• Даниел Младенов отново изравни резултата. Иван Стоянов пусна отличен пас към голмайстора, и той се разписа за 2:2

79'
  • Смяна в ЦСКА. Евандро излиза, Бикел влиза

76'
  • Митко Митков с дебютен гол за ЦСКА, топката влезе в мрежата след грешка на Иванов и далечен удар на юношите на "червените"

74'
  • Смяна в Етър. На мястото на Светослав Ковачев влиза Иван Стоянов

71'
  • Греъм Кери излиза, Митко Митков влиза в състава на ЦСКА

69'
  • Корнер за Етър, след изпълнението му не последва опасност за Черниаускас

67'
  • Тиаго опита пас към Евандро, но атаката на ЦСКА не сполучи.

65'
  • Корнер за ЦСКА. Тиаго центрира, гредата помогна на Етър след удар на Чорбаджийски

63'
  • Смяна в ЦСКА. Давидов замени Фабрини

61'
  • Даниел Младенов изравни резултата, след като се възползва от грешка на Пинто и се стигна до 1:1

57'
  • Невероятен шанс за Етър. Йордан Апостолов беше оставен непокрит в наказателното поле, но стреля доста неточно

51'
  • Шут на Пинто от далечно разстояние, спечели корнер. След изпълнението на корнера, отбраната на гостите се справи

47'
  • Начало на второто полувреме на двубоя

46'
  • Край на първото полувреме

45+2'
  • След изпълнението не последва опасност за вратата на Етър

45'
  • Кери стреля опасно, Иванов се справи и изчисти в корнер

44'
  • Кери центрира от корнер, Чорбаджийски стреля, Иванов се справи

43'
  • Фабрини спечели корнер за ЦСКА, след като беше затворен от двама играчи на Етър.

42'
  • Петър Занев пусна отличен пас към Бодуров, той стреля Иванов спаси

38'
  • Тиаго центрира от корнера, Евандро не съумя да отправи опасен удар

37'
  • Пряк свободен удар за ЦСКА. Кери центрира в наказателното поле, Соу се размина с топката, а бранител на Етър изби в корнер

37'
  • Евандро има нужда от лекарска помощ след нарушение на Здравко Илиев

36'
  • Тиаго стреля право в стената изградена от футболисти на Етър

28'
  • Здравко Илиев получи жълт картон за нарушение срещу Евандро.

27'
  • Крум Стоянов с опасен шут, вратарят на домакините се намеси добре и спря удара

23'
  • Ковачев стреля опасно, но не съумя да реализира попадение във вратата на ЦСКА.

22'
  • Корнер за ЦСКА. След изпълнението не последва опасност за вратаря на Етър

19'
  • Кери пусна пас към Евандро, Дюлгеров изчисти в корнер.

19'
  • Али Соу не успя да реализира второ попадение за състава на ЦСКА при опасна атака, но отбраната на Етър се справи

18'
  • Фабрини наруши правилата срещу Крум Стоянов. Последва пряк свободен удар за "виолетовите". След изпълнението не се стигна до нищо интересно пред вратата на ЦСКА.

17'
  • Даниел Младенов беше забравен от защитата на ЦСКА, той опита доста сложно изпълнение, но не сполучи да прониже Черниаускас

13'
  • Легендата на ЦСКА Димитър Пенев днес празнува своя 74-ти рожден ден, като преди двубоя получи плакет, букет и подаръци по този повод.

• Али Соу се разписа от дузпа, след като Петър Занев беше фаулиран в наказателното поле на Етър от Александър Дюлгеров и последва дузпа за ЦСКА.