното на ЦСКА и причудливо топката се насочи към вратата на Бусато, който реагира и боксира в ъглов удар.

11'
  • ГОЛ ЗА КРУМОВГРАД! Гостите от провинцията шокираха съперника след само 180 секунди игра на "Васил Левски". Алекс Колев достави центриране в наказателното на ЦСКА към непокрития Патрик Луан, който с глава преодоля Густаво Бусато. Голът беше преразглеждан дълго време от реферския състав във ВАР буса, но се установи, че Луан не е бил в засада и голът беше потвърден.