• Жълт картон за Пламен Тенев от Верея.

90+2'
  • Гол за ЦСКА! От дузпа отбеляза Станислав Манолев за 5:1 за ЦСКА.

90+1'
  • Дузпа за ЦСКА! Тя бе отсъдена за нарушение на Здравко Илиев срещу Стойчо Атанасов.

89'
  • Александър Георгиев центрира от ъглов удар, а Иво Иванов изчисти в наказателното поле.

88'
  • Пряк свободен удар за Верея. Антон Огнянов стреля право в ръцете на Витаутас Черниаускас.

86'
  • Жълт картон за Валентин Антов от ЦСКА.

85'
  • Гол за Верея! Денислав Станчев се възползва от грешка на Черниаускас, който подаде към него. Станчев пусна към Мохамед Шемлал, който реализира за 4:1.

83'
  • Шанс за ЦСКА! Божидар Чорбаджийски вкара топката в мрежата на Верея, но бе маркирано нарушение на играча на ЦСКА и голът не бе зачетен.

79'
  • Иво Иванов се справи добре в защита слещу Александър Георгиев от ЦСКА.

79'
  • Вратарят на ЦСКА отрази далечен удар на Венци Христов.

78'
  • Трета смяна и в състава на ЦСКА. В игра влиза 17-годишният Валентин Антов на мястото на Рубен Пинто.

75'
  • Денислав Станчев стреля не лошо към вратата на Верея, но му липсваше достатъчно точност.

72'
  • Корнер за Верея, след който Черниаускас отново лесно улови топката.

71'
  • Мохамед Шемлал стреля към вратата на ЦСКА. Витаутас Черниаускас улови топката.

70'
  • Корнер за Верея, след изпълнението на който Черниаускас улови топката.

68'
  • Трета смяна в състава на Верея. Шемлал заменя Георги Андонов.

64'
  • Венци Христов напредна в атака, но бе затворен добре от защитата на ЦСКА.

63'
  • Нова смяна в състава на ЦСКА. Александър Георгиев замени Енрике Рафаел.

62'
  • 57'
  • Смяна в състава на Верея. Домовчийски е заменен от Антон Огнянов.

56'
  • Смяна в състава на ЦСКА. Барт замени Тиаго Родригес.

53'
  • Гол за ЦСКА! Роланд Алберг получи от Рафаел Енрике и успя да преодолее стража на гостите Пламен Колев за 4:0 в полза на "червените".

52'
  • Атака за ЦСКА, при която Здравко Илиев се намеси навреме.

51'
  • Жълт картон за Иво Иванов от Верея.

47'
  • Смяна в състава на Верея. Пламен Тенев заменя Костадин Слаев.

47'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Край на първото полувреме

45+2'
  • Гол за ЦСКА! Бодижар Чорбаджийски вкара за 3:0 за "червените", засичайки центриране от ъглов удар на Роланд Алберг.

45+1'
  • Центриране в наказателното поле на ЦСКА, но без за се стигне до сериозна опасност за Витаутас Черниаускас.

42'
  • Центриране на Жеферсон право в ръцете на вратаря на Верея Пламен Колев.

37'
  • Гол за ЦСКА! Божидар Чорбаджийски реализира красив гол с глава, засичайки центриране на Тиаго Родригес в наказателното поле на Верея за 2:0.

30'
  • Корнер за ЦСКА.

29'
  • Божидар Чорбаджийски действа добре срещу Валери Домовчийски при атака за Верея.

28'
  • Атака за Верея. Валери Домовчийски стреля, но ударът му бе неточен.

25'
  • Възможност за ЦСКА. След центриране на Станислав Манолев, Раул Лое не успя да намери добре топката.

21'
  • Нов шанс за ЦСКА, но е маркирано нарушение за Тиаго Родригес.

19'
  • Гол за ЦСКА! Роланд Алберг реализира за ЦСКА! Станислав Манолев центрира отдясно в наказателното поле и Алберг засече отлично за 1:0 в полза на домакините.

17'
  • Пряк свободен удар за Верея. Денислав Станчев центрира и почти заблуди Черниаускас. Следва удар от вратата.

16'
  • Нарушение на Александър Дюлгеров фаулира играч на Верея, който можеше да се откъсне в атака. Реферът Ангел Ангелов отсъди нарушение, но не показа картон. Дюлгеров вече има жълт картон от преди няколко минути в мача.

14'
  • Жълт картон за Георги Андонов от Верея.

14'
  • Стамен Белчев протестира след фаул срещу Манолев и последвало нарушение отсъдено за гостите, а съдията Ангел Ангелов го предупреди.

12'
  • Разбъркване пред вратата на ЦСКА. Раул Лое изчисти топката в наказателното поле.

11'
  • Жълт картон за Александър Дюлгеров от ЦСКА.

10'
  • Манолев можеше да открие резултата, но гредата спаси Верея.

8'
  • Станислав Манолев изпълни отлично пряк свободен удар от далечно разстояние, но удари напречната греда!

8'
  • Гостите от Верея атакуват, но загубиха топката пред наказателното поле на ЦСКА.

7'
  • След изпълнението на ъгловия удар не се стигна до опасност пред вратата на Верея.

5'
  • "Червените" владеят и стигат до ъглов удар.

4'
  • Атака на ЦСКА по левия фланг. Жеферсон пусна към Енрике, но Ндонг го спря.

2'
  • Двубоят стартира с минута мълчание в памет на жертвите от катастрофата с автобус вчера на автомагистрала "Тракия".