• Край на срещата в София. Резултат – 4:0!

• Втора промяна за Дунав. Валери Иванов замени Свилен Щерев

90+1'
  • Една минута добавено време на срещата

90+1'
  • Тони Уот успя да се справи с двама защитници на „драконите“ и проби отдясно. След това обаче шотландецът реши сам да завърши атаката и стреля, но покрай вратата

85'
  • Последна промяна за домакините. Тони Уот заменя Тиаго Радригес

81'
  • НОВ ГОЛ за „АРМЕЙЦИТЕ“!!! Рубен Пинто също успя да се разпише! Португалецът преодоля четирима футболисти на Дунав и с прекрасен удар по земя от 15-тина метра намери за четвърти път вратата на Макенджиев

73'
  • Втора промяна за „червените“. Али Соу е заменен от Томи Юрич

71'
  • ТРЕТИ ГОЛ ЗА ЦСКА! Греъм Кери прави резултата 3:0! Али Соу успя да изведе Кери отдясно в наказателното поле, след което ирландецът пое топката и нанесе хубав удар, който мина под плонжа на Макендижиев и се оплете в мрежата му

68'
  • Първа промяна и за русенци. 15-годишен Борис Димитров заменя Митко Русанов

66'
  • Първа промяна в срещата. Митко Митков се появява на терена и заменя Вив Соломон-Отабор

64'
  • Първи жълт картон за играч на домакините. Иван Турицов е санкциониран официално

62'
  • ВТОРИ ГОЛ ЗА ЦСКА!!! Али Соу успя да се разпише! Рубен Пинто навлезе в наказателното поле, премина покрай Мартин Ковачев и върна към Али Соу, който от близко не сгреши за 2:0

59'
  • Рубен Пинто подаде на Соу в наказателното поле, който успя да се освободи от противников играч и нанесе удар, който Макенджиев спаси

57'
  • Али Соу за пореден път имаше шанс да отбележи, но отново не успя. Той успя да се отскубне от защитниците на Дунав и остана сам срещу вратаря, но стреля високо над напречната греда

51'
  • Начало на втората част

46'
  • Край на първото полувреме при резултат 1:0!

45+2'
  • Мартин Ковачев допусна груба грешка и позволи на Али Соу да остане сам срещу вратаря с Благой Макенджиев. Гамбиецът се мина покрай вратаря и опита да догони топката, за да я вкара в мрежата, но Любен Николов успя да изчисти в ъглов удар

45'
  • Пламен Гълъбов успя да намери Иван Турицов, който излезе зад отбраната на Дунав и с към Али Соу, но не успя да насочи топката към вратата

41'
  • Греъм Кери успя да пробие отдясно и центрира в наказателното поле, където Кристиян Малинов стигна до топката и стреля, но отново прати топката над вратата

39'
  • Кристиян Малинов опита удар от дистанция, но над вратата

35'
  • Али Соу стреля с глава след центриране на Греъм Кери от ъглов удар, но излезе в аут

34'
  • ГОЛ ЗА ЦСКА! Тиаго Родригс откри след рикошет! Кристиан Върбанов извърши нарушение срещу Брадли Мазику в центъра. Съдията Станимир Тренчев даде авантаж и Тиаго взе топката, след което напредна и отправи удар от около 20-тина метра. Изстрелът се отклони в крака на Марин Ковачев и това заблуди Макенджиев и влетя в мрежата на гостите -1:0

31'
  • Въпреки пълното си превъзходство домакините можеха да си изпатят при една от малкото си атаки дотук в мача. Макенджиев пусна дълъг извеждащ пас за Стефан Христов, който напредна отляво и премина покрай Иван Турицов, след което стреля, но Густаво Бусато успя да избе. Топката обаче стигна до Митко Русанов, който не успя да я насочи в опразнената врата на "червените"

26'
  • След половин полувреме „армейците“ контролират събитията на терена и не позволяват на футболистите на Дунав да организират атаки

25'
  • Първи жълт картон в срещата. Свилен Щерев от тима на гостите е предупреден официално

21'
  • Минута след това Рубен Пинто стреля опасно от границата на накаазтелното поле, но покрай вратата на русенци

13'
  • Греъм Кери получи топката пред наказателното поле и стреля много силно, но вратарят Макенджиев успя да избие

12'
  • Али Соу получи топката в наказателното поле и успя да се освободи от играч на гостите, след което стреля от малък ъгъл, но вратарят Благой Макенджиев успя да се справи