• Смяна в Етър - влиза Ивей Натаниел, излиза Гаетан Миси Мезу.

85'
  • Смяна в Етър - влиза Яни Пехливанов, излиза Кацаров.

85'
  • Удар! Божидар Кацаров посрещна топката след центриране от корнер, но за щастие на Евтимов и компания ударът бе неточен.

84'
  • Жълт картон за Бисмарк Чарлс, който фаулира Мечев.

81'
  • Смяна в ЦСКА - влиза Мартин Смоленски, излиза Жеферсон.

80'
  • Смяна в Етър - влиза Милчо Ангелов, излиза Кнежевич.

78'
  • Здравко Илиев от Етър центрира остро отдясно, но нито Кольо Станев, нито Преслав Боруков бяха близо да отправят удар посока вратата на Евтимов.

78'
  • Жълт картон за Хосе Чембърс от Етър.

77'
  • Удар на Тиаго Родригес, след като топката бе избита от корнер, но Христо Иванов спаси.

73'
  • Принудителна промяна в ЦСКА - влиза Димитър Евтимов, излиза Бусато, който има проблеми в областта на главата.

68'
  • ГОЛ ЗА ЦСКА! По-малко от 50 секунди след появата си в игра Енрике Рафаел откри резултата. Жорди Кайседо се пребори вляво с Хубчев и нахлу в наказателното поле на Етър. Последва успореден пас за Енрике Рафаел, който с левия крак матира Иванов за 1:0.

61'
  • Смяна в ЦСКА - влиза Енрике Рафаел, излиза Синклеър.

60'
  • Смяна в ЦСКА - влиза Бисмарк Чарлс, излиза Йомов.

60'
  • Симеон Мечев опита удар от средна дистанция, но стреля встрани.

60'
  • Първи удар в мача за Етър - Ловре Кнежевич шутира, но неточно.

58'
  • Отклонена топка от Мено Кох след корнер за ЦСКА, но на втора греда нямаше негов съотборник.

55'
  • Густаво Бусато получава медицинска помощ, след като се приземи тежко при висока топка.

53'
  • Удар! Силен диагонален шут на Георги Йомов, но Иванов с лекота улови.

52'
  • Удар! Тибо Вион отправи силен удар към вратата на Етър, но Христо Иванов направи четвъртото си спасяване в мача.

50'
  • Пропуск! Нападателят Жорди Кайседо получи чудесен пас от Жеферсон, но силният му удар премина встрани от вратата на Иванов - аут.

47'
  • Начало на втората част!

46'
  • Край на първата част.

45+2'
  • Една добавена минута към първата част.

45+1'
  • Етър изпълни корнер, но центрирането на Алдаир бе доста нескопосано.

43'
  • Удар! Жорди Кайседо шутира диагонално към вратата на Етър, а този път стражът Христо Иванов бе "хванат в крачка", но за негово щастие топката премина встрани от вратата му.

35'
  • Спасяване! Юрген Матей обстрелва вратата на Христо Иванов с глава, но с лявата си ръка стражът някак прати топката встрани - изключително спасяване от опитния футболист.

33'
  • Удар! Георги Йомов изпревари със спринт отляво Хосе Кордоба и нанесе удар посока вратата на Христо Иванов, който с тяло парира удара на българина.

30'
  • ПРОПУСК ОТ ДУЗПАТА! Георги Йомов изпълни много добър удар с десния крак, но вратарят Христо Иванов се намеси блестящо и отрази удара на българския офанзивен футболист.

24'
  • Жълт картон за Здравко Илиев.

23'
  • ДУЗПА ЗА ЦСКА! Тиаго Родригес изведе зад гърба на отбраната Брадли Мазику, който бе избутан от Здравко Илиев и домакините получиха наказателен удар.

23'
  • Йомов центрира от аутлинията, търсейки свой съотборник, но Крачунов се намеси и се стигна до корнер за ЦСКА.

21'
  • Шанс! "Червените" направиха много красива атака по левия фланг. Мазику и Йомов комбинираха, а българинът пусна извеждащ пас за крайния бранител. Той центрира по земя топката към Тиаго Родригес, който бе оставен непокрит, ала плеймейкърът не завърши с добър удар атаката.

20'
  • Удар на Джером Синклер, който преодоля Христофор Хубчев, но изпълнението на обезпокои капитана на Етър Христо Иванов.

13'
  • Удар на Жорди Кайседо с глава след центриране на Тибо Вион, но страничният рефер вдигна флага си, а вратарят Иванов улови топката.

12'
  • Без кой знае каква работа в първите десет минути за който и да било измежду двамата вратари.

10'
  • ЦСКА определено влезе по-активно в срещата, докато "болярите" се защитаваха пред наказателното си поле и разчитаха на контранападения.

• ЦСКА създаде напрежение пред наказателното поле на Етър, но две центрирания на Тиаго не спомогнаха да се стигне до удар посока вратата на Христо Иванов.