• 81’ Георги Чорбаджийски
  • 83’ Набил Макни
  • КРАЙ НА МАЧА! Победа за ЦСКА с 3:0 над Хебър Пазарджик!

90+4'
  • ШАНС ЗА ЦСКА! Иван Тасев направи добър пробив отляво в наказателното поле на Хебър,и нанесе удар от малък ъгъл, но вратарят Дебърлиев го блокира в корнер.

90+3'
  • ШУТ! Отново Гамаков пак се пробва, този път, от над 20 метра, но далеч по-неточно.

90+2'
  • ВЪЗМОЖНОСТ ЗА ХЕБЪР! Милен Гамаков нанесе удар от воле след разбъркване в наказателното поле на ЦСКА, но Християн Петров блокира и топката излезе в първи корнер за тима от Пазарджик.

90+1'
  • Три минути добавено време на двубоя.

90+1'
  • Последна смяна и за Хебър – Калоян Кръстев влезе на мястото на Шейх Диоманка.

88'
  • ОТМЕНИХА ГОЛ ЗА ЦСКА! Иван Тасев успя да задържи добре топката пред наказателното поле и тя стигна до Улаус Скаршем вътре в него, а норвежецът я прати от близка дистанция в мрежата, но попадението не бе признато заради засада.

88'
  • Трета смяна за домакините – Йоан Борносузов замени Георги Чорбаджийски.

87'
  • ГООООЛ ЗА ХЕБЪР! Набил Макни върна едно попадение! След бързо изпълнен тъч на Атанас Кабов топката стигна до Кристиан Андонов, който навлезе в наказателното поле, след което намери Набил Макни. Тунизиецът пък финтира Християн Петров и с левия крак нанесе диагонален удар към горния ляв ъгъл на Дюлгеров за 3:1.

83'
  • ГОООЛ ЗА ЦСКА! Георги Чорбаджийски оформи класиката с първия си гол за „червените“! Християн Петров пресече подаване и пусна за Марселино Кареасо, който напредна през центъра и изведе добре младия нападател, който нанесе елегантен удар с десния крак и реализира първото си попадение за първия отбор на ЦСКА - 3:0.

81'
  • ПРОПУСК НА ЦСКА! Георги Чорбаджийски пропиля страхотна възможност да реализира трето попадение за „червените“ в срещата. Нападателят бе изведен с дълго извеждащо подаване от Лумбард Делова, овладя добре топката и озова сам срещу Дебърлиев, след което го преодоля и стреля към опразнената врата, но Мартин Михайлов съумя да блокира малко пред голлинията.

75'
  • ЗАСАДА! Джонанат Линдсет пусна прекрасно подаване към Петко Панайотов, който се озова сам срещу Дебърлиев и пробва удар по земя към далечния ляв ъгъл, но вратарят успя да избие. В тази ситуация отново имаше отсъдена засада и дори да имаше попадение, то нямаше да бъде признато.

73'
  • Втората промяна – Октай Хамдиев бе заменен от Кристиан Андонов.

70'
  • Още две смени за Хебър – Милен Гамаков влезе на мястото на Георги Стайков.

70'
  • УДАР! Улаус Скаршем влезе отляво в наказателното поле и остави за Иван Тасев, който дриблира в наказателното поле на гостите и отправи удар след завъртане на 180 градуса, но в аут.

69'
  • ИЗСТРЕЛ! Чорбаджийски бе изпуснат от отбраната на Хебър и нанесе удар с глава след центриране на Линдсет отдясно, който Дебърлиев улови, но така или иначе бе вдигнат флаг за засада.

68'
  • Втората смяна бе свързана с пускането в игра на Петко Панайотов на мястото на Тобиас Хайнц.

64'
  • Първи две промени и за ЦСКА – Станислав Шопов е заменен от Иван Тасев.

64'
  • УДАР! Георги Чорбаджийски напредна през центъра и нанесе коварен удар от сериозна дистанция, но Петър Дебърлиев успя да избие в корнер.

58'
  • Първа промяна в двубоя – Шейх Диаманка влезе на мястото на Божидар Пенчев в състава Хебър.

52'
  • Начало на втората част!

46'
  • Край на първото полувреме!

45+3'
  • ШАНС ЗА ЦСКА! След дълго подаване Улаус Сакршем отигра с глава на границата на наказателното поле, вратарят Дебърлиев обаче бе излязъл и парира. Последваха два удара на Сейни Санянг, първият блокиран отново от Дебърлиев, а вторият изчистен точно пред голлинията от играч на Хебър.

45+2'
  • ГОООЛ ЗА ЦСКА! Марселино Кареасо удвои преди почивката! След центриране отдясно в наказателното поле Линдсет бе изпреварен, а удар на Георги Чобраджийски – блокиран. Топката беше изчистена, пред пеналтерията, където Линдсет остави за Кареасо, който шутира прекрасно с левия крак от дъгата пред наказателното поле и намери неспасяемо долния ляв ъгъл на Дебърлиев – 2:0.

43'
  • ИЗСТРЕЛ! Атанас Кабов реши да стреля от около 25 метра, като го направи добре, но топката премина малко над напречната греда на Иван Дюлгеров в аут. Това бе и първи удар на гостите в мача.

42'
  • УДАР! Гостите от Пазарджик сбъркаха при изнасянето на топката, която беше пресечена от Линдсет, а той веднага изведе Хайнц в празно пространство зад защитата на Хебър. Норвежецът напредна отляво в наказателното поле и стреля към вратата, но недостатъчно силно и Дебърлиев спаси и улови топката.

29'
  • ШАНС И ГРЕДА ЗА ЦСКА! Лумбард Делова намери с хубав пас Георги Чорбаджийски в половината на Хебър, който с едно докосване комбинира с Шопов. Той пък след това намери Джонатан Линдсет, който нанесе силен изстрел в наказателното поле, но бе блокиран от играч на Хебър и топката излезе в корнер. От последвалия ъглов удар топката бе подадена към Хайнц, който опита центриране отляво, а топката „кацна“ на напречната греда.

27'
  • УДАР! Тобиас Хайнц нанесе отличен удар от пряк свободен удар отляво на наказателното поле, като топката беше насочена към горния ляв ъгъл на Дебърлиев, който бе заел точна позиция и изби.

24'
  • ГОЛ ЗА ЦСКА! Станислав Шопов откри резултата! Тибо Вион изведе по отличен начин капитана Джонатан Линдсет отдясно в наказателното поле зад защитата на Хебър. Норвежецът пък центрира на първа греда за Шопов, който засече топката с десния крак, която пък рикошира в Олексий Збун и излъга Петър Дебърлиев, за да попадне в мрежата му – 1:0. Ситуацията беше разгледана със системата ВАР за евентуална зсада на Линдсет, но такава нямаше и попадението беше зачетено.

18'
  • Първи корнер в двубоя. Той бе на сметката на ЦСКА след намеса на вратаря на Хебър Пазарджик – Петър Дебърлиев след удар на Тибо Вион от около 30 метра. След изпълнението на статичното положение Тобиас Хайнц опита остро центриране отляво в наказателното поле, което, обаче не беше засечено от нито един футболист.

7'
  • СПОРНА СИТУАЦИЯ! Сейни Санянг рискува да извърши нарушение в наказателното си поле при наглед безобидна ситуация. Защитникът дръпна и удари с ръка Атанас Кабов, макар че топката бе далеч и от двамата, а съдията Иво Андреев не посочи бялата точка, като мотивира решението си с факта, че играчът на Хебър се е ударил в ръката на Санянг.